Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

js sm učer začeu ugrt Track Mania Nations :D hehe.. morm rečt da je kr zanimiv :D seveda prek interneta :)

Jaz špilam tequila sunrise ampak minimalno, morem pa porihtat mrežo da se kdaj z kolegi udarimo! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dreamfall: The Longest Journey

Fajna, easy avanturca - v osnovi bolj gledaš animirano zgodbo, kot igraš igro. Igra je dobra, zgodba pa odlična. Priporočam tistim, ki imajo radi avanture in fantasy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj rezultat prvič na progi v Valenciji v Super Bikes Riding Challenge, imam še kar nekaj sekund rezerve. Se mi zdi, ni preveč primerljivo s TT.

post-532-1167225813_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam originalno Track Manio Sunrise, ki sem jo preko Bolhe kupil za 2.000sit :OK: Sploh nisem mogel verjeti, da kdo zapakiran DVD proda po takšni ceni. Igram jo pa bolj malo, ker mi zmanjkuje časa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj rezultat prvič na progi v Valenciji v Super Bikes Riding Challenge, imam še kar nekaj sekund rezerve. Se mi zdi, ni preveč primerljivo s TT.

evo, še moj rezultat

IPB Slika

nism glih do roba zmoglivosti šu, morm pa rečt d sm se kr potrudu :D hehe (čudn mi je vozt kawasakija) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo mogoče kkšn link, iz kje downloadat superbike riding challenge? sm isku po netu, pa nč najdu :BUA:

jest tegale zdele dol ulečem: www.bitreactor.to Super.Bikes.Riding.Challenge-iTWINS

klik

sm pr 68%...zaenkrat gre uredu...ti povem čez kšne 2 dni če dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je blo omenjen ampak zame so ql igrce za na ps2 gran turismo 4 in pa touirist trophy, edin kr me mot pr teh, je glas mašin in pa to d se avti/motorji ne razbijajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je blo omenjen ampak zame so ql igrce za na ps2 gran turismo 4 in pa touirist trophy

uuuu hvala, da si omenil, nismo znali :worship: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro ,ali mogoče kdo ve kje bi lahk skinu Colin McRae: DIRT,nikjer ga ne najdem al pa ne znam iskat

lp :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Colin McRae: DIRT" will come out on PS3, Xbox360 and PC-DVD. Release date is not yet announced (probably mid 2007).

treba mal počakat še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tegale zdele dol ulečem: www.bitreactor.to Super.Bikes.Riding.Challenge-iTWINS

klik

sm pr 68%...zaenkrat gre uredu...ti povem čez kšne 2 dni če dela :D

no a ti dela al ne? jst sm zdownloadow, installerov, pa zaženm špil, pol pa k hočm dat, da bi začeu špilat, mi pa vn vrže in javi napako :BUA: :( mogoče kdo ve, če se da to kej popravt :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a ti dela al ne? jst sm zdownloadow, installerov, pa zaženm špil, pol pa k hočm dat, da bi začeu špilat, mi pa vn vrže in javi napako :BUA: :( mogoče kdo ve, če se da to kej popravt :wacko:

komp zbombi... druge rešitve ni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a ti dela al ne? jst sm zdownloadow, installerov, pa zaženm špil, pol pa k hočm dat, da bi začeu špilat, mi pa vn vrže in javi napako :BUA: :( mogoče kdo ve, če se da to kej popravt :wacko:

Sem z istega linka dol potegnil zadevo, pa dela vse bp :) ...samo pa mi igra ni ne vem kaj in zato ostajam raje pri TT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem z istega linka dol potegnil zadevo, pa dela vse bp :) ...samo pa mi igra ni ne vem kaj in zato ostajam raje pri TT

zgleda da bo treba še enkrt na novo downloadat pol pa upam da bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabeš še enkrat snemat, če si z torrentov snel. Sam tam desni klik na nalogo, pa dej preveri hash, al neki tazga je. Pa ti gre še enkrat čes če je pršlo kje do napake, če prec ne najde pa ene parkrat probej, vidš pa tko ko da iz 100% na manj, pa tist delček še enkrat sname.

Če pa ne bo nič najdlo, pol ni pa nič narobe z downloadom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!