Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Pi*da ko so to ženske ena hinavska bitja :SS , jebejo ena drugo.... :SS  :SS  :SS  :SS

Dokler se med sabo...je kar dobr, ko pa se obrnejo proti tebi...

...pol boš vidu... :SS :SS :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, kwa bom enkrat popizdu, pa razbou to kanto. :SS Pisem pol ure, pol se pa usuje. Ma ne da se mi se enkrat :SS

Mal je mankal. Dihat....

Bruhat.... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po enem tednu fantastičnega vremena, snega in žuranja (totaln razčefuk od padca prvi dan je že pozabljen) v Dolomitih spet doma. BLJAK! :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo močnejši maček kot navadno :SS , delo čaka jaz pa brez volje :SS , namesto da bi večer preživel na kavču pred TV bom spet nabijal po tipkovnici :SS :SS :SS jeba bom laptop vzel pa saj doma delal, poln kurac mam pisarne :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sem mogu avto notri oprat :headbang: :headbang: ker ga je moj sinko pobruhal. :SS :SS

Popravljeno . Popravil v-strom 650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je skor kap. Spet to belo sranje leti dol. Potem pa vidim se kamion s soljo :SS :SS :SS

Ma ce je zima, potem naj bo zima. Naj nehajo pluzit ceste pa sol metat. Folk naj nabavi ketne, pa naj se naucijo vozit po snegu. Ali pa naj grejo pes. Pa hitrosti bi padle.

Motorje bi pa pozimi samo sravfali, ne pa da jih po tej cobodri unicujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer se ga tudi napiti nisem mogel pošteno, ker sem imel danes šiht :SS :SS :SS ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!