Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

igram GP500 ker mi je to še vedno ena najbolših motorističnih igrc :D žal mam italjansko verzijo :blink: :D važn d mam notr motogp2006 riderje pa motorje, pa motogp sound.. več pa ne rabm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res grčar to smo mi igral lani pozim :D

pa sm meu komp za 3 jurje pa je use mi štekal tud na najslabši grafiki :BUA:

zdej mam pa za 300k bo pa ja delal :P

ej dejte kšn torrent pliz tuki nakazat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dejte kšn torrent pliz tuki nakazat...

evo za vse nadaljne torrent :>

firefox extensoni

https://addons.mozilla.org/search.php?q=tor...amp;app=firefox

pod bookmarks toolbar se ti nardi nov bar pa tam notr vpises ime

thats it :>

jest osebno mam torrent finder toolbar

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res grčar to smo mi igral lani pozim :D

pa sm meu komp za 3 jurje pa je use mi štekal tud na najslabši grafiki :BUA:

zdej mam pa za 300k bo pa ja delal :P

ej dejte kšn torrent pliz tuki nakazat...

ja to smo nažigal lani ja :OK:

Folk, a mogoče kdo ve, kje bi se dal downloadat špil: Test drive Unlimited? KKšn torrent bi prov pršu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, a mogoče kdo ve, kje bi se dal downloadat špil: Test drive Unlimited? KKšn torrent bi prov pršu :)

za keri sistem rabiš :hmm:

probaj tule .)

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake toliko časa paše malo :)

[attachmentid=90658] [attachmentid=90657]

Drugače pa par dni nazaj obrnil http://www.youtube.com/watch?v=YqLCm-cZ4P0, ki je vsekakor eden izmed najboljših ps2 (če ne najboljši) špilov. Potem, ko sem med šolo od dolgčasa gledal malo posnetke, pa zvem še, da naslednji mesec izide 2jka.. Juhuu :)

post-4351-1169907619_thumb.jpg

post-4351-1169907693_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima vem za stran kjer najdeš najnovejše dodatke za GP500, od MotoGP motorjev, do zvokov, trackseti so, fizika spremenjena...

En celo dela projekt za 800ccm motorje, ki pridejo v novo sezono motoGP...

Edino, zadnji pack se mi zdijo motorji prešvohni. V podatkih piše pri DC211V 230HP+, čeprav jih ima taprava 261KM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima vem za stran kjer najdeš najnovejše dodatke za GP500, od MotoGP motorjev, do zvokov, trackseti so, fizika spremenjena...

En celo dela projekt za 800ccm motorje, ki pridejo v novo sezono motoGP...

Edino, zadnji pack se mi zdijo motorji prešvohni. V podatkih piše pri DC211V 230HP+, čeprav jih ima taprava 261KM...

Drugač je link že v tej temi enkrat napisan, ampak če bo kdo zdej downloadow: www.gp500store.com :)

Burek, a gremo kej prek neta špilat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima vem za stran kjer najdeš najnovejše dodatke za GP500, od MotoGP motorjev, do zvokov, trackseti so, fizika spremenjena...

En celo dela projekt za 800ccm motorje, ki pridejo v novo sezono motoGP...

Edino, zadnji pack se mi zdijo motorji prešvohni. V podatkih piše pri RC211V 230HP+, čeprav jih ima taprava 261KM...

Drugač je link že v tej temi enkrat napisan, ampak če bo kdo zdej downloadow: www.gp500store.com :)

Burek, a gremo kej prek neta špilat :D

Se bomo zmenli za enkrat ali dvakrat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem nasvet:

Need For Speed Most Wanted..... prišel sem do 99% (dobil nazaj BMW, pobegnil zasledovalcem preko mostu....) :OK:

Sedaj zopet lahko izbiram med svojimi avti, dokončal sem še 2 nalogi (Foto)....in sedaj? :eek:

Sedaj sem na 99%, naloge na zemljevidu ni nobene, MilestoneEvent ničesar ne napoveduje..... :zzz:

Kako do 100% !?! :( :alien1: :?

Al' je to že konc.... :slap:

LP, K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr jest vem morš une cahllenge series odšpilat do konca. Sem pa jaz ob končanju špile imel nekaj čet 75%, pol pa še te čelenđe za nardit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lih v tem je keč :eek:

naredu sm use......na zemljevidu ni nič več.......milestone mi pravi, da sem naredu več kot je bila zahteva, sam....še vedno mam 99% :eek: :cry: :?

WTF ?

ecola.... :?

post-242-1169938829_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, zakaj se na Need For Speed Carbon en da prek neta špilat? Napiše, da je treba na www.needforspeed.com pogledat za update. Sam tm gor nism nč najdu :hmm:

A komu slučajno dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa par dni nazaj obrnil http://www.youtube.com/watch?v=YqLCm-cZ4P0, ki je vsekakor eden izmed najboljših ps2 (če ne najboljši) špilov. Potem, ko sem med šolo od dolgčasa gledal malo posnetke, pa zvem še, da naslednji mesec izide 2jka.. Juhuu :)

A niso celo rekli, da bo God of war nerejena za PS3?

P:S: Mam ful preveč časa, k sem na bolniški :P

tole je pa verjetno absolutni rekord Valencije

http://www.youtube.com/watch?v=JoJac34r37c...ted&search=

Uf, uf, dobr sej ne igram ravno velik, sam jst mam Valencio tam okoli 1,40, se mi zdi.

:( Tudi še nism prišel do tele predelave RR-ke :?

Bom zdej aktivno treniral, k sem na bolniški. .)

Aja, pa dones sem bil "dobre volje", k sem si "prislužil" Rossijevo AGV-jko in kombinezon (naredu 4. stopnjo izpita, al nekej tacga) :OK:

No fak, zdej se pa spet počutem mal mlajši...fak sm čist notr padu :yea1: :yea1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo tudi, 1 je za ps2, pa zdej pride še 2jka, 3jka bo pa za ps3 :)

Hudo hud špil, na začetku se mi je zdel kar neki, pol te pa zgodba noter potegne, atmosfera se stopnjuje, igralnost rata huda, ko se kar hitro navadiš na kontrole, grafika pa itak, ma pr tem špilu vse sekaaa, komi čakam drugi dellll :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na fileplanetu so iskali betatesterje in tako so dali 25tisoč kjučev zastonj . tako da jaz sem pravzaprav beta tester :lol:

poglel na file planet mogoče je še ostal kakšen ključ :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!