Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

nene COD4 sm v SP ju obrnu na veteran B) prek neta mi je 4ka preveč bedna že ratala... sobe niso fajn...

Aha, aha, razumem :) Sem se že vstrašil, da ti je SP eno sranje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itaq potegni čim prej, kandidatov je zadost :worship:

No, zadeva se vleče dol...bi se blo pa fajno zmenit kako se špila (volan, tipkovnica, kakšne nastavitve pri težavnosti), da se spet malo privadim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cod2 prek neta rulz :worship: še posebej če je še kak dober server z modom.

Enka je še zmer :worship: , dvojka je že bolj noobfriendly :D, no SP-ja pa nisem sploh probu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da dobijo TO(urnament) v naše trgovinice (pa da mu malo cena pade). V Seiersbergu sem ga že videl. Ampak nemške verzije pa res nočem met. Wilkoment bie Unreal Tournament, drücken sie die Taste... Pa da bom enega mozoljevega švaba slišal, kako z počenim glasom reče "dominiren" :D

post-1649-1202814879_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da dobijo TO(urnament) v naše trgovinice (pa da mu malo cena pade). V Seiersbergu sem ga že videl. Ampak nemške verzije pa res nočem met. Wilkoment bie Unreal Tournament, drücken sie die Taste... Pa da bom enega mozoljevega švaba slišal, kako z počenim glasom reče "dominiren" :D

zakaj je pa enostavno iz interneta ne potegnes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa zdej špilam MotoGp 07

kašne maš kj cajte na katerikoli progi :P vozih 100% sim? :whistle:

Evo potegnu sm dol suprbike 2001 sam ko pa hočm inštalirat pa tale error vn vrže:

:(

toj tut men delal kšn let nazaj.. poj se mi pa ni dal več fakat, pa sm use dol fuknu :)

No vidim da je glih govor o superbike 2001, pa me zanima če je kdo igrow novejšo verzijo superbike-a.

Jest sm in je zadeva še kr u redu glede na to da so notri motorji kot so na primer: gsx-r,r1,cbr,...

Super-Bikes Riding Challenge

uf.. smo prešpilal.. pa limal kle na forumu screenshot od fastest lap v valencii :P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidim da je glih govor o superbike 2001, pa me zanima če je kdo igrow novejšo verzijo superbike-a.

Jest sm in je zadeva še kr u redu glede na to da so notri motorji kot so na primer: gsx-r,r1,cbr,...

Super-Bikes Riding Challenge

Hey kdo ve kje bi to najdu- torrent, mula vse sm preiskal nikjer nič :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je samo za playstation 3 :headbang:

Ti si verjetno pomešal malo s Tourist Trophyem.

zakaj je pa enostavno iz interneta ne potegnes?

Ker se mi enostavno ne da botov streljat :D Real men are better. Ja, ja, Hamachi ja, ampak to ni to. Pravi serverji so "much better" pa še statistiko mi vodijo, da pol vidim, če "stagniram" al "napredujem".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tripodi al kaj so že bli?

Ja pomojem. Drugače pa ful dober film, če ti je všeč zf.

uf.. smo prešpilal.. pa limal kle na forumu screenshot od fastest lap v valencii :P hehe

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo čudna igralnost je pri tej igri, zadnja soba pa težka ko svinja.

špil preveč u izi, na drugo težavnost so me dvakrat ubili, 1x v zadnji sobi in enkrat ko morš unga ščitit, nevem kaj je že, s tisto masko.... drgač pa ful prekratek špil, obrneš v max5ih urah..... jst sm se lotu far cry ponovno igrat, zj k sm crysis obrnu... far cry v1.4(vsi patchi) - res lepa grafika + ogromno modov obstaja za ta špil..... tako bom počaku na far cry 2 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj že kdo pogruntov tisto foro pri suberbike 2001, ko vrže vn error zaradi directx.. s čim bi se dal to odpravt? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pomojem. Drugače pa ful dober film, če ti je všeč zf.

:grim

Čaki, kerega ZF filma jaz še nisem videl......? :D

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!