Skoči na vsebino

Izpadi a la Prototip,Exorcist,Drugapot ipd.


marem

Priporočene objave

V včerajšnjem Nedeljskem dnevniku so začeli z akcijo, kjer sami izbirajo predloge za novo zastavo. Ko sem videl tiste predloge, mi je kar slab ratal...vsi zanič-katastrofa. Če ma kdo možnost naj pogleda.

A lahko malo poskeniraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko malo poskeniraš?
Sorry, nimam skenerja :( Mogoče bo kdo drug...
Sej sm jih jst neki nashu :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry mate! Tiste s krizi bojo menjal z St.Andrews Banner-jem-zastavo moje šole, obenem Škotske! Relacija Slovenia-Slovaška/Slovenia-Škotska, razumeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, spektakularne pa ravno niso, ane? :huh:

Ja,zgleda ,da smo predloge pošiljal samo mi živinorejci...(polno je živali) :ph34r:

in hribovci (triglav,šmarna gora..) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jemlji resno Nedeljca. Z nečim pač morajo zasvinjat papir, da ljudje mislijo, da je kaj za prebrat.

..je pa dobr za podkurt ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, spektakularne pa ravno niso, ane?  :huh:
o o o...l samo mi živinorejci...(polno je živali) :ph34r: ... o o o...

Kekec si predolg tam gor na Triglavu, Dol v dolini smo delali situle, in jih je ceu svet spoznal ze 500 let pred Kristusom.

Kojn z jezdecem je nash najstarejshi avtentichni simbol, in je nasprotno od Lipicanca prava nacionalni simbol o katerem kot she za marsikaterega drugega vechina Slovencev sploh ne ve.

Vem, da'b marsikdo raj Harley-ja prpopu na zastavo,

je pa oni jezdec ze fejst zastava, dost boljsha k pa lipicanar:Slo-zr-Konj-s2.jpgpos-Konj-s2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da takoj ovrzemo to idejo predno se začne kaj resno razmišljat v to smer!

Lipicanci se skotijo temni, nakar se sčasom spremenijo v Lepe Bele Konjčke!

Potem bi imeli verjetno še Španci kakšno pripombo glede porekla, pa na Dunaju bi tudi imeli kaj za rečt glede Lipizanerjev! Next predlog prosim!

...skratka! nismo neka konjeniška dezela, ne glede na to, da se eni slepijo stem!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...skratka! nismo neka konjeniška dezela, ne glede na to, da se eni slepijo stem!

Ne, ne nismo konjerejska dezhela, nashi predniki so uvedli v Evropi konjerejo pred kakimi 3.000 ali 4.000 leti. To so stvari, ki nam jih je bivsha jugo-mafija skrila pred nosom in nas hotela oropati za svoj nacionalni ponos b imenu INTERNACIONALIZMA .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nashi predniki so uvedli v Evropi konjerejo pred kakimi 3.000 ali 4.000 leti.

Naschi predniki so zche dost prej tud z drevesa splezal z banano v roki. Bi mogocshe ta prizor dali na zastavo? :P :unsure: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ja, Yawn! Zgodovina je stvar interpretacije blablabla!

Nazaj na Zastave: Pri zgoraj prikazanih predlozkih ne vidim Heraldičnih povezav z Slovenskostjo, me lahko osvetliš, še zeliš, ker jaz jo ne vidim! Nadalje so nekateri predlozki predstavljeni v "Pennant" formatu, una na vrhu pa kar kvadrat, kar tudi ni pravilno-razen če hočmo biti tako razpoznavni, da ispademo kot "Sore thumb"? Predlagam vsaj osnovno izhodišče: Klasičen pravokotnik-dva kvadrata en zraven drugega, potem slovanske barve.........

Po mojem se je treba poigravat malo z grbom, ki ga imamo, če ze!

Čeprav sem jaz še vedno proti menjavi zastave! Pravzaprav mi je vseeno, samo pogovarjamo se!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

841922-zastava-2.gif

Nič nimam proti konju z jezdecem, tale zastava kot celota mi nekako ne potegne. No, pravzaprav sta tudi konj & jezdec bolj okorna. Panter je bolj fleten. Pa tudi bolj zakompliciran. Šoloobvezniki bi ga res znali zasovražiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...o o o... ne vidim Heraldičnih povezav z Slovenskostjo, me lahko osvetliš, še zeliš, ...o o o...

Heraldika je zelo shirok pojem. Vsak simbol enkrat nastane in nima obvezno predhodnika. So pa pravila kako narediti grb in zastavo.

Recimo:

  • Zastava ne sme imeti drugih barv kot grb

  • Barve morajo tudi slediti nekim pravilom (se sedaj ne spomnim katerim)

S tem se naj ubadajo tisti ki bodo sodelovali v natechaju, in seveda parlamentarna komisija, ki bo zbirala predloge. Jest hochem samo osvetljevati stvari, ki bi eventuelno lahko vplivale na konchni design :angry:

Popravljeno . Popravil prototip
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tud zdejšnja zastava je težka za risat.....najbolš je bla jugoslovanska....za risat mislm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

841922-zastava-2.gif

Nič nimam proti konju z jezdecem, tale zastava kot celota mi nekako ne potegne. No, pravzaprav sta tudi konj & jezdec bolj okorna. Panter je bolj fleten. Pa tudi bolj zakompliciran. Šoloobvezniki bi ga res znali zasovražiti.

Res izgleda kot slovenska poshtarska. A che malo zatisnem ochi in pomislim globalno, se mi zelo hitro priljubi, lahko bi jo sprejel in ponosno razlagal kaj pomeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do us a little favour, would you? Refrain from representing "Dezelo" po svetu?

Misrepresentation is highly counterproductive!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do us a little favour, would you? Refrain from representing "Dezelo" po svetu?

Misrepresentation is highly counterproductive!

Saj se bosh ti na referendumu odlochu kaj bom jaz present v svetu. Ostali, ki pa so v preteklosti nasedli Yugo-mafiji, in veliko-nemshkim, veliko-angleshkim, veliko-ruskim, katolishkim, in veliko-srbskim propagandnim mashinam, pa naj uplivajo na SAZU tako, da bo SITULA in njeno sporochilo, prishla v solske uchbenike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredi! Malo bolj enostavno: Res je,da lazje vidiš celo sliko, če stopiš en korak nazaj! Če jo pa gledaš nekje iz vhoda muzeja pa vidiš "Blurred image"! "Think Global act Local!" razumeš? Feedback od Ex-patov je seveda dobrodošel, ampak je namesten v minimalni meri!

Si pa ujel ključno besedo REFERENDUM, ki večini preseda-ne beseda, dejanje!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A morajo biti v grbu vse barve zastave :rolleyes: ,

tole varjanto bi bilo zelo lepo razlagat in pojasnjevat :) ...

midi_zastava-2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa ujel ključno besedo REFERENDUM, ki večini preseda-ne beseda, dejanje!

To ni moj problem, moj problem je Yugo-mafija, pa SAZU in drugi sovrazhniki nashega naroda, katerim se ne bomo mogli upreti z nasho ekonomsko mochjo. Nasprotno pa VRAG ki chaka za vogalom ne bo kos nashi zavesti, ki che jo v pravi meri podpremo z emocionalno energijo zastave, vedno podre vse ekonomske, politichne, in druge prepreke! :angry: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!