Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Ja res, svaka čast, sicer pa, vaja dela mojstra, jaz pa igram 2 dni. Jaz sem šel zdaj sezono z Yamaho. Samo že s pomočmi sem potencialen kandidat za padec. Na real sicer ni taka huda umetnost pelat, je pa veliiiiika umetnost da peleš več krogov zapored na polno in nič ne padeš. Poleg tega pa je zelo smotano v počasnih šikanah, ko zamenjaš smer, se motor kr prevrne, še vedno se ne morem navadit kako bi peljal šikane hitro in brez padca. Probam si nastavit motor na veliko stabilnost in počasne reakcije zavijanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En intermezzo :) Kaj je še komu bil FEAR sitn špil? Meni tak najeda, da sem ga kar dol vrgel. Sicer sem si ga kupil za 9€, ker sem slišal, da je bomba (pa tudi po ocenah sodeč), ampak stopnje so narejene brez kakršne koli domišljije, sovražniki se tudi ponavljajo in že nekak prepoznaš njihove finte, ono dete sploh ni grozno, takisto oni ded, ki nekaj hoče strašit... tvoja ekipa vedno umre ali je onesposobljena (da bi vsaj kdo izmed nje bil uporaben). Nevem, Doom 3 ali pa Episodes of Sin mi je bil bolj interesanten špil, če probam poiskat nekaj podobnega. Glede strahu pa; pri Stalkerju so se mi parkrat naježile dlake, včasih sem malo trznil, tu pa je živi dolgčas. Nevem, sej možno, da sem čuden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. men je bil FEAR špica... res pa, da sem ga igral ko je prišel ven (2005 mislim da).

Nazadnje preigral Penumbro: Black Plague. Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakej boš reku, da imaš čisto vse pomoči izklopljene :blink: svaka čast :OK:

čisto vse ne.. imam vklopljen auto leaning.. al kaj je že :) pač da se motorist samodejno premetava po motorju, pa še avto shifting mam vkloplen. vse ostalo je mislim da izklopljeno

nimam tok velik prstov da bi bil vse to zmožen delati :P

Ja res, svaka čast, sicer pa, vaja dela mojstra, jaz pa igram 2 dni. Jaz sem šel zdaj sezono z Yamaho. Samo že s pomočmi sem potencialen kandidat za padec. Na real sicer ni taka huda umetnost pelat, je pa veliiiiika umetnost da peleš več krogov zapored na polno in nič ne padeš.

Poleg tega pa je zelo smotano v počasnih šikanah, ko zamenjaš smer, se motor kr prevrne, še vedno se ne morem navadit kako bi peljal šikane hitro in brez padca. Probam si nastavit motor na veliko stabilnost in počasne reakcije zavijanja.

veliko morš spuščat gas in nato ponovno pritisniti, da gre motor naravnost :P če ne ga začne razmetava sem ter tja.. in poj kr padeš :)

res je.. vaja dela mojstra.. a je ta igrca tut za online? sploh nism nč pogledov.

res je.. zato pa nemaram steze kot je naprimer SUGO.. :) zadnji trije ovinki so prezahtevni za to špilo :P je treba prevozt k po jajcih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. men je bil FEAR špica... res pa, da sem ga igral ko je prišel ven (2005 mislim da).

Nazadnje preigral Penumbro: Black Plague. Priporočam!

je to prava datoteka če je 700mb velika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp 700 mega je prav. Ne morš verjet, da je v času iger velikosti 4-8 giga, sploh lahko igra tako "majhna"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da gremo lohk superbike tudi online če se ne motim :) čeprou je v igrci možnost samo preko LANa, vem da obstaja en program, ki naredi tako kot da bi igrali preko LANa... :D eh, sj nevem če razumete :P hehe

program se pa imenuje hamachi :D sm pozabu povedat :P hehe

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem po "tvoji tubi" prečekiral tole Penumbro in zadeva izgleda precej dobro :) Si jo bom potegnil dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da gremo lohk superbike tudi online če se ne motim :) čeprou je v igrci možnost samo preko LANa, vem da obstaja en program, ki naredi tako kot da bi igrali preko LANa... :D eh, sj nevem če razumete :P hehe

program se pa imenuje hamachi :D sm pozabu povedat :P hehe

Dej se bomo kej zmenil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram čestitat celotni ekipi, ki sodeluje v tej temi! Do sedaj smo domnevno zaradi preveč prostega (dolg)časa napolnili 218 strani! Pa naj še kdo reče, da je igre brezveze igrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram čestitat celotni ekipi, ki sodeluje v tej temi! Do sedaj smo domnevno zaradi preveč prostega (dolg)časa napolnili 218 strani! Pa naj še kdo reče, da je igre brezveze igrat :D

valda da ni... men je poleg motociklizma in druženja/žurk itd. najbolši hobi :OK:

aja drgač sm pa špilu tud jst tist Penumbro: Black Plague

zadeva je res dobra kljub majhni velikosti, in je res scary šit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od vas igral mogoče Secret Files Tunguska, sicer je igra že stara mislim da 2 leti, ampak so mi fajne take pustolovske in ugankarske igre (ala CSI).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od vas igral mogoče Secret Files Tunguska, sicer je igra že stara mislim da 2 leti, ampak so mi fajne take pustolovske in ugankarske igre (ala CSI).

Ne, videl sem napovednik precej časa nazaj, ampak potem več nisem spremljal. Sem mislil, da je projekt propadel (kot mnogo drugih obetavnih). Drugače pa za pustolovce priporočam Fahrenheit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od vas igral mogoče Secret Files Tunguska, sicer je igra že stara mislim da 2 leti, ampak so mi fajne take pustolovske in ugankarske igre (ala CSI).

Jaz sem jo obrnil.

Kar v redu špil, ne pretežke uganke, pa še djevojka je kul. :)

Drugače moram pa enkrat še obrnit Dreamfall: The Longest Journey, to je novejša verzija dobrega špila.

Včasih sem kar nekaj pustolovskih preigral, sedaj pa nekako nimam potrpljenja. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, videl sem napovednik precej časa nazaj, ampak potem več nisem spremljal. Sem mislil, da je projekt propadel (kot mnogo drugih obetavnih). Drugače pa za pustolovce priporočam Fahrenheit.

absolutno se podpišem :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa sem končal Penumbro Black Plaque.

Vzdušje je mešanica System Shocka 2 in The Thinga. Prvega zaradi vmesnika in pošastkov, drugega pa zaradi samega prostora dogajanja. Sama zgodba je vredu, čeprav preveč klišejska. Govoreči virus pa... hm, deluje preveč človeško. Zombiji so grozljivi, psi tudi (mogoče malo slabo animirani), me pa moti, da se jih ne da poslati na onstranstvo. Mislim, tip gre raziskovat klic na pomoč brez kakršnegakoli orožja. Ko bi vsaj uporabil kakšne predmete in jim jih zmetal v glavo, da bi umrli pa nočejo. Ali pa sprej in zippo. Že stari Blood je poznal to finto. Stopnje so dobro narejene, čeprav, roko na srce, zadnja je kar nekaj. Neprijetni spomini na Xen (Half Life 1). Roka bi takisto lahko bila animirana, ampak ok. Všeč so mi bile uganke. Nekatere so sicer takšne, da moraš it en "save" nazaj, ker si kompletno vse zajebal (recimo pri pesjakih, če ne postaviš kišt pred one luknje v steni). Ampak nasplošno so bile domiselne. Tudi grafični pogon je dobro odigral svojo vlogo, čeprav ni prav, da se hvalijo z revolucionarnostjo medtem, ko je isto fiziko lahko simuliral že Source nekaj let nazaj.

Moja ocena: 75%

Grem preigrat še Overture ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne mi rečt, da Blooda nisi špilal :D Prvega..... Sicer pa itak imaš nekaj takega tudi v tem špilu, ampak zgolj za odmrznit en vzvod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!