Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Najbolje, da kupiš, pa se sam prepričaš. (v bigbangu imajo "trojčke" GP4, formula2006 & ???) za cca. 6.000sit

Bolj arkadne narave, a toliko več dima iz gum. Prav to pogrešam pri TT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj arkadne narave, a toliko več dima iz gum. Prav to pogrešam pri TT.

Men je TT bolj všeč ravno iz tega razloga, da je simulacija in na arkada in se daleč

najbolj približa dejanski vožnji. Ko sem probu TT se mi Motogp4 zdi kot parodija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem z istega linka dol potegnil zadevo, pa dela vse bp :) ...samo pa mi igra ni ne vem kaj in zato ostajam raje pri TT

s kerim programom si pa downloadov? Jst mam Bittorrent, pa summ, da je ms programom kej narobe, ker sm še enkrt downloadow celo zadevo in je isto, kot prej. Z računalnikom pomoje ni nč narobe, ker je star šele 1 mesc, tko da bi mogl use delat :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko hočem naložit superbike 2001 mi napiše:

wrong operating system

%P does not run under windows NT

Kaj nardit?

Popravljeno . Popravil ||cheff||
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kerim programom si pa downloadov? Jst mam Bittorrent, pa summ, da je ms programom kej narobe, ker sm še enkrt downloadow celo zadevo in je isto, kot prej. Z računalnikom pomoje ni nč narobe, ker je star šele 1 mesc, tko da bi mogl use delat :BUA:

program je kul link je kul :OK: okey... :D grči grči.... z računalnikom je tko kt s punco... včasih boš dobiu tako k ji bo use kul kar boš ti počel, spet drugič po takšna ki se ji nobena tvoja "kul" fora nov zdela smešna... uglavnm... povem primer... call of duty... večna mora, neprespane noči... računalnik nov.. špil leta 98% v pc ju... men pa ni delal kurba blesava.. .pa 100krat probu reinstaliru... kwa sm use delov :blink: pa še živčn zlom sm skor zravn dobu... pol pa sm reku... jebi ga ne dela... sm pa čez 1let najdu na megagames ati crash fix... torej problem je biu u grafični kjer je prišlo do nekega errora med grafično in cod 1ko in pol sm sam tist fajl zlowdu zamenu in je delal BP :OK: tk je .... sm pa tud jst meu špil k mi je delov, brez problema, pa sm ga frendu posodu ni delov, sm ga skoperov men je normalno delov njemu ni ... n vem tak pač je... računalnik je kot živo bitje... včasih dela učasih ne .) ne se sekirat... življenje je lepo dolgo... in zanimivo, ter polno doživetij :)

okey, mal me še mede od učeri :whistle: :wacko: pa zdej grem počas v bežigrad, kjer bo fronta :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: učeri pil dons fronta :evilgrin: uživejte :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi hotel nekdo, ki se spozna na te reči, naredit seznam moto iger, ki so dobavljive za ps2!?

...lepa hvala

No, igričarji...seznam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

program je kul link je kul :OK: okey... :D grči grči.... z računalnikom je tko kt s punco... včasih boš dobiu tako k ji bo use kul kar boš ti počel, spet drugič po takšna ki se ji nobena tvoja "kul" fora nov zdela smešna... uglavnm... povem primer... call of duty... večna mora, neprespane noči... računalnik nov.. špil leta 98% v pc ju... men pa ni delal kurba blesava.. .pa 100krat probu reinstaliru... kwa sm use delov :blink: pa še živčn zlom sm skor zravn dobu... pol pa sm reku... jebi ga ne dela... sm pa čez 1let najdu na megagames ati crash fix... torej problem je biu u grafični kjer je prišlo do nekega errora med grafično in cod 1ko in pol sm sam tist fajl zlowdu zamenu in je delal BP :OK: tk je .... sm pa tud jst meu špil k mi je delov, brez problema, pa sm ga frendu posodu ni delov, sm ga skoperov men je normalno delov njemu ni ... n vem tak pač je... računalnik je kot živo bitje... včasih dela učasih ne .) ne se sekirat... življenje je lepo dolgo... in zanimivo, ter polno doživetij :)

okey, mal me še mede od učeri :whistle: :wacko: pa zdej grem počas v bežigrad, kjer bo fronta :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: učeri pil dons fronta :evilgrin: uživejte :yea1:

tako babo bi pol čez okn vrgu... a z računalnikom isto nardim? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kerim programom si pa downloadov? Jst mam Bittorrent, pa summ, da je ms programom kej narobe, ker sm še enkrt downloadow celo zadevo in je isto, kot prej. Z računalnikom pomoje ni nč narobe, ker je star šele 1 mesc, tko da bi mogl use delat :BUA:

peesda mene tud je.be tale špil...sm ga dau dol, ma ni nč bol k prej k sm ga na dvdju dobu...zmrzne predn u menu not pridem... :cry: :cry: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velikokrat so za (ne)delovanje iger krivi gonilniki za grafo, probaj jih zamenjat in boš pol videl, ni pa nujno da so novejši gonilniki tudi vedno boljši, se mi je že večkrat zgodilo da so mi določene igre po posodobitvi gonilnikov nehale delat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za torrent klient jst priporočam Bitcomet al pa utorrent.

@||cheff||, na .exe nastavi compatability mode na win 98 pa bo delalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za torrent klient jst priporočam Bitcomet al pa utorrent.

@||cheff||, na .exe nastavi compatability mode na win 98 pa bo delalo.

Te lahko za bol natančno razlago prosim ki morem kaj naret?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako babo bi pol čez okn vrgu... a z računalnikom isto nardim? :lol1: :lol1: :lol1:

velikokrat so za (ne)delovanje iger krivi gonilniki za grafo, probaj jih zamenjat in boš pol videl, ni pa nujno da so novejši gonilniki tudi vedno boljši, se mi je že večkrat zgodilo da so mi določene igre po posodobitvi gonilnikov nehale delat :doze:

jst bi ga raj čez okn vrgu .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam k maš posneto igro, najdi tisto datoteko z končnico .exe (sbk2001.exe recimo) in nanjo klikni z desno tipko / properties / compatability / tam obklukaš tisto "run this program..." in nastaviš na win98.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa spet drugi problem :headbang: inštaliral sem lepo vse pa to... pa dam cd not pa stisnem run pa se sploh ne zažene ko da nebi nič naredo, pa sem vse nastavo na windows 98 directx naložil pa ne dela...

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Painter bo kar dovolj za screen shot ;) Ti samo stisni na tipkovnici "Print screen" tipko in v Painterju daj "paste".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZX-10 je za moje pojme eden najboljših motorjev v SBRC. Simonsi je zadnjič v Valencii postavil rezultat, jaz sem ga pa poskušal še malo izboljšati. Nevede. Zdelo se mi je, da je navedel čas 1:35, kar pa bi bil že hudo dober rezultat. No, po nekaj krogih, je meni uspelo slabih 1:36.

post-1649-1168112131_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji dosežek:

Je tudi že 1.34.14 padlo pa mi ni shranilo pod rekord. :headbang:

Do konc tedna bom že pod 1.30. :lol1:

A še kdo kej špila? Škoda ker se ne da online. :cry:

post-532-1168219344_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!