Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Baje čez kakšen mesec.

uhuuu pol pa treba 2G rama pa novo matično dubit... :D če bo pa mami mal financ še dala... bom pa raj kr nov komp uzeu... ker mi počas špili zlo štekajo (stalker, command conquer 3, silnet hunter 4.... itd)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, se mi je zdelo, da Kane v moji kleti skriva bojne glave in tiberij, ker so sosedove mačke že precej mutirale zaradi lovljenja miši po naši bajti :alien1:

Na 1950xtx-u morda špil šteka. Dela pa povsem tekoče na Geforcu FX 5700, ki ga na srečo imam doma in ga brez doplačila zamenjam za Radeona :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk maš kej v Valenciji čase s kakšnim litrašem?

Bom pa ti jaz povedal. 1.3x.876

...in ti, majster? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo delu c&c 3 na 3,2 ghz cuka rama pa 128 radeon 9800? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Kaj ti se tudi norca delaš? :D :grrr

Simonsi je eden boljših (ali celo najboljši?) virtualnih d(i)rkačev na Motosvetu. Sem se nekaj uric trudil podreti njegov rekord, ampak mi ni uspelo, ker mi je postalo dosadno :) Dirkališča mi nekak ne dišijo preveč. Raje imam občiajne ceste, ki jih v SBRC nekaj celo je, ampak so krožne pa še brez prometa :( Upam na kakšno Traffic edicijo igre, ker fizika motorjev je kar dobra (čeprav še zmeraj precej arkadna). Preveč realno niti ne sme biti, ker tipkovnica ni belanca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo dans za kašno rundo tiberium warsa, da ga pokomandiram pa zavzamem?

dolenc bova šla enkrat, sam da si zrihtam C&c ( mam zlowdanga, sam inštaleranga nimam) povej mi sam kako se naštima da gre use bolj počas, k pr men use tok hitr dela :? kje se naštima to da gre use bolj počas :? hitrost igre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simonsi je eden boljših (ali celo najboljši?) virtualnih d(i)rkačev na Motosvetu. Sem se nekaj uric trudil podreti njegov rekord, ampak mi ni uspelo, ker mi je postalo dosadno :)

Če u živo ne gre, je pa treba u igrci noter prinest. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc super igra :OK: :OK: če želiš še kdaj me izzvat kr povej ... sam mal se nadrki da drugič una 2 zmeleva :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice! :huh:

Sicer jaz špilam TT. Valencia; 1.35 & drobiž :blush:

Sem pa hiter ,,deep forest,, 1.14 & drobiž :grim

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem sprobal Tiberium Wars.Igra ga preprosto seka,vsaj po mojem okusu.Umesne sekvence so zelooo lepo narjene. :OK: Se morm še mal bolj vanjo poglobit.A multiplayer dela tud, če je skrekana igrca? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C&C 3 je res odličen špil...lepi filmčki z znanimi igralci, Kane ftw seveda...igra preprosto teče, brez zatikanja...odlična igralnost...je pa re,s da se zadeve niso veliko spremenile...enote so skoraj iste le malo izboljšane, igra je tudi prelahka v "Normal" stopnji...v trenutku ko dobiš mammoth tanke je vsega konec za nasprotnika, saj s 5-imi pobiješ celo bazo nasprotnika....

vsekakor best strategija letos.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ''filmček'' sm naredo včeri, so kratki clipi iz igrce GTA San Andreas. Prikazujejo majhne vragolije s Quadom, nekaj smešnih slik, ... :) Žal je kvaliteta bol slaba ker sem snemal v ekran z digitalcem :slap: (sm šele dans najdo program HyperCam 2, ki ti snema ''gibe'' na računalniku!!!) Mal sm montiro pa se pozabavo :)

Link:

Je pa moj prvi filmček, tko da je še pomanklivosti :P

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link:

Vidim da so mi filmcek iz samostojne teme prestavl v to :cry: :P ... Torej, komentarji dobrodošli! :)

Thundercat: Sm z 1x gldo za ta programcek pa sm cist pozabu nanga, tko da tnx :OK: :)

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes potegnu celotno C&C3 Tiberium Wars dol pa mi, ko hočem zagnat igro tole napiše...Mountal sem z Deamon Toolsom, pa crackal sem RetialExe :huh: Pa vse 3 patche sem probal pa nič :hmm:

post-6663-1175546931_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yasu uporabi

zraven test drive-a se ga dobi...TDU prjatu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes potegnu celotno C&C3 Tiberium Wars dol pa mi, ko hočem zagnat igro tole napiše...Mountal sem z Deamon Toolsom, pa crackal sem RetialExe :huh: Pa vse 3 patche sem probal pa nič :hmm:

izklopi deamon tools! pa naredi carck pa zaženi! pri men je delovalo! :)

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!