Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

:SS čez petek, vikend in današnje jutro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse!!!!!!!!!! :SS :SS :SS in sneg je tu še najmanj :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi*de, ukinil so mi urgenco :angry2: , kje naj pa jaz zdej tisto lubiko gledam :? :unsure: , za kozlat :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to je, to je, to je za ........................ :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS pa saj sem samo človek in dan ima samo 24 ur. bemti cel vikend so mi zjebali z delom pa še vedno ne kapirajo da ne gre vse naenkrat :SS :SS :SS :SS :SS :SS , pizda če bi oni tak delali bi bli mi pred japonci :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ene je še metka škoda :angry: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ZAKAJ JAZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!! :eek: :fight2: :SS :SS :SS I NEED A GUN!!!!!!!!! OOOOO RIGHT, I GOT ONE!!!!!!!!!!!!! jutri gre z mano na šiht!!!!!!!! :wacko: :xx: :SS :blink: :BUA: FUCK, FUCK, FUCK!!!!!!!!!!!!! :SS :SS :SS :SS :SS

pizda prazna bajta jaz pa cele dneve v pisarni :slap: doma pa jacuzzi sameva pol pa si še kuhat morem ob polnoči ko pridem sfukan domov :wacko: ma vse skupaj :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda prazna bajta jaz pa cele dneve v pisarni  :slap:  doma pa jacuzzi sameva pol pa si še kuhat morem ob polnoči ko pridem sfukan domov  :wacko:

:kva2: :kva2: :kva2:

To je pa res kurc, pervy-san! :yes:

Solidarno :SS

:friend1:

Imam idejo! :kva2: :afro1:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!