Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Evo, problem Episode 2 je bil v tem, da nisem imel vseh gcf-jev. Manjkala sta dva najmanjša fajla, ki sem ju downloadal iz ene poljske strani in potem je šlo. Igro sem naredil v 5-ih urcah lepo na izi (z nekaj sprehodi tja, kamor ne bi smel, hehe), potegne te noter, še bolj kot prejšnja epizoda in samo potrjuje, da je HL serija najboljša igra vseh časov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

nevem če nebom spet naložil GTA vice city. mislim da edina igrica v keri lahko voziš letalo, čoln, avto, in sevda motor po prosti volji po mestu in okolici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno misliš GTA San Andreas.

IMHO top 3 najboljših špilov ever :worship:

yap.. nasploh so ble GTA men neki najbolšga :)

san andreas pa sploh.. sam še par bugov morjo odpravt.. paj to to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, GTA-ji ga vsi rulajo, od prvega do zanjega (še oni, ki so imeli (p)tičje perspektivni pogled na dogajanje). Seveda, za svoj čas. Najboljši je bil SA, čeprav je VC imel precej boljše vzdušje. Nekak mi ta nigga-tha-wigga stil ne potegne najbolj. Je pa najbolj dodelan iz serije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, GTA-ji ga vsi rulajo, od prvega do zanjega (še oni, ki so imeli (p)tičje perspektivni pogled na dogajanje). Seveda, za svoj čas. Najboljši je bil SA, čeprav je VC imel precej boljše vzdušje. Nekak mi ta nigga-tha-wigga stil ne potegne najbolj. Je pa najbolj dodelan iz serije.

yap, se popolnoma strinjam.

kdaj pride GTA IV za PC? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kako narediti Nintendo DS emulator in sicer NO$GBA stabilen,ker ko igram kakšno igrico skačejo procenti od 280 do 50 normalno pa je 99-100%.Hvala za odgovore :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap, se popolnoma strinjam.

kdaj pride GTA IV za PC? :whistle:

Em, sodeč po "prikolicah" zna biti čez kakšne 3 mesce. Je v zaključni fazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em, sodeč po "prikolicah" zna biti čez kakšne 3 mesce. Je v zaključni fazi.

GTA IV pride 29. aprila za xbox360 in playstation3 :winkiss: za PC predvidoma nekaj mescev pozneje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahaa, seveda, kupimo si PS3 in X-Box 360, da bomo lahko igrali GTA že aprila! :rolleyes: Sklepam, da je to "tihi" dogovor med Rockstarjem in omenjenima proizvajalcema.

Se prav vidi, kdo ima moč in prevlado. PC je očitno zadnja briga, saj bojo pomoje četrti del izdali prej za vse male konzoličaste prenosne drkalice (mogoče celo telefone), nakar bojo posegli po najbolj razširjenem trgu računalništva. Nalašč si ga bom potegnil iz neta! Ku*c jih gleda vse po vrsti. Banda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da gredo igrce za xbox in playstaion kot po medu v ameriki

pri nas je večina folka na PC jih v ameriki pa usi tiste konzole natepavajo... zato je tudi pridejo najprej igrce za xbox/ PS3

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo od vas tu igra call of duty 4 prek neta???

mam ene par vprašanj :whistle:

Jaz igram in to veliko vprašaj kaj te zanima.igram pa samo hardcore varianto :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam še nevejo če bo pršl vn za PC GTA IV.

Aha, celo tako daleč so prišli, da zdaj že ne vejo več. Kljub temu ne bom kupil PS3-ja ali X-Boxa in se pustil, da me natepavajo od zadaj vsi založniki, distributerji, proizvajalci in še kdo. Ko jih je*e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojm bo drgač pa priporočam od strelačin cod2 :worship: svetovn špil prek neta seveda cod 4 mi ni osebno všeč ker so spet tiste flash bombe in vse rad imam da se v igrici vidi skill ne pa to da te en z bombo ubije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo, ki bi igral superbike 2001 prek neta? To bi znalo bit zanimivo

sm enkrat to že zlowdou.. pa mi ni delal.. zmer je en error vn fuknl al karkol pač. tist oknčk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojm bo drgač pa priporočam od strelačin cod2 :worship: svetovn špil prek neta seveda cod 4 mi ni osebno všeč ker so spet tiste flash bombe in vse rad imam da se v igrici vidi skill ne pa to da te en z bombo ubije!

Hehe, jaz pa Unreal Tournament 2004. Ne špilam več ničesar, kar nima vozil noter. Battlefield 2 je tudi fajn (2142 malo manj). Govorim seveda za online igre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nimam časa in volje nadrkavat online špile, pa še vse te mine ko kar naprej crkavaš. :xx:

Edini špil ki sem se mu malo bolj posvetil, je bil americas army, že kar nekaj časa nazaj.

Je pa fino fajn in izziv za spremembo igrati proti pravemu človeku in ne retardiranem računalniku. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!