Skoči na vsebino

Primajevanje,odmajevanje in diverzni stripboy-i


Ice

Priporočene objave

a ste ze videli kdo je danes "zadnji" member ratal? maurina....motosvet.com-forum je ratal INTERNACIONALEN! SLO,AUT in sedaj se ITA....suuuuuuper

-----

who dares wins

Uredil - Ice on 11/10/2001 16:06:23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz hočem fajn zapečene lepe tipe, ki jih opazujem, kako surfajo.

ej,aborigini so zapeceni in surfati valda tudi kaksen zna....

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jaz nočem naravno zapečene, ampak sončno zapečene!!!

Pa aborigini so vsi debeli, pa grde brade majo, jaz pa bi imela lepega velikega postavnega (beri: mišičastega) avstralca s tako čokoladno poltjo od sonca!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz hočem fajn zapečene lepe tipe, ki jih opazujem, kako surfajo.

kisses

Pupa

Jest sem motorje sam opazovou 20 let, dokler ga nisem kupu. Pupa, mal večje ambicije je treba met....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah saj jaz bi samo svoje tipe opazovala, drugi me ne bi interesirali, razen če bi bil še kak dober kandidat za harem. To bi jim bla vsakodnevna telovadba (surfanje namreč), da ostanejo v formi in lepo porjaveli!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry ker se vmesavam ... NEJ GA CES FEJST SLOVENSKEGA FANTA pa se dosti jih zna surfat, ce ne po valovih pa po internetu no ja skurjeni od sonca glih niso, jih pa malo drugace skurimo me dekleta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to ti dam pa v bistvu čist prav Viragica!! Ampak če je pa še štajerc je pa sploh ideala!! Pa saj solarije tudi poznamo, ga pa tja vržem za kake pol ure, samo da se ne bo preveč zapekel!! Črnca pa ne bi mela ravno!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa ce bos ze kaksnega metala v solarij ga ne pozabi obracat. Se cenej pa bolj prijetno pa bo, ce kupis ono kremo za hitro porjavitev in ga kar ti namazes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se solarija tiče, je tako ali tako, da te sonči in od zgoraj in od spodaj. Ampak krema je pa odlična zadeva. Samo en problem je: kaj pa pol, ko flekast rata, ko gre nekje barva že dol, nekje pa še ostane????? Šekastga pa jaz ne bi mela!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako fantje... pupa isce kandidata - slovenca, ki bi ga z veseljem spremenila v aborigina, ce pa se javi kaksen iz tujine in ce je dobro zapisan pri policiji pa tudi v postavnega misicastega avstralca. NA VALI NAROD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!