Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Zok, njegov način kenslanja bejbe in igranje mačota  :angry: :SS :SS

Alla

WTF?? nism je js skenslu. ona je mene. happy?? in ne igram macota (od kod ti ta ideja??). pac sm napisal en post, ki ti je sel v nos - al ga nisi zastopla, al si ga zastopla narobe, al si alergicna name, al pa je neki cist levega - BMT - beri podpis. Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spomladanska kosnja zelenice, in Zokovi prsti spet frcijo po zraku - to je za popizdit!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, prelepa sončna sobota. Ptički žvrgolijo, sapica se poigrava z drevjem, rožice cvetijo...

Rožice cvetijo... in z njimi trave... TRAVE!!! A se ne znajo te preklete rastline razmnoževati na klasičen "Hej, Marjetka, hočeš... he he... čutiti moj list..." način??? Vsako pomlad razmišljam, da bi društvu za uničevanje cvetočih rastlin podaril kak tolar.

:SS :SS :SS na cvetni prah, alergije ter farmacevte, ki nas zastrupljajo zato, da nam potem lahko prodajajo draga zdravila proti alergijam, ki sicer ne delujejo, a menda lajšajo težave - ne bi vedel, ker pri meni ne delujejo.

Pa še :SS :SS :SS motoristu na rdečem cestaku v rdečem kombinezonu z ogromnim hrbtnim ščitnikom, ki je ob 16h pripeljal z avtoceste po izvozu na Brezovici/LJ, zapeljal v intenzivno (in ne bledo) rdečo, zaprl pot dvema avtomobiloma, ki sta pravkar speljala, mimo Paviljona odpeljal po zadnjem kolesu, prehitel osebni avto v škarje in izginil za ovinkom. Kar je pa najhuje, je to, da je "ovinek" - torej križišče in zavoj na levo - položil tako kot kaka stara mama na kripelwagnu; lepšega primera za pravi kot med motorjem in cesto ne bi mogel najti. Če že delaš bedarije, se jih vsaj nauči pravilno; dveletna soseda zna s kolesom lepše polagati zavoje, kot ti ... :SS :SS :SS

Postal bom vegeterijanec in uničil vso cvetočo zelenjavo na svetu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, njegov način kenslanja bejbe in igranje mačota :angry: :SS :SS

Alla

Kaj te je skenslal?? :? Sej smo še drugi tuki :rolleyes: :004

Na :SS mi gre ko pomislim da se bliža izpitno obdobje (pa še matematika me jebe :SS )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sodi dneva pred večerom

mogoče pa poned. ne bo tako

:SS

torek je že malo bliže petku,

v sredo je tkoaltko pol tedenske tlake mim (za ene)

četrtek je dan pred petkom

v petek je pa

yuuuhuhuuu

konc tlake ...

eto Pepsy, vidiš, da bo kamlu bolje

:grim

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušte, folk, a lohka tut PEPE kdaj v miru en spontan ponedeljkast bruhec plasira v kozlalnik al je to extra za PEPEte prepovedan???!!! <_<

Pa ne mi nakladat da bo bolš, sey vem da bo.

Ampaq zdele pa ni! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej curi a res si se tok pelu ja full dobr jest sm se pa v petek v 6 prestvi tm okol 11400 pelu 212 km/h pa sm pol tud mogu nehat k so bli avtomobili v napoto, pa tud je bla bl na gor cesta od Brda proti Brezovici tko da gre ta stvar gre ne!!!

lp sharky 

:SS

WTf, al v solo se je pozabilo hoditi za vejice pa pike? :huh:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obnašanje nekaterih na motozboru. Spit čimveč pirov in potem v okolici motozbora prtegavat motor do konca in za po vrhu še brez čelade na glavi in po makadamu.

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja??

Koncno vem, od kje kretenizmi v Torque in Biker Boyz ... stalno neki cestaki po makadamu :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja??

Koncno vem, od kje kretenizmi v Torque in Biker Boyz ... stalno neki cestaki po makadamu :SS

so cestaši vidli hard-enduraše pa jih "kopirajo" frajerje šumske :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fizika :SS , jutri pišemo, pa se mi vse zdi zelo lahko. To ne bo dobro :ph34r: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan se počasi končuje, spet za rač. z delom (pa ne cajtng) na mizi, kaj naj rečem, za :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

no ja saj mir bom menda končno mel :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sulfo nima več vnetih sinusov ... :SS

Mogoče se mu bojo pa cosinusi vnesli :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

----> po ne dovolj ocvrtih lignjih, ki so se prepajali v hladnem olju preden mi jih je kuharca pomijsko servirala na krožnik....

Ob 18 h, pa je želodec dokončno vdal in priznal, da se ne da prebavit in lignje odstranil v WC školjko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doooolgčas, ura stoji, nč ampak prav nič se ne dogaja in vseen moram bit tuki teh bedastih 8 ur :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!