Skoči na vsebino

Korzika


maurina

Priporočene objave

jest se s tabo zguvarjam. pridem za vikend na en kufe!

Drži, če neabom u Brdih! :)

BTW, a nimaš druzga dela k pa po netu brskat .)

...prek7et dež... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se bomo zguvarjali gorenc, bomo raje gučali. Pa ja ne da si užaljen? :closedeyes: B)

Popravljeno . Popravil mat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se bomo zguvarjali gorenc, bomo raje gučali. Pa ja ne da si užaljen? :closedeyes:  B)

OOOooo, vaša visosti.. :) Pa dobr, ke si ti kej? A si ratou zapečkar, al kwa?

Užaljen? Zakwa? Če sm slabe vole, sam pogledam lestvico, pa lanske uspehe... Se mi zdi, da si se ti nekam odtuju, odkar sem ti tale vic povedou.. :devil:

:topic:

Učiteljica sprašuje otroke, kaj so njihovi očetje po poklicu. "Kaj dela

tvoj oče" "Moj oče je strojevodja in vozi ICS!"

"Kaj pa tvoj?" "Moj oče je poštar." "Pa tvoj" "Moj oče je kmet." "In tvoj,

Janezek?"

"Moj oče pa pleše striptiz v gay baru, zvečer pa se jim prodaja za denar."*

Po pouku pokliče učiteljica Janezka k sebi in vpraša: "Zakaj si rekel, da

tvoj oče pleše striptiz in se prodaja?"

"Ker me je bilo sram povedat, da igra hokej pri Olimpiji."

Pa prosm lublančani, ne me zdej napast :blush: Sej je samo hec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ti model še kako fotko prilimaj.

Si bil v Bonifacciu kaj?  :hmm:

Kdo :? Jest :?

Ja, biu sem po celi Korziki, po dolgem in počez :)

No, 6 nas je blo na 3 motorjih! Tule vsi protagonisti:

post-968-1128602854_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, moja babica.  :P  Ti, ja.  :grim

daj še kako od Bonifaccia gor.  :OK:

Hja, nisem edini, ki je biu na Korziki. :P

Kar se pa Boniiffacia tiče; na žalost smo bli preveč na tesno s časom in se nismo peljali z ladjico okoli mesta. Z morja je namreč na mesto najlepši razgled. Mislim pa, da ima gaberkošir kar nekaj teh slikc!

post-968-1128607795_thumb.jpg

post-968-1128607809_thumb.jpg

post-968-1128607830_thumb.jpg

post-968-1128607848_thumb.jpg

post-968-1128607899_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Bonifacio :OK:

Zakaj imam občutek, da bo to mestece enkrat v bodočnosti končalo v dolini. Na zadnji sliki zgleda kar grozno :D Drugače pa lepe slikce .)

Pozdrav od Roberta

P.S.: Pa še nekaj, že večkrat sem vprašal (administratorji), zakaj se ne naredi kakšnih novih galerij iz potovanj. Folk veliko hodi naokoli in sem siguren, da bi njihove slike radi delili z nami. Pa še tistim, ki se bodo odločali kam za naslednji dopust, bi jim sigurno prišlo v pomoč pri odločitvi. V čem je problem ni časa jih dat gor, ni prostora na serverju? Osebno pogrešam nove galerije .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo dali potopis iz Sicilije in slike za v galerijo že pred nekaj meseci pa jih še vedno ni gor, tako da smo potem potopis objavili kar v temi o Siciliji.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo dali potopis iz Sicilije in slike za v galerijo že pred nekaj meseci pa jih še vedno ni gor, tako da smo potem potopis objavili kar v temi o Siciliji.

LP

Leteči

Začnite hodit v Tunizijo :kva2: pa boste imeli celo leto na prvi strani potopis. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja pred meseci sem oblubu ene par fotk iz Korzike! Čeprau mam občutek, da se nuben na zguvarja z mano tlele, vam jih pošilam :)

Ja krasno, da si nalimu slikce iz Korzike. Ampak bi lahko kaksno lepso plazo gor nalimal. Je veliko lepsih tam.

Bil sem letos avgusta dol. Zanima me ce si slikal v Portu soncni zahod. Jaz sem bil tam s punco pa brez fotoaparata. Ma ti povem taka romantika da bi sel se enkrat ke dolsamo da se enkrat slikam to.

DRUGAC PA KORZIKA ZAKOOOOOOOOOOOON....

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pret kratkim sem bil na korziki in me je resnično presenetila v pozitivnem pomenu.ljudje so prijazni saj se zavedajo da živijo od turizma,ceste so zavite kot klobase,morje prekrasno.če neveste kako bi očarali svojo najdražjo jo pelite na korziko in mora uspeti.jaz sem se potepal po korziških vasicah kjer začutiš pravo magijo korzike...................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja krasno, da si nalimu slikce iz Korzike. Ampak bi lahko kaksno lepso plazo gor nalimal. Je veliko lepsih tam.

Bil sem letos avgusta dol. Zanima me ce si slikal v Portu soncni zahod. Jaz sem bil tam s punco pa brez fotoaparata. Ma ti povem taka romantika da bi sel se enkrat ke dolsamo da se enkrat slikam to.

DRUGAC PA KORZIKA ZAKOOOOOOOOOOOON....

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Ja, kot sem že povedou - slik mam ene miljavžent. Je pa res, da se po plažah nismo preveč potikali. Je bil le šele maj in precej hladno. Motali smo se večinoma po notranjosti Korzike, kjer začutiš njen pravi utrip. Tudi lepote se za moje pojme skrivajo večinoma v notranjosti. Izjema sta Porto in Les Calanche! V notranjosti pa: kanjon reke Golo, Bosco Verde, Bavella, Verghio.. Za Restonico nam je pa zmanjkalo časa. :( Ampak, tut jest bom šekerkrat šel tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!