Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Imam Penitum 4 2.4@2.5,512 mb rama,ATI Radeon 9800pro 128mb,...Upam, da bo delal

jst mam P4 3000hz 512 rama 256mb ATI RADEON 9600xt pa kurac u usta dela .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam celerona 2,7 @ 3200mhz, 1gb rama, 7300GS 256mb pa šteka..

Zdej mam pa zadosti te igre

Dejte povedat kako bi dobil vse motorje pri superbikes riding challenge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rama imaš nekam malo.

Ma ja, sej že pol leta govorim, da ga bom nabavu :slap:

jst mam P4 3000hz 512 rama 256mb ATI RADEON 9600xt pa kurac u usta dela .)

Potem sploh nebom sprobavov,brezveze, če bo vse štekal ni užitka :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa conroe power :devil:

to glede sbrc tud mene zanima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo za koga ko poceni proda grafično kartico.... more pa bit boljša ali enaka GF 6600 GT

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sigurno je kaki trainer na netu, da z preprostim klikom vse odkleneš :)

Upajmo čeprou sem že vse pregledal

Če hočeš imet vse motorje pri sbrc, moraš vse kategorije in chalenges odvozit pa zmagat.

Ej simonsi bi mi lahko prosim dal en rar tvoj savegame pa mi poslu ?

Seveda birca ko se vidva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Penitum 4 2.4@2.5,512 mb rama,ATI Radeon 9800pro 128mb,...Upam, da bo delal

Prašam za mnenja drugih,ker sem se že velikrat nategnu pa čeprav downloadam eno igrco na 3 mesce :whistle:

Priporočene zahteve sem ravno danes prebral iz škatle. Pazi to: CPU 4800+ or better (uh, še dobro, da imamo vsi doma 6Ghz procesorje), 2G Ram (to je itak standard v vseh kištah), graphic card with at least 256 RAM (eh, takih itak sploh ne delajo več) in 10 Gb placa, kar je pri vseh, ki imamo 500 Gb diske, špukec v morje. Glede na to, da je NFS:MW grafično povsem spodoben špil in tekoče laufa celo na 1,6 Ghz procesorjih (s 512 Rama in grafikuljo 128 Rama) sklepam, da gre za marketingške prijeme in nas spet hočejo prisiliti v nadgradnjo svojih mlinčkov. Neoptimiziran špil je hudo enostavno narediti :headbang: Sej ne, da ga prodajajo celo za 60 EUR pri naših severnih sosedih. Isto je s tazadnjim NFS-jem, ki bazira na Most Wantedu in zategadelj ne bi smel biti hardwaresko zahtevnejši. Ampak je. Kurc jih gleda, ne bom šel v nabavo nove grafične, samo zato, da jim bodo pošle zaloge pred navalom novih s Direct X 10-ko. Naj me pričakujejo, ko bodo padle cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to. Zakaj pri bogu, če se že spravijo zraven, ne znajo narediti ene poštene motoristične igre. Pa ne govorim zdaj o SBK in Moto GP-jih, ampak o simulaciji motorja (oziroma motorista), kjer bi ti dali recimo en del ceste od Maribora proti Celju (govorim v prispodobah, za lažjo predstavo), lahko bi se vozil po stari cesti ali bi se kadarkoli odločil za avtocesto in na ustreznem odcepu zavil tja (ter se seveda spretno izognil Darsovi rampi) in kjer bi bile okoliščine ustrezne našim razmeram na cesti (dosti prometa, nekaj policije, odvzemi prednosti, nenakazovanje smerokazev itd.). Na voljo bi imel recimo vse motorje iz SBRC in njihovo fiziko (ki je še zmeraj precej arkadna, pa vseeno, nekaj veselja mora bit), 1000 km cest s odcepi in to bi bilo to (verjetno bi se naučil tudi izogibanja, saj je vse v glavi). Ne pa da po dolgem času dobim v roke spet eno kopijo vseh dirkalnih inačic, samo da so noter stock motorji. To, da ni prometa je drugi največji greh, tretji so sklenjene proge, prvi najhujši pa dejstvo, da lahko tekmuješ samo s sebi enakimi motorji. Torej, samo CBR-ji, samo Ninje itd. Zakaj si ne bi izbral recimo Bandita in peljal hcan onega z ZX-6R, saj računalnik tako ali tako ne zna voziti skozi ovinke. Eh, brezveze... Upam, da bo kdo naredil mod za SBRC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočene zahteve sem ravno danes prebral iz škatle. Pazi to: CPU 4800+ or better (uh, še dobro, da imamo vsi doma 6Ghz procesorje), 2G Ram (to je itak standard v vseh kištah), graphic card with at least 256 RAM (eh, takih itak sploh ne delajo več) in 10 Gb placa, kar je pri vseh, ki imamo 500 Gb diske, špukec v morje. Glede na to, da je NFS:MW grafično povsem spodoben špil in tekoče laufa celo na 1,6 Ghz procesorjih (s 512 Rama in grafikuljo 128 Rama) sklepam, da gre za marketingške prijeme in nas spet hočejo prisiliti v nadgradnjo svojih mlinčkov. Neoptimiziran špil je hudo enostavno narediti :headbang: Sej ne, da ga prodajajo celo za 60 EUR pri naših severnih sosedih. Isto je s tazadnjim NFS-jem, ki bazira na Most Wantedu in zategadelj ne bi smel biti hardwaresko zahtevnejši. Ampak je. Kurc jih gleda, ne bom šel v nabavo nove grafične, samo zato, da jim bodo pošle zaloge pred navalom novih s Direct X 10-ko. Naj me pričakujejo, ko bodo padle cene.

Jafak a so nori al kaj :kva1: Če bom kupoval nov računalnik, ga bom proti koncu leta,prej definitivno ne.Ampak tele zahteve so pa pomoje mal napihnjene, ali pač :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jafak a so nori al kaj :kva1: Če bom kupoval nov računalnik, ga bom proti koncu leta,prej definitivno ne.Ampak tele zahteve so pa pomoje mal napihnjene, ali pač :krneki:

Ni dvoma, da so. Kakor sem že rekel, pomoje gre za nategovanje. Kmalu bodo na policah nove grafične kartice in novi procesorji, zato želijo, preden jim pade cena, da pokupimo "stare" zaloge. Nalašč špile ne optimizirajo in nas na tak način "prisiljujejo" v nadgradnje. Evo vam kuraz. Kakor tudi ti, tudi jaz ne bom nadgrajeval kompjuterja pred jesenjo. Bom pač imel DX-9 kartico namesto 10-tke in 4200Mhz procesor namesto 6000-ke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in 4200Mhz procesor namesto 6000-ke...

4.2 gigaherzov? :blink:

sicer je pa napredek nujno potreben, računalnik za igrice se menja na 3 leta, moj je star ravno 3 leta in je začel popuščati (predvsem pri TDU in še nekaterih drugih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se pa ne dam tem špilarjem B). Še vedno vstrajam na celeron 633 :P . Jebi ga, Wormsi in Operation Flashpoint delajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam problem fantje... a je kul če je STALKER špil velik 4.26?? al je fejk?? k drgač so 3.24 al neki tazga

zgleda da tole ne bo najbolš

PROSIM FANTJE za en link do torrenta STALKER ki ga vleče malo hitrej kot 10kb/s ker sm čakov zdej 3dni pa je fejk :cry: :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh STALKER mi je hudo dober špil :OK:

velik je pa 6.53 GB :blink: učlani se na partis tam ti bo vleklo dol max .

meni vleče 450kbs :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam problem fantje... a je kul če je STALKER špil velik 4.26?? al je fejk?? k drgač so 3.24 al neki tazga

zgleda da tole ne bo najbolš

PROSIM FANTJE za en link do torrenta STALKER ki ga vleče malo hitrej kot 10kb/s ker sm čakov zdej 3dni pa je fejk :cry: :cry: :cry:

Jaz sem ga na mininovi dol skinu. MDF fajl je pa 3.4gb velik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se na partisu registreru 140 kb/s ME LIKES :D :D :D

THATS THE SPEED THAT I WANT :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: yamaha MT-1 speed

GO VALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že kdo keri od vas igral igerco superbike riding challenge.... no jaz sem jo igral nekaj cajta nazaj in je nenormalno dobra... gre za serijske motorje letnik 2006, in z njimi tekmuješ po različnih lokacijah... ima tri kategorije: naked, supersport in superbike... z nakedi in ss večinoma tekmuješ po raznih mestih in njihovi okolici, z superbike pa na dirkališču... ful mi je všeč grafika ter lastnosti motorjev (zvok, pospeški,...) ki so zelo realni... no pomoje je to ena najboljših motorističnih igerc ta hip....kakšen motogp3 se lahko skrije, saj me je zelo razočaral :D :D

sm se na partisu registreru 140 kb/s ME LIKES biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

THATS THE SPEED THAT I WANT evilgrin.gif evilgrin.gif evilgrin.gif evilgrin.gif evilgrin.gif yamaha MT-1 speed

GO VALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! trance_40_thumbup.gif

--- temu ti praviš speed :D :D :D :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ti si šele hitr to igrco smo 3 mesce oz. 10 strani nazaj obravnaval :lol1: :lol1: :lol1: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!