Skoči na vsebino

Izpadi a la Prototip,Exorcist,Drugapot ipd.


marem

Priporočene objave

Ne! Tvoj problem ni referendum, niti moj ne! Primerjam ga edino lahko z mozoljem na zadnjici-pride in gre, No biggy! Jaz vidim problemček v tem, da se baviš s temo, za katero nisi niti pripravljen niti podkovan!-Velja za obe v katere se udelezuješ! Nadalje, ponavljam mnenje, da si oddaljen od slovenske realnosti-"The here and now!" Ne razumi moje poste kot zalitve ali provokacije, ker niso tako mišljene-Iskreno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni moj problem, moj problem je Yugo-mafija, pa SAZU in drugi sovrazhniki nashega naroda, katerim se ne bomo mogli upreti z nasho ekonomsko mochjo. Nasprotno pa VRAG ki chaka za vogalom ne bo kos nashi zavesti, ki che jo v pravi meri podpremo z emocionalno energijo zastave, vedno podre vse ekonomske, politichne, in druge prepreke! :angry:  :)

:wacko: :blink: :wacko: :blink: :wacko: :blink:

Kaj v Kanadi ni nobenih zdravil zoper preganjavico? Ali pa vsaj kakšnih pomirjeval? Ali pa vsaj kakšnih zastav na recept, ki bi pregnale VRAGA...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni moj problem, moj problem je Yugo-mafija...o o o:angry:  :)

:wacko: :blink: :wacko: :blink: :wacko: :blink:

Kaj v Kanadi ni nobenih zdravil zoper preganjavico? o o o

KuraVenetka-s1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ pero med črticami ;) Saj je lepa, estetska in vse! Vsaj mene pa spominja bolj na kakšen predlozek, ki bi ga predstavil kakšni frankofonski afriški zumba drzavi :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo v grbu tud zelena  :)

midi_zastava-4.gif

A bi se dalo videt ta predlozek v drugih barvah? recimo Rdeča namesto Črne, Modra namesto Zelene....v glavnem, kombinacija različnih barvi na temo tega predlozka! Me zanima vizuelni učinek!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rdeča namest zelene... pol bo že mal nemški podobna

plava nalmest zelene... nevem no, Slovenija ni ravno "pomorska" država in morda bo preveč evropska zgledala -to mi ni všeč

...no sej bomo v pondelk vidl :D lep vikend :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pred pondelkom ne, doma nimam corela instaliranga pa tud cajta je škoda  ;)

Yep, se strinjam, predvsem cajta je škoda ;) Ah no, bo mogoče kdo drug prilimal kakšen prototip zastave gor! Sicer pa kakorkoli bo oblikovana, bo podobna kakšni drugi, sploh če se bo oblikovalec podrejal heraldičnim pravilom! Lep vikend :D

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....pa še ena misel :D ...za tiste, ki mislijo, da nas zamenjujejo z Slovaško zaradi zastave: Hej! je lahko še slabše....obstaja en kup levih banana Tunguzij s prelepim zastavam, pa je pravzaprav še vedno kar v redu, da nas zamenjujejo z Slovaško, al ne? Bolj je stvar v tem, da nas zamenjujejo s to Slovakio zaradi podobnega imena Drzave, al ne?

OK! Nova tema :D Kako bi vi po novem imenovali Slovenijo?

Ključna beseda je: Ja kaj pa druzga? :rolleyes: REFERENDUM

štala

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj pustijo tako kot je :unsure:

samo en kup stroškov bo spet z novimi dokumenti pa z ostalimi stvarmi :(

naj vse stoške plača država pol naj pa menjajo vsak mesec zaradi mene :o :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj pustijo tako kot je :unsure: samo en kup stroškov bo spet z novimi dokumenti pa z ostalimi stvarmi :( ... o o o

Kaj se tolk za stroshke bojite, saj zhe itak vse zhivo menjajo zarad EU, zraven zastavo dodat bo machji kashel. Vazhno je, da se z pogovarjanjem o nasih simbolih in svetinjah dvigne nacionalni ponos, s tem pa obchutek za solidarnost, tako sedaj recimo rabijo pomoch nashi kmetje, treba je ustanoviti sklad za pomoch kmetom in zbirati prispevke.

Ne dovolite, da bo slovenski kmet propadel ! :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"All together now!"

ana one, ana two

ana one two three

OJ, TRIGLAV, MOJ DOM

Oj, Triglav, moj dom, kako si krasan,

kako me izvabljaš iz nizkih ravan.

V poletni vročini na strme vrhe,

da tam si spočije v samoti srce,

kjer potok izvira v skalovju hladan:

oj, Triglav, moj dom, kako si krasan.

Oj, Triglav, moj dom, četudi je svet

začaral s čudesi me večkrat pogled,

tujina smehljaje kazala mi kras,

le nate sem mislil ljubeče ves čas,

tebi sem sanjal sred' svetlih dvoran:

oj, Triglav, moj dom, kako si krasan.

:o KJE JE ZDAJ TA VRAG?

...da ga počim po čebuli z zastavo!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"All together now!" ana one, ana two -- ana one two three

OJ, TRIGLAV, MOJ DOM  o o o   :o KJE JE ZDAJ TA VRAG? ...da ga počim po čebuli z zastavo!

3g-h1-s2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"All together now!" ana one, ana two -- ana one two three

OJ, TRIGLAV, MOJ DOM  o o o   :o KJE JE ZDAJ TA VRAG? ...da ga počim po čebuli z zastavo!

3g-h1-s2.gif3g-h2-s2.gif3g-h3-s2.gif3g-v1-s2.gif3g-v2-s2.gif

Kozolc-d-s2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You're most welcome!

canadian.jpg

:lol: :lol: :lol: :D :) prototip morš priznat tale je pa dobra ;)

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prota!

To je groza, zalitev za vsa čutila, iz sprejemljivo je šlo na slabo, potem slabše,......in zdaj, ah, poden no! Lahko Noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prota! To je groza, zalitev za vsa čutila, iz sprejemljivo je šlo na slabo, potem slabše,......in zdaj, ah, poden no! Lahko Noč

Qa je pa narobe tale je chist vredilipa-bmr.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vsej te izbiri in pereči izbiri zastave je pa največja ironija to, da ko bomo v evropski uniji bomo itak samo ena zvezdica več, ne glede na to kako zastavo bomo imeli za identiteto!

EvropskaZastava.jpg

Al mislte da bi tut zvezdice menal :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Protič!

A si ti mogoče daltonist? Glede na to, da participiram v tej debati, si pač dovolim kritizirat! Do zdaj mi je bila oblikovno najbolj všeč tista od -pero-ta! To je ta zeleno črna z grbom v sredini, samo bi jo rad videl v različnih barvnih kombinacijah! Tvoj predlog je estetski terorizem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Protič!

A si ti mogoče daltonist? Glede na to, da participiram v tej debati, si pač dovolim kritizirat! Do zdaj mi je bila oblikovno najbolj všeč tista od -pero-ta! To je ta zeleno črna z grbom v sredini, samo bi jo rad videl v različnih barvnih kombinacijah! Tvoj predlog je estetski terorizem!

No problem, sam rech: p-o1-s2.gifp-o2-s2.gifp-o3-s2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!