Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

tole je pa verjetno absolutni rekord Valencije

hmmm, bo treba še kar nekaj časa trenirat za tako vožnjo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, kaj samo valencijo špilate?! Meni ta sploh ne diši.... :doze:

grand valley, deep forest, trail mountain...tooo!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, kaj samo valencijo špilate?! Meni ta sploh ne diši.... :doze:

grand valley, deep forest, trail mountain...tooo!! :OK:

Ma špilamo vse sam Valencija ma svoj čar :D .Drgač je bla pa prejšni teden dirka v deep forest-u,

ta teden pa v Laguni seci :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, samo pri TT je drugače. Tam na koncu na tistem dolgem levem ovinku je tukaj ravnina, pri SBRC pa je vmes še ena depresija, ki je velikokrat kriva, da me motor iztreli v pesek, ko zadnja guma spusti in naenkrat spet zagrabi. Frača po domače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, zadnji ovinek pred ciljno ravnino je zalomljen in poln neravnin. Niti pod razno se ga ne da tako gladko odpeljat kot na posnetku pa 200kmh na tem ovinku je tudi težko doseči.

:naughty:

post-532-1168268119_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

IPB Slika

drugače mam pa najraje RIZLA suzukija :)

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma špilamo vse sam Valencija ma svoj čar :D .Drgač je bla pa prejšni teden dirka v deep forest-u,

ta teden pa v Laguni seci :OK:

Hej, jaz bi se tudi ,,šel dirko,,!? Kje, kam, kod? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi savegame za need for speed carbon, nekje 60-70 % rešenega, v glavnem rdeče mesto nesme bit rešeno, ker se mi je pc vsipal glih takrat...

Pejt jo še enkrat odšpilat sej tak si s celo fertik v 16 urah career and challenges :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo pomaga, :worship: rabim šifre oz,nekaj da bi lohk igral NFS Carbon prek neta oz. kako se to nardi če n imaš org. cedeja :blink:

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tole probal bol na hitro ker se mi ni preveč dopadla igra, ampak ni zgledalo, da bi imela igra kako zaščito.

Tam v multyju sem se logiral z svojim EA računom, ki je zasstonj in že sem šibal :), je pa zlo nepregleden sistem za iskanje iger, sem se komej z kolegom našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ponavadi nimam cajta za tole, danes sem pa cel dan prost in nisem vedu kam se dat, sem pa ene worse odšpilal, se spomnite starih dobrih worsov ? Tejle 3d pa so vse pokvarli, se ne držijo tradicije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ponavadi nimam cajta za tole, danes sem pa cel dan prost in nisem vedu kam se dat, sem pa ene worse odšpilal, se spomnite starih dobrih worsov ? Tejle 3d pa so vse pokvarli, se ne držijo tradicije

se cist strinjam! Worms 1 so bli najjaci :> zdele so mi pa nekak WA zmer bolj vsec hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa Wormsi nikoli niso bili priljubljena zadeva. Nasploh nisem ljubitelj poteznih zadev, še posebej, če so v 2D (novi so baje že v 3D). Realno potezne pa ja :) Tiberian sun še dandanes rad zašpilam (Tiberian dawn in RA pa sta že malo preveč v letih, da bi se ju dotaknil :D ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi Act of war

Jst pa še par kolegov jo špilamo in zadeva trga, problem je sam v tem da igra + dodatek zavzame nekaj čez 10gb, ter da špil potrebuje neko solidno mašino (gf 4 ti je že dost), nekateri pa še zmeraj ustrajajo pri gf2mx :). Je pa po mojem mnenju najboljša strategija trenutno, lepa zmes med igralnostjo in realnostjo, dobra grafika in veliiko akcije :)

Če ti bo vredu, gremo lahk preko neta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo naložil pred meseci, ampak sem imel diapozitive. Imam namreč dinozavra - AMD 2000, kar je vbistvu 1,66 Ghz, 768 RAM-a in GF 5700 LE. Dlje od špilov iz 2004 leta ne pridem :( Ena stvar pa ni problem - disk 320 giga.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!