Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

jst sm si v biosu spremenu datum..pa sm hotu igro zagnat...pa je napisal da nimam pravilnga datuma...tko da ni blo nč :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TDU, pa o tem sem vam že pred pol leta predaval (ker sem redni obiskovalec Gamezona :D ). Takrat še nobeden ni kazal velikega zanimanja :rolleyes: Kakorkoli, če bo špil malo bolj simulacija ali pa vsaj arkada tipa NFS, bo ok. Če misli biti Moto Racer 3, ga ne povoham. Važni so seveda motorji, avtomobilskih iger je malo morje.

Glede BitCometa. Meni "poje" med 2 in 10 % pomnilnika. Večinoma je na 4% nekje. Zraven lahko še igram kakšno igro (tudi preko neta) in ne šteka. Razen pri Generalsih, ko je treba imeti dober ping.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TDU ga res seka. Po 25 urah igranja sem šele na 45%. Avtomobilov je res veliko, še bolj pomembno pa je da je tudi nekaj motorjev (z MV Agusto imam že preko 600km). Enzo je res hiter ampak so vsi avtomobili iz A klase, ki sem jih do sedaj preizkusil pasji za vozit. Igra pri meni še vedno deluje saj imam datum nastavljen na 4.2.2007 (zadnji dan ko je bila beta še odprta), ampak je treba paziti da ne pozabim datuma nastavit na ta datum, saj igra vsakič ko jo zaženeš prebere datum in če je manjši od datuma zadnjega igranja se ne zažene (če na primer igraš z datumom nastavljenim na 4.2. potem pa nastaviš na 3.2. se noče zagnati). Sem pa downloadav in inštalirov to igro že pred 4.2., tako da ne vem kaj bi bilo če bi jo danes poskušal inštalirat.

Hvala bogu da imam XBOX360 :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem nekoč, ko sem igral en špil, ki je imel limit, da si ga lahko samo 5 krat zagnal, delal tako, da sem shranil register, odšpilal 5 rund in potem restoral register :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to kej pomaga, da gre pri pospeševanju mal po zadni?

s pomikom telesa nazaj dobi zadnja guma ob pospešku iz ovinka boljši oprijem, posledično

pa zaradi tega motor sili na zadnje kolo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s pomikom telesa nazaj dobi zadnja guma ob pospešku iz ovinka boljši oprijem, posledično

pa zaradi tega motor sili na zadnje kolo .)

Predvsem pa je kriva moč motorja, da dvigne težo motocikla in ga "hoče" pustiti zadaj, zato se ob nepravilnem dviganju telesa zrušiš kot kup dreka :) Ker moraš spustiti gas, da se to ne bi zgodilo je pospešek iz ovinka slabši kot, če si nagnjen naprej ob tank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem pa je kriva moč motorja, da dvigne težo motocikla in ga "hoče" pustiti zadaj, zato se ob nepravilnem dviganju telesa zrušiš kot kup dreka :) Ker moraš spustiti gas, da se to ne bi zgodilo je pospešek iz ovinka slabši kot, če si nagnjen naprej ob tank.

v mislih sem imel pomikanje težišča v sedežu in ne ležanja na tanku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem za foro probal, s spremenjenim načinom vožnje. 0.4 sekunde boljši čas. Verjetno je možno pod 1.32. :hmm:

Kateri špil je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakšen je ta spremenjeni način vožnje? :D

Majhne skrivnosti škrtih mojstrov. :P

Bolj učinkovito je počasneje čez ovink in prej gas odpret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špila kdo Live For Speed?

Sem našel en drift set up za XR Turbo in je zakon, driftanje rata lažje, čeprav je še zmerej težko... Bom kmal kej posnel, pa prlimam filmček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!