Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

UFO Aftermath ...... ce so komu vsec strategije .... to igro igram ze od rane mladosti ... 7 razred ... prvic spoznal igro naslov UFO ... Nadaljevanje ... UFO terror from the deep .... potem pa koncno sedaj UFO Aftermath ... spilam jo ze kak mesec .... zelo dobra igra .. zanima me ce jo se kdo drug igra ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simpsons - HIT & RUN !... ql špil... hehhe.. pa še nasmejiš še fajn zraven.. edina slaba stran: 3-je CDji.. pa maximum install ti zasede 1,9GB :D ... je pa vredno za to igro :D

NFS underground pa ju3 dobim.. pa itaq vem da je ql igra :D .. maš gofla GTI not pa tako :D hehee

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam X-com terror from the deep, samo ne morm špilat na tem računalniku, k z miško zmeri odletim dol z zaslona. Sicer pa je to huda špila, še k smo imel 386/33 me je ta (edina v tem žanru) res pritegnila in sem užival ob šicanju malih zelenih. Tisti možgani so mi šli pa zmeri na živce k mi je skoz pisal "tapata has gone beserk".

A ta aftermath je kaka nova izdaja al isto stara špila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ham eno vprašanje imam, ker glih nisem preveč doma v teh računalniških zadevicah.

Imam NFS underground in mi špilačina zahteva CD key, katerega pa nimam, ne vem kje ga najti,sem že malo brskal po netu in ne najdem nič oprijemljivega.

Any idea?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NFS Undeground ROX! mam jo 2 dni in mi je res najbol.. zaenkrat mam se (sicer ze kr uredu spedenanga) GTIja, sam pol bo pa nujn skyline alpa s2000 :OK: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NFSU je kr zabaven... vsaj do 2/3 igranja, ko so nasprotniki koliko toliko premagljivi....

Je pa lepo lepit nalepke pop avtu, delat tuninge,.. pa ostali kič... zabavno :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NFSU je kr zabaven... vsaj do 2/3 igranja, ko so nasprotniki koliko toliko premagljivi....

Je pa lepo lepit nalepke pop avtu, delat tuninge,.. pa ostali kič... zabavno :) :OK:

trenutno sem pr stopni (tista cifra: xx/116 alkolk že) 83 - res je ratal use ful težko :wacko: :) na easy igram, pa sm prej eno circut stopno mogu 4x špilat da sm zmagov... :wacko: ;) drgač pa.. zakon!

btw, moj avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NFSU na bitorentu mi ne dela...dol vrže same rar fajle pol jih je praznih ...a ima kdo povezavo na delujoči link....

odraraš zadevo, pol maš pa en *.CUE in *.BIN file.. se mi zdi.. pol pa nerota odpreš, pa daš tam BURN IMAGE ... pol maš pa igrco na CD-ju :D ... al pa uporabiš DEAMON toolse...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je bla 85 zelo težka, naprej pa kar gre.. če maš srečo :) v glavnem - težko! ampak kod pa ne bom uporabljov.. ker avto mate kej? jez sem mel najprej GTIja, pol honda civic, zdej pa honda s2000 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa ta špil tok jebe. Drugač sm lih začel igrat-tam na začetku ko je tist tournament sm!! Pa odšpilam prvo dirko tournamenta pa mi igrco zašteka!! <_< :BUA: Pa sploh ne vem zakaj. Kompjutr je še kr ql (AMD Athlon 2600+, 512 ram, 120 gb,...). Res pa je tud da mam vse detajle na high, pa da igrca ni original!! A mogoče kdo ve kaj je za nrdit? :cry: Lepo vas prosm!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!