Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Ful glup vikend :SS :SS :SS

Vročina mal čez 38 :SS :SS

Porezal po prstu, ko sem menjal avspuhe na motorju :SS :SS

Spoliral motor, pol se pa nisem mogu vozt, ker sem bil bolan. Je sam na štenderju laufal.

Grem s Silvijo mal na sprehod in kaj vidim: R6, gor en v trenirki in bundi (vsaj čelado je imel), brez rokavic in po Jurčkovi prva do fula, druga do fula - 150km/h?, še mal tretje. Cesta mrzla, še mal vlažna, na vsakih nekaj metrov dovoz z dvorišča. Sam da ne bo kakšen ata po nedeljskem kosilu mal na slepo zapeljal z dovoza ne cesto...... :SS :SS :SS

Čez minuto še en metek po isti cesti, tokrat na kroski. Le, da je ta brez čelade.... In jo navija do konca :SS :SS :SS

Po vremenski napovedi bo danes najtoplejši (čez dan celih 4 stopinje!) in suh dan v tednu. Torej bom moral danes takoj po službi peljat motor na registracijo :SS :SS :SS

Zbogom 115.000 SIT :SS :SS :SS :SS

Pa iz nedelje na ponedeljek spal od 4:00 do 5:50 :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preklemanska pijača...

:drunk:  :beer1:  :beer2:  :beer2:  :beer2:  :SS  :SS

:SS

tehnično gledano ni problem v pijači :devil:

to je približno tako kot da bi zavestno spil pol litra žveplene kisline in bi potem bila kislina bad guy :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda je fol dan tečen, pa kaj gre vsem valentinovo tolk na kurac al so razočarani ker niso dobli fukat al vejo da nebojo danes al kaj???????? majko jim, od 7.50 zjutraj me že gnjavijo in ni videt da se bo kaj zboljšalo :angry2: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

pa samo mir bi rad da lahko normalno delam :angry: :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!