Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

zaradi vremena in dela spet nisem uspel registrirat motorja :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa sosed brez veze policiji kazensko ovadil in dal neosnovano prijavo na inšpekcijsko službo MOL;

in to take bedarije, da je in policajem in inšpektorjem šlo na

:SS :SS :SS :SS :SS ,

meni je bilo pa samo nekolikaj slabo...

:wacko:

tipček je pa sedaj tako okozlan, da že 3 tedne ne upa iz hiše.

:lol1:

sami-sebi-na-glavo-sralci-comunity

:P

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(mazanje ketne)

a mis da bi se lahko zmenili da jim jest opravim storitev dvakrat tedensko za polovicno ceno :wacko: :blink: ....

moderator sporoča: to ni tema o verigah. ne klepetajte, raje :SS. vzpodbujamo vomitiranje vseh vrst in jedi, mentalno in brutalno, kakršnokoli že :)

Jaz te takoj najamem - ampak, da ne bo nesporazuma: izključno za mazanje verige na motorju - J. Primec je računal to 100 SIT (z materialom). Ker nimaš dovoljenja za opravljanje servisne dejavnosti (riziko: delo na črno, utaja davka etc), ti dovolim, da pri mojem mopedku namažeš verigo za nekaj manj - recimo 75 SIT (več kot si sama ponudila). Enkrat mesečno bo dovolj, če bo še naprej tako vreme.

:rolleyes:

Ampak po pravici rečeno - ali se nisi malo prenaglila s ponudbo?

Če sem odkrit, ta tvoja dejavnost ne bo ravno rentabilna.

:unsure:

Drugače je pa olje za mazanje verig izreden vzpodbujevalec

:SS :SS :SS :SS :SS :SS ,

že samo vonj je enkrateno kozlalno doživetje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori..ponudba je veljaja za dvakrat tedensko....

ponudba popolnoma rentabilna...mam preracunano.....ni vse v denarju... B)

katastrofa :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurcev vreme pa vse skup....naj gre u 3pm...

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi vremena in dela spet nisem uspel registrirat motorja :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Nej se sekirat......boš konec leta par tolarčkov več nazaj dobil!!!!!!

ItaQ se bolj splača bit mal škrt.....ker potem solze zaradi vremena takoj postanejo malenkost slajše!!!!!! :? :? :? :hmm: :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej se sekirat......boš konec leta par tolarčkov več nazaj dobil!!!!!!

ItaQ se bolj splača bit mal škrt.....ker potem solze zaradi vremena takoj postanejo malenkost slajše!!!!!! :? :? :? :hmm: :hmm: :lol1:

:SS :SS :SS :SS :SS

ma dej no dej....:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme: do konca tedna deževno, sneg do 1300m n.v. - verjetno tudi drug teden podobno ...

:SS

Marsikateri "biz" bo šel v maloro zaradi tega - ali pa vsaj hudo trpel.

Kot npr.: razstave cvetja, prodaja motorjev in rez. delov, servisiranje le-teh, mazanje verig - to bo najbolj na udaru, se mi zdi :(

itd

Groza ... že letim ... škooooljkaaaa

:SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogodek v mestu Gogi :SS tako zanič knjige pa še nisem prebral in to je na listi za domače branje za 3. letnik, da jo dobim še na maturi pa samo... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstajanje zjutri ob 4 30 zato da bodo si nekateri lahko ob 9 rit praskal!!!!!!!!

:SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil Skubaduba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesposobnost zadolženih in dobro (predobro) plačanih bučk zadolženih za administriranje strežnika za službene web strani.

:SS :SS :SS

(KuraPojmaNimaInNočeImetiPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

udelezba krvodajalske akcije... :SS :SS :SS :SS ...jao... :SS

em, da me neb kdo (Dasenka, ElBarto & Gregs) - za kozlat je bila stevilka udelezencev, ne udelezenci!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja motor je za uporabljat jest tud tko pravm čeprov mam rad da je čist in uzdržvan glede tega sm tud jest ful picajzlast sam tko k pravjo pol eni sej ne bo večno nov in RES JE

:SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno nisem uspel registrirat motorja, pizda ko mam čas je dež, ko je sonce (kot sedaj) morem delat cel dan. pizda vreme :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno nisem uspel registrirat motorja, pizda ko mam čas je dež, ko je sonce (kot sedaj) morem delat cel dan.

PERVY zdej bom pa jest tebe mal :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

A si s cukra, al kaj???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanic akumulator, dež, mokra cesta in pomanjkanje intimnih stikov s kompetentnimi serviserji motociklov :angry: :angry: :angry: :angry:

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=8274&st=0

Zok ne govori cesa ne premores (in to je znanja)za mobisux.Cepa mas tolk pirhecov pa pokazi z prstom ne z jezikom.

Primerek ali ne moderatorji so nesposobni,ce tema ne ustreza naj jo preprosto zbrisejo.

In sem ze lepo povedal zakaj se odpirajo novi topici zato ker se ni odgovarjalo na moje in pika.

In ne mi vec tle prodajat stose,probal sem na svoji kozi in to je to.

:SS :SS :SS :SS :SS

...lahko kdo, PROOOSIM, zbrise temo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem si tolk zlo želel :SS :SS :SS, pa mi ni ratalo... zgleda, da je blo piva čist preveč v petek ... in soboto zjutraj ... prekleti Dead Moon ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanic akumulator, dež, mokra cesta in pomanjkanje intimnih stikov s kompetentnimi serviserji motociklov :SS

Tejka,

kaj pa ti voziš??

:SS

Majčicumu,

takrat, ko bi se človek malo peljal, dobiš pa deeelaaa čez glavo.

Ko pa lije kot iz škafa, se pa noben živ ne zmeni ...

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!