Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Einherjar

Priporočene objave

... za šankom pa se šušlja, da so sredina jutra hujša od poroda četvorčkov!

:D Za prejsnji teden bi se se strinjal, no danes pa ni bilo panike....

Bomo pa se prisli, je prav krasno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo pa se spet nisva našla! Jaz te nisem opazila, k sem bila čist v bilijardu notr! Drgač sem bila pa bolj tko, k me nekaj zdravje jebe  :SS , tko da se počutim kot da bi motirala!  :BUA:

ja sej se nisva mogla srečat, če pa mene ni bilo :xx:

fax se mi je prej končal in se mi potem ni dalo čakat do večera v ljubljani tko da sem šel domov ;)

no drug teden bom pa po vsej verjetnosti prišel :)

P.S biljarda pa žal ne znam igrat O:-)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej se nisva mogla srečat, če pa mene ni bilo :xx: 

fax se mi je prej končal in se mi potem ni dalo čakat do večera v ljubljani tko da sem šel domov ;)

no drug teden bom pa po vsej verjetnosti prišel :)

P.S  biljarda pa žal ne znam igrat O:-)

lp cagiva

Ja potem pa sploh ni problema, če te ni bilo! Ja drgač pa sem tudi jaz bolj amater pri bilijardu, sploh pa včeraj mi ni nikakor šlo :blink: !

No ja pa drugič, ane! Sicer je pa še par torkov, potem pa je že Halloween!

:010 :010 :010 :010 :music3: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pimpi Limpi ti pa ze nisi amaterka no :D sej ti gre vse notr ce hocs :P hehe,sam pol proti koncu ti je slo bolj k men :D hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U madona, a ste same profesionalke za biljard ?:huh: jaz sem ga pa sam enkrat v življenju igral, in še takrat sem bil za nekatere zelo humorističen :angry: :D :D :D

no naslednjič pa pridem navijat in najbolj,da kar stave začnemo pobirat :lol1:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fax se mi je prej končal in se mi potem ni dalo čakat do večera v ljubljani tko da sem šel domov ;)

Drugič me pa poklič pa bova šla prej še na en :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U madona, a ste same profesionalke za biljard ?:huh: jaz sem ga pa sam enkrat v življenju igral, in še takrat sem bil za nekatere zelo humorističen :angry: :D :D :D No in zdej te profesionalke naucijo igrat... .) ... in se ti kr naenkrat ne bodo vec smejali... :hmm:

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisti ki biliarda ne znate igrati(kmečka osmica ali devetka) imate sedaj idealno možnost da vas tega naučijo "profesionalke" ki redno prihajajo v Clubhouse Firestarter!!!

Čez kakšen mesec bo že turnir v biliardu tako da začnite že trenirat!!!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a zdej se mislite pa norca delat, al kaj? :angry2:

Jaz se nimam za profesionalko, daleč od tega! Lohka pa bi mi bilijard mizo pripeljali domov (v sobi bi bil prostor), dokler se ne pozdravim, da bi lohka mal igrala in preganjala dolgčas! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A un....."moški"....."ročni" biljard tut šteje......tega najlaži treniram........SAM!!!!!

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A un....."moški"....."ročni" biljard tut šteje......tega najlaži treniram........SAM!!!!!

Ja lej ga gumpca. K Pimpi limpi ga odnes, sej praw de ga bi rada mela pr seb :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se malo sprehodimo po kostanjevih drevoredih in poberemo kak kostanj! Torej v torek bi lahko imeli KOSTANJEV PARTY! .)

PS: Ze kar vidim dolge nosove prodajalcev Maronijev po ljubljani v torek(ce so ze na lokacijah slucajno) "Halo Fazlji, kako Bing? Civsa gruja , svi maroni donas mi ostao" :P

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lej ga gumpca. K Pimpi limpi ga odnes, sej praw de ga bi rada mela pr seb  :devil:

Icy pacek! :nono: Pa nisem imela jaz takega bilijarda v mislih!!!!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se malo sprehodimo po kostanjevih drevoredih in poberemo kak kostanj! Torej v torek bi lahko imeli KOSTANJEV PARTY! .)

PS: Ze kar vidim dolge nosove prodajalcev Maronijev po ljubljani v torek(ce so ze na lokacijah slucajno) "Halo Fazlji, kako Bing? Civsa gruja , svi maroni donas mi ostao" :P

Ja kostanj bi bil prov fajn, ane :OK: ! Ja pa a je že dovolj velik :o ? Meni noben ne ve povedat kje bi ga lohka šla nabrat v bljižini Ljubljane! Ima kdo kako idejo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek je pisalo da ga je v gozdovih okoli sv.Katarine veliko .)

še posebej iz tega konca iz Medvod proti katarini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kostanj bi bil prov fajn, ane :OK: ! Ja pa a je že dovolj velik :o ? Meni noben ne ve povedat kje bi ga lohka šla nabrat v bljižini Ljubljane! Ima kdo kako idejo? :hmm:

Hja, moja ideja je, da okoli mestne trznice precekiraj, al pa trznica v BTC, trznica rudnik .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jaz se tud kake mize ne bi branila :D  :yea2:

Drugace pa je biljard uporabna zadeva, pospravis in na smeti zmeces vse odvecno pohistvo iz bajte, pridobis na prostoru in postavis biljard .) ...ce pa kdo pride na obisk,in se dolgo zadrzi slucajno, mu prineses samo se pouster pa kouter in ... .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa je biljard uporabna zadeva, pospravis in na smeti zmeces vse odvecno pohistvo iz bajte, pridobis na prostoru in postavis biljard .)  ...ce pa kdo pride na obisk,in se dolgo zadrzi slucajno, mu prineses samo se pouster pa kouter in ... .)  :P

Ja v sobi imam zdej dosti prostora, zdaj ko sem odvečne stvari odselila (SESTRO) :lol1: (šala), drgač pa imam dovolj veliko sobo, sam kaj ko denarja ni dovolj, da bi lohka kupovala take nenujne stvari! Kar se pa kostanja tiče bom šla pa res pogledat, pa da vidimo ali so lokacije taprave! Tržnice pa ne pridejo v poštev, ker je večji feeling ga iti nabirat! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tržnice pa ne pridejo v poštev, ker je večji feeling ga iti nabirat!  :OK:

Ja, sej na trznici ga ravno lahko na hitr naberes, reces, " A je sladek, pa frisn" Pa reces, "Dej mi ene dva da pogledam pa pridem pol iskat!" .) In tko gres do vseh, pa ga mas kako vrecko na konc! :)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kostanj bi bil prov fajn, ane :OK: ! Ja pa a je že dovolj velik :o ? Meni noben ne ve povedat kje bi ga lohka šla nabrat v bljižini Ljubljane! Ima kdo kako idejo? :hmm:

Na jančah je prov fino, pa tut daleč ni.. sam če bo vreme :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na jančah je prov fino, pa tut daleč ni.. sam če bo vreme  :hmm:

No bilo bi fajn, zdej bi bila samo full hvaležna če bi mi malo bolj razložil, kje so ta Janče?

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če pa imaš čas pa bi se lohka ti mal sprehodil, k že veš kje je to, pa ga nabereš kako vrečo, pa prideš z to vrečo v torek v Clubhouse! Te bomo zelo veseli! No da se ne bo preveč grdo slišalo, veseli smo vsakršnega koli obiska! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bilo bi fajn, zdej bi bila samo full hvaležna če bi mi malo bolj razložil, kje so ta Janče?

:blush:

no pot zgleda priblizno takole....peljes se čez zalog in potem zavijes proti Besnici in se peljes in peljes in pol mislim da prides do Janč....a sm zadela... :?

a bos nasla....če ne pa vzemi kaksnega izkusenega lovca na kostanje sabo...sam da ne bosta pol kej druzga lovila po tamkajsnih gozdičkih.... :kva2:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pot zgleda priblizno takole....peljes se čez zalog in potem zavijes proti Besnici in se peljes in peljes in pol mislim da prides do Janč....a sm zadela... :?

a bos nasla....če ne pa vzemi kaksnega izkusenega lovca na kostanje sabo...sam da ne bosta pol kej druzga lovila po tamkajsnih gozdičkih.... :kva2:

:OK:

Katca, a se ti mal norca delaš z mene :fight2: ! Kaj drugega pa naj bi lovila? :unsure: Sej veš da jaz nisem taka!? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!