Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Jaz živali rajši gledam, kot pa da jih streljam. :xx:

Zato pa so računalniške igrice, da se jih strelja tu in ne v resnici :) Drugače jim še dlake ne bi skrivila :grrr

Pa verjemi da moraš ti bolj pazit da preživiš kot pa one :krneki:

Hehe, se mi je kar zdelo, da bo naslov pomenil nekaj v stilu nepremičnega lovca, ki ga "napadajo" živalce :D Poznam eno ribiško zadevo, ki je na smrt dolgočasna, vendar je podrla prodajne rekorde v USA.

Sploh nisi nepremičen :grrr Še motorne sani voziš :yea1: (v prvem delu)

Me je pa malo razočarala - zato pa me zanima, če jo kdo od tu igra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SP? :)

To na slik je tourist trophi iz ps2, nit ne vem kako bi spravu na usb ključ savegame :)

Kaj zdaj, se da al' ne?!

,,bi se rad malo pohvalil...

valencija 1.33.xx, danes, jutri pa zagotovo 1.32.xx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat... motorne sani? V četrtem delu boš verjetno že pilotiral Airbusa 320 :naughty:

Don't mess :huh:

Vse kar pravim je, da nisi na miru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo rad bi igral WOW, ampak rabiš plačevati z kreditno kartico ali pa si kupiš game card. ali kdo pozna način, kako igrati zastonj??? (mislim kak pirate server al pa kej takga)

sej neke serverje sm probavu... sam ne dela :headbang:

drugač je pa fullll svetska igra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klik

Najdi en server, ki ima dost igralcev. Pa pejt potem na njihovo stran, kjer ustvariš račun za igro. Potem je pa še en file v špilu, ne spomnem se ker, ki ga moreš odpret z beležnico ali podobnim, pa zamenjaš tist naslov serverja iz uradnega, na tega katerga hočeš met.

Pa špil moraš posodobit, na tisto verzijo katero ma server, neki cajta traja da vse skapiraš kako gre, sam pol je pa simpl, pa dela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pa se en nasvet. ..... pejte kam drugam piratske nasvet iskat. torent serverji se zapirajo, v pisarni nas je vse več, pa bomo počas moral tud uporabnike .....

lp g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koker jst vem se pripravlja zakon v EU, da za lastno uporabo boš lahko imel rezervo, kot piratstvo se bo štelo samo prodaja neoriginalov.

krava, pojma nimam kako bi dal savegame dol, tko da kar se mene tiče se ne da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki ti je logika skiper, to so govoril že pred 2 letim, da bojo zaprl te strani za torente (rekl so da so zaprl thepiratebay.org, pa da emule več ne dela...) pa še vedno use dela kot mora! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenc, ka ti si špilu WOW?

ka se mi bol splača kupit igro za 30€, pol še burning crusade za 40€, pa še game card 30€ (game card vela sam za 2 mesca!!!) ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je igranje na uradnih serverjih dosti bolše, ker je veliko bolj masovno, pa organizirajo se "eventi" iz strani razvijalcev... Tko da če so ti te zadeve všeč, se vsekakor splača nabavit, pa špilat na uradnih strežnikih.

Špil mislem da lahk tud snameš iz njihove strani, pa maš 1 teden zastonj, pol pa podalšuješ z gamecardom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Dolenc; Eno, varnostno kopijo imaš že zdaj lahko doma. Katero lahko uporabiš v primeru, da originalni medij poškoduješ.

xziga; WOW + WOW Burning Crusade te stane 55 ojrov, šestdeset dnevni game card pa 29,05 ojra. Demo katerega potegneš z njihove strani je zgolj demo kateri deluje teden dni. Naloži si ga preglej če ti je igra vredna tolikšnega stroška in se odloči. Nato pa moraš kupiti igro, delovanje demota ne moreš podaljšati zgolj z GC.

Fritz; Dogaja se precej, vse več ljudi je zaposlenih na oddelku, kateri se ukvarja z krajo intelektualne lastnine. Zakaj? Zakaj pa une k so SKB spraznl iščejo?

lp g.

Popravljeno . Popravil skiper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem igral demota, sem že igral orginal pri prjatlih, IGRA JE SVETSKA. Dobim jo jutri, ker sem jo naročiu prek igabibe (majo nek paket ko dobiš igro + gamecard za malo manj €) Za tiste bivše 3 jurje na 2 meseca se bo dalo preživet :rolleyes:

igra si zasluži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem igral demota, sem že igral orginal pri prjatlih, IGRA JE SVETSKA. Dobim jo jutri, ker sem jo naročiu prek igabibe (majo nek paket ko dobiš igro + gamecard za malo manj €) Za tiste bivše 3 jurje na 2 meseca se bo dalo preživet :rolleyes:

igra si zasluži

Hola!

Sem prav na tebe pomislu, ko sem dobil naročilo. Pošiljka je šla danes na pošto in jo lahko pričakuješ jutri (sredo).

Veliko užitkov ob igranju.

lp g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo ž igrav 3D Driving School ?!??

Dobra simulacija izpita, lahk maš motor al pa avto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej

a mi lahko kdo plis poslje savegame od TDU, k mi je mojega zbrisalo pa se mi ne da se enkrat celega spila igrat. Bil sem pa na nekih 70% konec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!