Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

3 dni nazaj dobil NFS Carbon, in sem karierni način včeraj že končal (potreboval sem približno 8 ur). Kariera je prekratka, grafika je celo nekoliko slabša kot v Most Wanted, pa ne morem razumeti kako je lahko ena 40 let stara ameriška kanta hitrejša od Carrere GT med ovinki.

Zelo močno pa pričakujem Test Drive Unlimited. Več kot 100 avtomobilov, okoli 10 motorjev, čez 1600 kilometrov cest in še in še :OK:

TDU forum:

http://www.ataricommunity.com/forums/forumdisplay.php?f=382

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem dans probu NFS Carbon demo pa je vse super :OK: ,zdej glih skidam full version ,pa se javim ko bom probal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je slučajno slaba grafika <_< boš moral počasi menjati grafično kartico

kje sem rekel, da je grafika slaba?

rekel sem samo da napredka v primerjavi z Most Wanted ni.

Sicer pa je igra zgolj povprečna, slabo optimizirana za nekoliko slabše računalnike, pri driftu ti avto avtomatsko popravlja, draga sploh ni pa mestna vožnja je že nekoliko dolgočasna (ne bi jih veliko stalo če bi namesto enega dela mest dali noter podeželje), pozitivne stvari so pa da je veliko avtomobilov, da so noter policaji in pa canyon vožnja se mi zdi dobra in dokaj izvirna.

Perfekten NFS bi bil zame kombinacija NFS Porsche (poškodbe, vozni model, ceste), Underground 2 (drift in drag) in Carbon (avtomobili, grafika (čeprav je enaka kot v MW))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej nažiga battlefield 2142 oziroma kje bi se dal dobit original cd k u bofu vidm da ga nimajo...

V Mariboru v BigBanu ga imajo 100%. Stane pa precej... 10.500sit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ksne streljacine za preko neta igrat?Pa ne prevec zahtevna grafika(128mb)

Vcasih je mla neka army america al neki podobnga.a kdo kj pozna ksne take igrce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ksne streljacine za preko neta igrat?Pa ne prevec zahtevna grafika(128mb)

Vcasih je mla neka army america al neki podobnga.a kdo kj pozna ksne take igrce?

recimo medal of honor , solder of fortune , DELTA FORCE BLACK HAWK DOWN :OK: , call of duty, americans army.... the choise is yours :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res kot mi je rekel kolega, da ima NFS-carbon manjše zahteve kot MW? Jst to ne verjamem sm pa reku da bom še vas vprašu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minimalne za Carbon

Operating System: Windows 2000/XP (64-bit versions are not compatible)

Processor: 1.4 GHz

Memory: 256 MB RAM

Hard Drive: 4.7 GB for CD/DVD versions / 11 GB for EA Downloader version (5GB for download, 6GB for install)

Optical Drive: 8x DVD drive (Europe) / CD drive (North America) The Collector's Edition only comes in PC-DVD format and requires a DVD drive

Video Card: A video card with 64 MB memory and one of these chipsets is required: NVIDIA GeForce3 / NVIDIA GeForce4 (Ti series only) / ATI Radeon 8500. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported

Sound Card: DirectX 9.0c compatible

DirectX: Version 9.0c

Online Multiplayer: 512 Kbps connection; 2-8 Players

Input: Keyboard, Mouse

Optional: USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad

to so minimalne za MW...

Need for Speed Most Wanted will need the following PC system requirements.

CPU: 1.4 GHz or faster

RAM: 256 MB or more

Disc Drive: 8x or faster CD/DVD drive

Hard Drive: 3 GB or more free space

Video: DirectX 9.0c compatible

Sound: DirectX 9.0c compatible

Input: Keyboard, mouse, or USB Steering Wheel/Gamepad

Video card with 32 MB or more memory and one of these chipsets is required: ATI Radeon 7500 or greater; ATI Radeon Xpress 200; NVIDIA GeForce2 MX/GTS or greater; Intel 950/i915g; S3 GammaChrome S18 Pro

Multiplayer requires 1 set of discs per PC and a broadband (Cable, DSL, or faster) connection.

Internet or LAN (2-4 players)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ksne streljacine za preko neta igrat?Pa ne prevec zahtevna grafika(128mb)

Vcasih je mla neka army america al neki podobnga.a kdo kj pozna ksne take igrce?

Unreal Tournament, Operation Flashpoint, Splinter Cell itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jst sem si pa cca. 14 dni nazaj nabavu playstation 2 (jebiga računalnik je bil skoz zabit z musko, slikami, al pa je bla najdražja gor,...)

Tko mal mi gre spet na otročje... :D

Zdej igram GT4 in Ten-chu-Wrath of heawen. :)

Me pa ful zanima katera moto igrca je boljša - torej:

TOURIST TROPHY vs. SUPER-BIKES riding challenge

Pa, če ma kdo za prodat kakšno od zgornjih dveh igric, jo z veseljem odkupim (ZA PS2) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simon Extreme ... na Mac OS X ...

žal imam score cirka 8 ... rekord je pa 65 se mi zdi ... pa sound na Metal :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sprobal malo tega Superbike Riding Challenge. Naked klaso sem že naredil, Supersporti pa grejo precej hitro :slap: Ampak še zmeraj ni tistega občutka hitre vožnje. Zvok se mi zdi bolj bogi. Na žalost tudi prometa ni. Je pa dobra osvežitev za PC-je po nekaj letih premora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznati, da mi špil postaja čedalje bolj všeč. Mogoče zato, ker se nikoli nisem mogel posvetiti Tourist Trophyu (nimam PS2, ga ima pa Big Bang :D ). Končno ena spodobna simulacija motorjev na PC-ju. Škoda edino, da so vse proge krožne, da ni etap in da ni prometa <_< Drugače pa se mi dopade.

Še nekaj screenshotov Tomozukijeve vožnje :) Celo moj prastari dinozaver FX 5700 kar dobro izrisuje sliko.

post-1649-1163300452_thumb.jpg

post-1649-1163300474_thumb.jpg

post-1649-1163300491_thumb.jpg

post-1649-1163300506_thumb.jpg

post-1649-1163300514_thumb.jpg

post-1649-1163300523_thumb.jpg

post-1649-1163300599_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram najprej povedat da novi NFS Carbon ne vela MW je mnogo bolši.

Zdej bi pa še prosu naslove kakih dobrih moto igrc pa kje jih lahk downloadam.

TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram najprej povedat da novi NFS Carbon ne vela MW je mnogo bolši.

Zdej bi pa še prosu naslove kakih dobrih moto igrc pa kje jih lahk downloadam.

TNX

Nad sabo že imaš eno, ki jo lahko najdeš na isohunt.com :) Super bike riding challenge :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, meni je špil zakon .) Je pa res, da je precej HC bikerski, tako da Need For Speed-a z motorji vbistvu ne gre pričakovati.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!