Skoči na vsebino

Korzika


maurina

Priporočene objave

naju je pa zvilo, vendar mislim da sem se prav odločil. Počakajmo na dvig vsaj za 10 stopinj. Korzika bo verjetno še kar tam. Škoda, je pa raisefiber še kar prisoten. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, ajde če najdeš to :)

14672_1569712439954958_24204001001594224

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snecer pravi:

Spominja me na kraj Aleria na vzhodni obali, tam so imeli take "mozaike"

Ne:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luda zadnja tura....GSov bolj mal v tem vremenu na cesti? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se konec junija ponovno odpravljam na Korziko, saj me je prvič (pred dvema letoma) popolnoma očarala in navdušila.

Kot pravi Snecer: no moreš verjet, da imajo v tako odročnih krajih tako dobre ceste. Zato se bom po pravilu izogibal vseh glavnih cest in čim več po divjini: odlične ceste in praktično brez prometa.

Drugače pa vsaj meni najboljša na Korziki: Aullene-Zicavo-Col de Verde-Col de Sorba-Vivario in Porto Vecchio-L'Ospedale (ta je za objestneže).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa tudi D69 na Col de la Vaccia, nova zadeva, le da so ob cesti tudi "objestneži" :)

Je kar nekaj takih odsekov z novo, lepo cesto.

bscap0002.jpg

bscap0003.jpg

pred 2 urami, Banjo pravi:

Tudi jaz se konec junija ponovno odpravljam na Korziko, saj me je prvič (pred dvema letoma) popolnoma očarala in navdušila.

Kot pravi Snecer: no moreš verjet, da imajo v tako odročnih krajih tako dobre ceste. Zato se bom po pravilu izogibal vseh glavnih cest in čim več po divjini: odlične ceste in praktično brez prometa.

Drugače pa vsaj meni najboljša na Korziki: Aullene-Zicavo-Col de Verde-Col de Sorba-Vivario in Porto Vecchio-L'Ospedale (ta je za objestneže).

Pa še ena iz istega izhodišča Porto Vecchio - Radicci, čist svež črni asfalt, prelaz, D159 in D59

tule po ploh dol, treba je it kontra kot sem napisal brez prometa

 

 

 

screenshot22.jpg

bscap0004.jpg

bscap0005.jpg

bscap0006.jpg

bscap0007.jpg

bscap0008.jpg

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je za objestneže, prazna vedno

 

Ne vem, če sem že omenil.

"Pravočasno" kupljena povratna karta je prišla 78 EUR (šofer plus motor), par dni pred odhodom je bila cena 144 EUR.

Na ladji Mega Andrea ni nekih hudih lokacij za spanje (foteljev, sedežnih itd.), tako da je možnost samo na tleh na tapisonu.

Kabina za dva je 56 do 98 EUR po kabini, kar tudi ni prehudo, če rabiš posteljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, mal prej sem dobil od Corsica ferries tole po mailu :

 

trajekt.jpg

Popravljeno . Popravil crasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snecer pravi:

 

 

Ne vem, če sem že omenil.

"Pravočasno" kupljena povratna karta je prišla 78 EUR (šofer plus motor), par dni pred odhodom je bila cena 144 EUR.

Na ladji Mega Andrea ni nekih hudih lokacij za spanje (foteljev, sedežnih itd.), tako da je možnost samo na tleh na tapisonu.

Kabina za dva je 56 do 98 EUR po kabini, kar tudi ni prehudo, če rabiš posteljo.

Pravočasno pomeni, koliko dni pred odhodom? Preko katere strani pa nabavljaš karte?

Je potem za 25. maj sedaj že kar potrebno nabavit karte?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, crasher pravi:

Če koga zanima, mal prej sem dobil od Corsica ferries tole po mailu :

 

trajekt.jpg

Jaz sem tudi to dobil, sam kaj k ne zna francosk... kaj to pomeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, tomash pravi:

Pravočasno pomeni, koliko dni pred odhodom? Preko katere strani pa nabavljaš karte?

Je potem za 25. maj sedaj že kar potrebno nabavit karte?

 

Najceneje bo kakšna dva meseca pred odhodom, skrajni rok pa mesec dni pred odhodom. Nabaviš na uradni strani corsica ferries al pa moby, odvisno s katerim ponudnikom greš. Evo zdaj ti kabine celo ponujajo gratis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!