Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

no sej pol sm vidu...amapk je glupo nrjen...morš it med profile...pol pa spodaj "save"...namest da bi blo bl preprosto...

no važn da sm najdu :D

tnx ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm dou na autosave, ker me je to motil da sm skos hodu nazaj pa shranu.. pa še če ti glih kdaj zmanka štroma ti autosave prou pride :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem si Sin Episodes za 9,99EUR v BigBangu in ga že končal. Špil je zanimiv, nadaljevanje stare zgodbe, Alexis je še bolj seksi kot je bila in kot "plus" mu dam tudi HL2 pogon, ki je še zmeraj lep. Minusi so malo orožji (komaj 4 s granatami vred) in kratkost (enako kratka kot HL2: Episode one). Ampak za taki denar sem kar zadovoljen.

Sem opazil v reviji PC Games eno igro Dreamstripper, ki je dobila 4% in sem se odločil preizkusiti zadevo (z dolpotegom seveda). Hehe, res je zanič, ampak ženska ima pa poligonov, da jih 2Ghz procesor in preko 0.7G-rama ne prebavijo gladko. Izgleda lepo, ampak to je tudi vse.

post-1649-1170984833_thumb.jpg

post-1649-1170984848_thumb.jpg

post-1649-1170984872_thumb.jpg

post-1649-1170984901_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje k kej veste, je kšn nov sistem s tem azureusom pa bittorrenti?

prej je blo tko d si recimo na mininovi kliknu download torrent pa pol na open in pol save, pa ti je lepo prva odprlo torrent v azureusu in pol si shranu, zdej pa ko kliknem download torrent mi pokaže tole:

seveda pol kliknem yes, pa mi začne brskalnik downloadat in ne azureus :slap:

kaj za vraga me to jebe :cry: :cry:

no če pa tam kliknem na azureus magnet link mi pol pa pokaže tole

in potem zahteva nek url, kliknm v redu in nekej mele in mele pa ni nč :headbang: :headbang:

a kurc...pišem nazaj :slap: :slap: :slap: sm pogruntov...mal drugačen sistem je očitno, ampk zdej dela...dajem dol oddaje top geara, zgleda da pa za igrco ne najde torrenta al kva ne vem...v glavnem sm pogruntu :blush:

post-12378-1171048746_thumb.jpg

post-12378-1171049176_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, pojma nimam. Jaz imam prastari BitComet in sem z njim ful zadovoljen. Moji kolegi imajo μ-torrent (mju-torrent) in ravnotako ni težav. Najboljše, da nabaviš kakšen drugi program.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opera ima že nekaj časa svoj klient za downloadanje torrentov.

če nočeš downloadad z opero, z desno tipko klikni na link in izberi ,,save as" ter nato odpri z željenim programom.

lahko pa tudi v nastavitvah opere to funkcijo izklopiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BitComet je bil meni zelo priljubljen ker je z njim bnajlažje delati, vse je tam kjer mora bit, ikone točno veš kaj pomenijo...

Ampak je pa problem ker mi je požrl po 300MB RAMa, zdej sm ga zamenjal s uTorrentom in mi žre celih 6MB :D

Pri 3 torrentih užganih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uTorrent je res dober....malo porabi rama...trenutno mi pri dveh downloadih pa pr treh uploadih jemlje celih 5MB rama...tak da priporočam tega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uTorrent je res dober....malo porabi rama...trenutno mi pri dveh downloadih pa pr treh uploadih jemlje celih 5MB rama...tak da priporočam tega..

Kje se to pogleda kolko ti ker program rama nuca??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ctrl+alt+del

pa tm maš več zavihkov...pa daš procesi(po angleško processes) pa vidš...za usazga piše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp kokr vem :D

sam ne štekam dobr tistih 5ih razpredelnic k je neki use zmešan :D

k kaže ene fizične rame pa psihične :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fizični pomnilnik je un, ki je v palčkah :P recimo 1024. Navidezni je pa v bistvu swap file oz. odstranjevalna datoteka, če potrebe po pomnilniku presežejo fizičnega pa začne uporabljat trdi disk, ki je pa neprimerno počasnejši od rama.

Tako nekako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fizični pomnilnik je un, ki je v palčkah :P recimo 1024. Navidezni je pa v bistvu swap file oz. odstranjevalna datoteka, če potrebe po pomnilniku presežejo fizičnega pa začne uporabljat trdi disk, ki je pa neprimerno počasnejši od rama.

Tako nekako.

A ni ostranjevanje, in ne odstranjevanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo pa dej si BC prosim spremen to slikco k mi skos tale rit tule pred nosom miga! :D

sej ql sam k mi deluje bol moška k pa ženska :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej povej mi kok je velik fajl za tole... oz. link kjer si zlowdu...

LP

ali je 1,79G al 3.8G ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakaj na marec ko izide uradna verzija ker to je bila samo beta .

sicer je pa velika 3.8 g.

kje sem jo pa zlovdal pa že piše .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej povej mi kok je velik fajl za tole... oz. link kjer si zlowdu...

LP

ali je 1,79G al 3.8G ??

Tele verzije majo omejen čas igranja... se mi zdi da je 3 dni. Bo treba počakat da pride uradna verzija vn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi pravilno odstranjevalna, čeprav v winsih piše ostranjevalna in te besede sploh ni v slovarju. :hmm:

Na gimnaziji so nas učili da je ostranjevanje, v slovarju pa verjetno ni kej je to bolj tehnična beseda...

No, saj je vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele verzije majo omejen čas igranja... se mi zdi da je 3 dni. Bo treba počakat da pride uradna verzija vn.

ni omejen za 3dni igranja...ampak je blo omejen do nekega datuma...ti si pa pač slučajno meu to dol tri dni pred tem datumom...jst npr sm potegnu en dan kasnej za tistim datumom...in me je zjebal...sm zaston si ratio uniču :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TDU ga res seka. Po 25 urah igranja sem šele na 45%. Avtomobilov je res veliko, še bolj pomembno pa je da je tudi nekaj motorjev (z MV Agusto imam že preko 600km). Enzo je res hiter ampak so vsi avtomobili iz A klase, ki sem jih do sedaj preizkusil pasji za vozit. Igra pri meni še vedno deluje saj imam datum nastavljen na 4.2.2007 (zadnji dan ko je bila beta še odprta), ampak je treba paziti da ne pozabim datuma nastavit na ta datum, saj igra vsakič ko jo zaženeš prebere datum in če je manjši od datuma zadnjega igranja se ne zažene (če na primer igraš z datumom nastavljenim na 4.2. potem pa nastaviš na 3.2. se noče zagnati). Sem pa downloadav in inštalirov to igro že pred 4.2., tako da ne vem kaj bi bilo če bi jo danes poskušal inštalirat.

Popravljeno . Popravil anze89
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!