Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

a kdo ve za kšne fajne JAVA igre? al pa symbian verzija 3? :) oz. špila k spadajo tut na nokio n-gage :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo špila igrco THE CLUB?

Če kdo špila mi nej pove če je huda špila.

dal dol včeraj in sprobal samo malo.....tretje osebna je, bolj sliči na kako konzolo...sporočim ko kaj več sprobam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj že kdo pogruntov tisto foro pri suberbike 2001, ko vrže vn error zaradi directx.. s čim bi se dal to odpravt? :D

s kje pa si ti to dol potegnu, k jest sm jo na blinku pa nabije ta error, a je mogoče na kšnmu drugmu tackerju bolša verzija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo špila richard burns rally? Kakšen se vam zdi?

sm igrou neki cajta nazaj kar dolgo

moja ocena je 9/10

zame eden najboljših rallyjev kar sm jih kdarkoli igral... odlično za vozit... občutek hitrosti je odličen, tako je realno narejeno da res čutiš avto kdaj bo šelskozi ovinek in kdaj ne :)

mi je veliko bolj bilo od Colin Mcrallyja ki je veliko bolj arkaden od tega.

priporočam !

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tud zdi še najbol realn od ostalih rally špilov še posebej če na volan igraš.

Nevem pa kako vse avte odkleneš do zdej sta se mi sam 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tud zdi še najbol realn od ostalih rally špilov še posebej če na volan igraš.

Nevem pa kako vse avte odkleneš do zdej sta se mi sam 2

sej zato sm dou 9

to je tud mene motil... meu sm jih ene 5 na koncu se mi zdi... avtomobilov je pač tok ... kako se pa odklenejo sm pa pozabu :blush:

citroen

pežo

subaru

mitsubishi

pa se mi zdi da je še clio rs al neki tazga zlo exsotičnga na koncu ko obrneš špil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kje pa si ti to dol potegnu, k jest sm jo na blinku pa nabije ta error, a je mogoče na kšnmu drugmu tackerju bolša verzija?

mininova.org

Kdo špila richard burns rally? Kakšen se vam zdi?

sm igrou neki cajta nazaj kar dolgo

moja ocena je 9/10

zame eden najboljših rallyjev kar sm jih kdarkoli igral... odlično za vozit... občutek hitrosti je odličen, tako je realno narejeno da res čutiš avto kdaj bo šelskozi ovinek in kdaj ne :)

mi je veliko bolj bilo od Colin Mcrallyja ki je veliko bolj arkaden od tega.

priporočam !

se popolnoma strinjam! zaenkrat ni bolše rally špile zunej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kje najti patch za World in Conflict in potem še crack za patch. :whistle: PROSIM PROSIM POMAGAJTE....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo bl sodobnejši PC toplo priporočam tole strelajčino Frontlines - Fuel of War.

:OK: :OK: :OK:

bom začeu lowdat sam 9.6G :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: upam da je vredno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kje najti patch za World in Conflict in potem še crack za patch. :whistle: PROSIM PROSIM POMAGAJTE....

za patche sam napiš u strica googla : world in conflict patch 1.02 (1.03, 1.04, 1.05, 1.06) pa jih potegneš iz uradnih strani. patche ni nobena umetnost najdt

cracke za patche maš pa tle http://www.megagames.com/cracks/html/c924260_0.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tanovem igram Assassin creed

in morem rečt samo :worship: :worship: :worship: kar so pa tle naredl je pa kr težko verjet. Špil je noro dobr, od grafike (ki pa sicer zahteva veeeelikooo) do igralnosti, ki je daleč odlična, peša edino zgodba... morm pa rečt da je res odličen špil...

jst mam zahteve nekje na sredini use pa mam 1.8 2core, 1G rama pa dela v redu.

drgač pa toplo priporočam

assassins-creed.jpg

assassins-creed-2.jpg

in pa še kak filmček

Lp

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ze kdo kej naziga silent assasian a je za kej spil alpa frontlines?

frontlines je baje ful dobr kaj si pa s taprvim mislu pa nebivedu.

Hitman mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jernej prehtu si me ravn tega sm mislu assasins creed :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

more bit hud špil a :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jernej prehtu si me ravn tega sm mislu assasins creed :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

more bit hud špil a :worship: :worship: :worship:

hehe res noro :worship: :worship: :worship:

sam morš met pa dobrga hrčka da zmore to :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam assasins creed iso file okol 7 giga pa me zanima a se da to na polovico dat da bo šu na 2 cd-ja a je to možn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred kratkim nažigal Silent Assasin od Hitmana. Zdaj pa bom očitno moral tega Creeda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam assasins creed iso file okol 7 giga pa me zanima a se da to na polovico dat da bo šu na 2 cd-ja a je to možn?

seveda

daj add to archive... pol maš pa tam split to volumes, bytes pol pa daj tam DVD+R ki je 4481Mb

pač zadevo zararaš in zapečeš

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda

daj add to archive... pol maš pa tam split to volumes, bytes pol pa daj tam DVD+R ki je 4481Mb

pač zadevo zararaš in zapečeš

Lp

ok tnx

a ma kdo ksn popravek za assasin creed k mi štekne pri jeruzalemu pa da ni ruski patch :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!