Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Končno! Ta dan sem čakal vsaj 8 let, da bom lahko imel moderno dodelan računalnik. Ugledal sem novo kišto in njeno drobovje :OK: Zdaj pa mi povejte, katere nove igre se splača namestiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghost recon, tiberium wars, act of war, gothic 2 pa 3, oblivion, fear

Če se še kj spomnem pa dodam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghost recon, tiberium wars, act of war, gothic 2 pa 3, oblivion, fear

Če se še kj spomnem pa dodam :)

N4S Carbon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, kolega že leti s svojim Tiberian warsi kot 5 dag pariške z zelenjavo proti meni :D Ghost Recon sem dobil pri grafični zraven, AOW imam, Ghotic 3 tudi, Fear tudi.... eee, Double Agent je za kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, kolega že leti s svojim Tiberian warsi kot 5 dag pariške z zelenjavo proti meni :D Ghost Recon sem dobil pri grafični zraven, AOW imam, Ghotic 3 tudi, Fear tudi.... eee, Double Agent je za kaj?

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, v TDU ne vem, kje se shranjuje pozicija. Ko sem naslednjič prišel v igro, me ni prepoznalo pri profilih. Komp je pa sestavljen iz P5N32-E plus Ausosve mamaplate, 2G rama, P4 (duo) E6320 (1,87Ghz), Geforce 8800GTS (320rama, 560Mhz jedro), kišta je pa od Aerocoola Extreme engine 3T (tista s reaktivnim motorjem na prvi strani in 25cm veternico na strani). Zadeva dela zelo tiho, komaj slišno (napram tistemu old timerju prej, ki je spuščal takšne glasove, kot da bo vzletel vsak čas), vendar me malo moti, da so pri Aerocoolu šlampasti in sem imel kar nekaj težav, ko sva s kolegom dajala komponente v ohišje :wacko: Vse skupaj z ohišjem vred je prišlo okoli 880 EUR brez 20% DDV (ker je foter vzel na firmo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od vas igra Tony Hawk`s American Wasteland :hmm: Bi resnično rabu save games,ker jih ni nikjer za dobit :(

Js ja, sm si jo spet naložu, ampak sm zdej šele v Beveri Hilsu, drgać sm pa že igrco 2x obrnu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomo...probaj sledeče, na High vse :D :

Silent hunter 4

Medieval 2 Total war

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

Battlefield 2+ serijo

čestitke za nov comp...zgleda mašina :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni smo pač malo/fejst za cajtom.

Zatorej, kupim SuperBike RidingChallenge, origiginal za PS2., če se ga je kdo naveličal.

Lahko kaj menjamo. :)

če ti bo dougcajt probej narest najhitrejši krog v Valencii :D kokr se spovnm smo mi to tuki delal poj pa limal rezultate/slikce na forum :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dolenc: A bi mi lahko pošlo save game za SP, sm ž čist pri koncu pa mi mankata še sam yamaha pa suzuki, samm je skos isto pa se mi ne da več tekmovat!!!???

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SP? :)

To na slik je tourist trophi iz ps2, nit ne vem kako bi spravu na usb ključ savegame :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lohk kdo zrihta torrent od tanovga skrekanga telefonski imenik slovenije :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lohk kdo zrihta torrent od tanovga skrekanga telefonski imenik slovenije :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

partis.si ga ima :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti bo dougcajt probej narest najhitrejši krog v Valencii :D kokr se spovnm smo mi to tuki delal poj pa limal rezultate/slikce na forum :P :P

1.34.xx valencia; tourist trophy. Duče 999. Bolj ne gre. No, mogoče v ,,živo,, :whistle: :D

1.14.xx deep forest; Kwak trick star :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomo...probaj sledeče, na High vse :D :

Silent hunter 4

Medieval 2 Total war

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

Battlefield 2+ serijo

čestitke za nov comp...zgleda mašina :OK:

Danke, danke :D Seveda vse špilam po novem na "high" (končno, ker prej sem vedno vse na "low" in 640x480, hehe). Battlefield 2 je itak strup, ki sem ga špilal že na stari kišti (seveda, na "low" :D ) in moram malo potrenirati za naslednji lan party. Rainbow Six si bom zrihtal od kolega iz faksa, Medieval mi bo tudi on posodil, Silent Hunter 4 bom pa potegnil iz partisa, ko mi bodo pustili "downloadat", hehe (ja, precej sem povlekel dol, nobeden pa ni želel imeti mojih stvari in sem pristal na 0.70 razmerju z opozorilom v žepu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pr test drive unlimited odklenem motorje?

sm že pro sam šezmer so trgovine zamegljene.

Vse trgovine moraš obiskat in odkleneš tudi zamegljene motoristične. Ampak, ne pričakuj preveč od motocikliranja :glare: Ko bi vsaj uporabili fiziko pri kakšnemu SBRC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka vi k spilate tourist trophy mate original igrco?

emmmm, 'varnostno kopijo'.....dela čist isto kot original :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse trgovine moraš obiskat in odkleneš tudi zamegljene motoristične. Ampak, ne pričakuj preveč od motocikliranja :glare: Ko bi vsaj uporabili fiziko pri kakšnemu SBRC.

tud jst tko pravm...fizka je čist preveč v kurcu :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst tko pravm...fizka je čist preveč v kurcu :S

ma kaj pa ti veš :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!