Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

aja, nisn gledal nazaj. sem jo pa jaz tudi kar nekaj cajta nazaj že špilal, pa sn komaj zaj napisal.... nisn vedo da ste taki manijaki, pa da že vsi poznate to :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super bieks riding challenge je kr vredi igrca,samo zvok bi lahko bil malo bolsi,pa moznost menjave izpuha za kakiga akrapota :D

drugac pa me zanima ce ma kdo za Test Drive Unlimiter 100% save game?ce ma kdo bi lahko bil tak dober pa na mail poslal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se pa ne dam tem špilarjem B). Še vedno vstrajam na celeron 633 :P . Jebi ga, Wormsi in Operation Flashpoint delajo :whistle:

Jasno! Predvsem zadnji je na mojem kompu vsakodnevni gostitelj. Imam namreč tudi oba dodatka. Ampak Armed Assault izgleda tudi seksi, so pa strojne zahteve že večje. Drugače ga pa ni čez OPF. Sem ga že 3-tjič obrnil.

SBRC je dober špil, ampak mu manjka promet in tekmovanje neenakih motociklov. Pa seveda nekrožne proge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'fala Đorđi :D

Je pa jo težko dobit oz, jaz ne vem kje iskat.

lp

jaz ti jo prodam za simbolično ceno, ker mislim da še mam doma nekje, samo morn poiskat :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm super bikes riding challenge nadrkan ko riba :OK:

Vredo špil je sam akrapoti mankajo :)

LP, Hozi .)

SBRC je dober špil, ampak mu manjka promet in tekmovanje neenakih motociklov. Pa seveda nekrožne proge.

Maš prav ... to manka, drgač pa zlo realistična igrca !!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm super bikes riding challenge nadrkan ko riba :OK:

Vredo špil je sam akrapoti mankajo :)

SBRC je dober špil, ampak mu manjka promet in tekmovanje neenakih motociklov. Pa seveda nekrožne proge.

Maš prav ... to manka, drgač pa zlo realistična igrca !!! :OK:

Za tiste ko nevete, nekaj realističnih ''prednosti'' te igrce: če maš naštimano da menjaš sam in sam kontroliraš težišče zna bit še kr zajebana ..., ko zamenjaš sposti ludek gas in stisne kuplongo, v dežju je vožnja čist drgačna kot v suhem vremenu in še bi lahko naštevu .... :)

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Če maš pa še grafiko na full je pa res bomba ! :D

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je tui bil ful všeč ta špil, najboljše pa je ko vedno nekje ob strani stojijo rešilci...hehehe :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm super bikes riding challenge nadrkan ko riba :OK:

Kolk maš kej v Valenciji čase s kakšnim litrašem?

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa morm povedat da me je S.T.A.K.E.R. kr razočaral... res da mam use zelo na low ker mi drgač šteka ampak že gledam za nadgradnjo oz. novim računalnikom... je pa skoraj identičen boiling pointu, pa preveč težaven je .... sploh glede tistega merjenja (strelanje) itd. uglavnm not so good :BUA:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma že kdo kšn torrent za dol powlečt c&c 3 tiberium wars :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma že kdo kšn torrent za dol powlečt c&c 3 tiberium wars :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :worship: :worship: :worship: :worship:

na partisu je že 2 dni B) :yes: :winkiss: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma že kdo kšn torrent za dol powlečt c&c 3 tiberium wars :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :worship: :worship: :worship: :worship:

Danes sem ga na partisu z 7Mb/s vleku dol potem pa ga šerau da mi je višalo ratio. To sm vidu da največ pobirajo pa sm to izbrau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga na partisu z 7Mb/s vleku dol potem pa ga šerau da mi je višalo ratio. To sm vidu da največ pobirajo pa sm to izbrau.

7mb/s :eek: :eek: :eek: damn pol sm pa jst mislu da z 150kb/s hitr vleče :hmm: a maš ti pol optičn kabl k tok hitr ti vleče :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima če kdo ve kdaj crysis vun pride :? :? :?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!