Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

ja js sm že našmu ekonomu naročil kremo za hemeroide, pa mast za revmo, ma nikol ne veš :D

Dej zrihti to kremo za hemeroide... nikoli se ne ve... :lol:

(moj HD tolk buta in zic je tolk trd, da jih bom imel že nekje sredi sezone :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

me je prijel en tisti občutek, ko se nabira v tebi pa nabira pa nabira in enostavno moreš bruhnit ker ne moreš več zadržavat v sebi.

prvo sem mislil malo kozlat naokoli pa sem se spomnil vomitoriuma in vse preusmeril sem. in kaj je tisto kar mi je razdražilo želodec, do te mere da ne morem več. sledi razlaga lepo po vrsti in čeprav je velika večina tu povprečno ali celo nadpovprečno inteligentnih bom vseeno poskusil razložit tako, da bi razumel celo vsak debil. je pač tako pri bruhanju, da si je tudi za to potrebno vzet čas drugače lahko fališ tudi banjo, kaj šele lavor ali WC. naslednji sestavek ni napad na posameznike, je le opis splošno prevladujočega stanja na forumu, ki je iz občasnih izpadov prerastel v način komuniciranja.

vsako jutro ko pridem delat prižgem ta motomars in grem lepo po vrsti. vsak dan okoli 3 strani novih tem od zadnjega obiska. SUPER to bo branja, informacij in malo smeha in sprostitve.

pa začnem gledat teme!

..............on the road & stuff - nekaj malega dogovarjanja, malo vtisov in slikic in kakšno vabilo. tu in tam kakšna nasvinjana tema, ki pa ponavadi hitro zamre ali jo zaklenejo.

..............ljubezen in podobno - no da vidimo kaj piše pametnega, kdo je bolj globok in kdo ve več modrosti življenja. verzi, citati, komentarji, bla bla bla ok ponavadi dolgčas gremo naprej.

.............peskovnik - nekaj novih slikic :yea2: par komantarjev, oki doki vse vredu

.............avtomobilizem: ok avtomobili so nujno zlo pa vseeno jih imamo radi ali imamo z njimi težave. manj popularna tema in zato mogoče še kar čista.

.............računalništvo - večinoma dobri nasveti, saj kar nekaj ljudi tu obvlada sceno in ti lahko pomagajo. brez prevelikega nabijanja ker pač tudi za nabijat moreš vseeno ponavadi nekaj vedet.

............politiziranje - levica (šakič), desnica (šakič), kvazi sredina, komunisti, nacisti, nacionalisti, ksenofobi, militanti, liberalci, aktivisti, revolucionarji, heteroseksualci, homoseksualci, metroseksualci, Slovenci, čefurji, muslimani, teroristi, izbrisani, vpisani, kapitalisti, bogataši, reveži, delavci, sindikalisti, klošarji, lopovi, poštenjaki, ........... res pestra paleta tem in mnenj, bolj ali manj resničnih podatkov, razburjanja - skratka pravi odraz slovenske družbe, sicer bolj na nivoju gostilniške politike ampak OK, politika je ob športu in ženskah itak najljubša SLO tema za šankom.

dokler je politiziranje na nekem nivoju ne rečem, a kar strah me je jeseni ko se nam obljubljajo volitve in ko bodo nekateri zagreteži tudi preko foruma širili svoje ideje.

vodstvu motosveta predlagam, da v bodoče, sploh pa do začetka predvolilnega nategovanja, premisli politiko foruma do političnih tem. sam menim, da naj se vsa takšna in drugačna politična trenja rešujejo drugje.

............nadaljujem in prebrskam še različne sekcije, probleme na cesti, trike in zvijače glede kazni in radarjev, nekaj vprašanj in odgovorov glede opreme.

............preskočim teme za nabijanje postov

IN UGOTOVIM DA SEM KONČAL!!!!!!!! :kva2: :o :( :hmm: :kva2: :xx: :?

še enkrat pogledam naslov v explorerju? ja res sem na MOTOsvetu!!!!! :hmm: kje za vraga so teme o motorjih in motorizmu?????? :? :kva2:

...........aha tu je nekaj - tema stari in novi fazer - posrano do konca! :angry: :blink: če je bilo mogoče jeseni še aktualno diskutirati o izgledu FZ6, saj razen par fotk ni bilo nič drugega znanega je to sedaj brezveze. tudi mene včasih prime zloba, da bi napisal kakšno provokacijo ker so pač nekateri lastniki vzkipljivi in hitro užaljeni, pa se komaj zadržim, ampak zadržim pa se ker enostavno te teme niso za brat. če te res kaj zanima o motorju se moreš prebijat skozi 20 strani teme, ki se ne tiče več motorja ampak "mnenj in izkušenj" o yamahi, slabi ali dobri kvaliteti nasploh (ne fazerja), diskusija o brand name in kreganje o tem kdo ima pravico in kdo ne soditi o motorjih. :SS

............ducati na splošno in ducati klub - ducati je super, ducati je drek in eno bogo vabilo da se lahko INTERESENTI dobijo, pa je že spet plaz komentarjev. "a samo ducati", "a je to snobovski klub - sigurno je snobovski klub", "a to so oni ki pluvajo na druge motorje", "meni je pa brezveze bit zraven ker nimam ducatija pa bi me prepričevali da je ducati najboljši", "to so itak oni ko samo šraufajo", "mene pa ne bo", "jaz pa bom", ........ :SS

............harley tema je že zdavnaj umrla, že tako ni dosti H-D voznikov tu, pa še tam je bilo potrebno 20 strani, da so vsi ostali povedali da so to drekpumpe in da jih nebi meli. ja super a to ni jasno, da če ti ni všeč al pa ti je predrag da ga nimaš???? :SS

............O.C.C. tema (kot primer, je še dosti podobnih). obvestilo da bo oddaja!!!! oddaja je zanimiva, motorji so pa spet jasno stvar okusa. in tako nastane debata predvsem okoli tega da stane tak motor 150.000 usd in kdo to kupuje. ja pa kaj?!?!?! še mene je potegnilo noter pa je bilo potem prepozno da bi zbrisal post in sem spet dal povod za čisto :topic: debato. o tem da imajo ti motorji ogromno zanimivih tehničnih detailov in rešitev, da o vloženem znanju ne govorimo, pa nič. seveda za kaj takšnega pa je treba že vedet kaj več tudi o tehniki. navadno pri teh motorjih sam izgled sploh ni prva stvar, tudi na show-ih ocenjujejo predvsem kakovost izdelave, idejo in dobre tehnične rešitve :SS

a je jasno na kaj merim? menda je .)

vse teme so zasvinjane in splošen trend je, da vsak brez kakršnega koli razmisleka prilima svoj komentar kamorkoli. to je delno OK v temah ki itak spominjajo na chat in bi jih ukinil (nabijanje za tega in tega, od - tolko do + tolko, itd.) ampak pri motorjih in z tem povezanih temah to ne gre. sam sem tu že zelo dolgo in se zadnje čase komaj znajdem in najdem še kaj koristnega, če pa bi bil tu gor šele kratek čas bi verjetno obupal. to problematiko vedno bolj pogosto slišim tako od starih kot od novih uporabnikov, ki vedno redkeje zahajajo na forum saj se jim ne da prebijati skozi gore brezveznega nabijanja.

sam raje vidim, da bi bili v enem dnevu 3 novi posti kot pa nekaj 1000 za katere moreš imet odličen filter da izluščiš kakšno informacijo.

moderatorji se sicer trudijo, a za solato kot nastaja zadnji čas bi nekdo moral biti redno zaposlen pa še takrat dvomim da bi mu uspelo, da o kritikah o zatrti svobodi govora sploh ne govorim.

100% urejenega foruma ni nikjer, a če primerjam forum danes in prek kakim letom ali prej je to katastrofa. kako naj novinec najde nasvete če je iskalnik postal neuporaben. a se je potem za čudit, da skoraj vsak dan nekdo odpre temo "svetujte mi pri nakupu motorja" in je seveda potem primerno skurcan.

TEST:

1. če v iskalnik vpišeš "nakup motorja" dobiš 2 strani tem.

2. "kakšen motor" - iskalnik najde 72!!!!!!!!!!!!! strani zadetkov

3. "svetujte & motor" - 2 strani

itd. še sam ne najdem nič pa vem kje bi naj iskal in približno po katerih besedah.:SS :SS :SS

enostavno forum zgublja na privlačnosti in informativnosti in postaja igrišče določene skupine ljudi, ki tu preganja svoj dolgčas - mislim da dolgoročno to motosvetu ne koristi. in zakaj se stran sploh imenuje motosvet, če tu več zvem o političnih pogledih, asteroidih, horoskopih, slovenski estradi, lovcih, elektriki na veter itd. saj je vse skupaj zanimivo do določene mere ker se lahko včasih nasmejiš, tudi osebo ki se skriva za nick-om spoznaš bolje tako, a ko 80% postov nima več veze z motorji se vprašam kaj za vraga se tu dogaja?!?!? :SS

nevem, dovolj sem se :SS za danes, mogoče bo to razmišljanje kaj koristilo, mogoče ne. bi rekel da je vseeno pa ni, z takšnim porastom članstva bo stvar zaplula iz smeri, tisti malo bolj plašni si sploh ne bodo več upali objavljati ker bodo takoj napadeni, brezvezno bluzenje pa po popolnoma prekrilo tistih nekaj tem, ki so resnično uporabne in "motoristične".

upam da bo kdo vseeno kdaj spet uporabil to temo za izliv, ki bi ga imel kje drugje in tako pomagal ohraniti forum oz. moto teme saj malo bolj pregledne.

lp

pervy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Pervy, hebat ga, tko je, ko naraste članstvo.

Predlagam pa naslednje: Ne, da bi se ukinilo teme pod k'r neki ali pa samo politične teme. Predlagam, da se teme v k'r neki, ki niso bile odprte določen čas (kaj vem mogoče 2 meseca) enostavno izbrišejo.

In da se Symčija mal za ušesa, ker je šel stare teme ven vlečt, pa še bolj drek zamešat! :lol1:

Bojim se, da ima vsak stvar svoja zlata leta, ki ne trajajo večno. In za Motosvet so verjetno minila. Mislim v tistem smislu, kot nam je bil všeč še lani. Letos je že zrasel čez meje in nikoli ne bo več isti. Ostane nam le še da :cry: ali :SS .

Vendar je za nekatere tudi ta večji, nepregleden, mnogo obiskan Motosvet uspeh, želja in cilj. C'est la vie!

Konec koncev je MS še vedno motoristična "oštarija". Bolj nabasana in zakajena kot je bila, pa vendar. In v njej čvekamo o vsem po vrsti. In prav je tako. Ko nas zaboli glava, vstanemo in odidemo ven. Za vedno ali pa samo za določen čas.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko me je glih naš perverznik spomnil da prostor obstaja, moram jaz tudi :SS

Včeraj sem šel na našo najslavnejšo, najhvaljenejšo, najlopovsko zavarovalnico pokazat mopija, da so vsi deli zamenjani in obenem pripeljati kovček in nosilce, ki sem jim jih moral pustiti.

Po tem sva šla s tistim možakarjem, ki je bil v hali za ocenjevanje k šalterju zapisat, da sem zadeve oddal. In so mi pod nos porinili poravnalno pogodbo. Znesek poravnave 165.000 Sit. Stroškov s popravilom in nabavo priznanih delov sem imel pa 195.000 Sit. Jasno mi je zakuhalo, globoko sem vdihnil, skalkuliral ceno mojih nadaljno izgubljenih živcev in po kratkem premisleku zadevo podpisal.

Ja peesda, za prevažanje sem in tja z ogledi, iskanjem predračunov, dostavo računov, transportom motorja na servis in nazaj sem skuril kar nekaj ur v službenem času in kar nekaj popoldnevov. Povrhu je bilo na motorju še nekaj poškodb, sicer manjših, ki niso bile takoj opazne in jih bom pač požrl. Poleg tega je bila škoda manjša ravno zaradi moje investicije v rollbare in montiranega kovčka.

In na koncu te tako lepo sladko nategnejo. Kljub temu, da jim je človek, ki mi je moral dati kuponček vse pošteno plačal.

Jebem ti take zavarovalnice! Saj vem, da je tako povsod, a vendar se mi pošteno :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, dobrodosel v klub nategnjenih. se od nobene zavarovalnice nisem dobil 100% povrnjenih vseh stroskov. edino kar preostane je, da pretiravas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nadaljevanje iz motogp....(odgovor za binco)

in kaj me moti?! ker v VSAKI temi v veliki vecini berem samo "oh moja yamaha rula", "yamaha je zakon", "yamaha to" in "yamaha ono". sem vozil dve leti FJ 1200 (~40k km) in kar nekaj testnih yamah (FZ1, R1, FJR, XJ 900, XVS 1100, TT 600...) in nobena me ni prepricala, da bi se zaradi nje metal ob tla, kar skoraj vsi yamaha vozniki tukaj pocnejo. tudi nobena druga znamka me ni prepricala. vedno je nekaj, kar pokvari celoten vtis. perfektnega motorja objektivno ni.

moti me ta totalna zanesenost in nerazmisljanje posameznikov. eno izustijo in potem 50 postov pljuvanja na neko pisanje z 100 posti anti-sranja povrhu. IN KAJ MISLIS KDO POTEM LAHKO TE VASE FRDAMANE CVETKE PUCA S TEH STRANI?!?!?! obe fazer-stali ste si sami naredili kljub prosnjam za moderatnost. potem ti pa en tak profesionalni pljuvator izusti naj moderator pobrise smeti. kaj sem placan za to, al´ kaj?!

in da se ne bos pocutil izpostavljenega, ravno tako mi gre na jetra isto ravanje v zvezi s hondo, ali suzukijem, ali aprilio, ali KPS, ali rdecimi knofi na gatah miss slovenije.

in predvsem ce kdo rece kaj proti yamahi so vsi uzaljeni in zacnjejo obtozevati drugacemislece vsega mogocega. samo pri sebi zaceti... a ne, to pa ne, vsi drugi so krivi, jaz pa res ne. in sploh je on zacel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm bolj nov na motorumu in ta o vormitorium me ja vsaj na prvih straneh nasmejal do solz. Dejmo še kakšno sliko o kozlanju , driski , sranju in ostalih pizdarijah.

smeh ne škodi

jast nimam na žalost nobene take slike, bom pa zato malo zakolnu . ( baje je to na tem forumu dovoljeno )

..

pizda, prasc svinja, jebemti - kurc :fight2:

ah, ku paše..

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še jaz malo:

1. Na k mi gre ker popolnoma vse štacune v Sloveniji mislijo da je PDA zadeva iz Star Treka, nikjer ama nič dodatne opreme (GPS excluded, je bil pa na srečo za 60% cenejši, ker ga noben 1/2 leta ni kupil)

2. Na k mi gre ker vsi prodajalci robe za motor v Sloveniji mislijo, da ma vsak idealen motor, ki nič ne piha - posledica je da še niso slišal za podaljške vetrobranov, za tihe čelade, ki so tihe tudi kadar ti v višino oči, ne pa čez al pa pod pihne

3. Da je čelada XXl al pa noga 47 neki tko neverjetnega, da noben nima nič pametnega na zalogi in da bi moral plačat zadevo, ki jo sploh še probal nisem, samo za to, da bi lahko probal, č mi gre na glavo

4. Da mi mojem DVD+- RW ju noben pocen medij ne dela, sem naredil še za cel servis podstavkov za čaj v obliki DVD-ja

5. Da sem za firewallom in da leti internet kot cegu sam da vid donkeya al pa torrenta

6. da ni nikjer novih elektronskih kart al pa navigatorjev, kjer bi bila Slovenija gor

pa še kej bi se našlo

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še nečesa mam poln k, tko kot že veliko ljudi; primerjalnih testov motorjev od kakih "strokovnjakov". En tip na enmu oviku zapele za slepca, mu spodnese gumo in... dobi tisti motor takoj 50 minus pik, mal za lego, mal za varnost, mal za umazane gume :lol1: , v glavnem ne verjamem več nobenemu pa konc. Vsakič sproti si rečem, da ne bom več prebiral primerjalnih testov, ki so vsaj po moje višek pristranskosti, pa vsakič ga spet preberem.

Ne rečem, takih svinjarij, kot pri avomobilih, kjer še pred nastankom modela veš, kakšni bojo rezultati čez 5 let, ko jih bojo stestiral, pri motorjih ni, samo včasih te pa kaj res pogreje, še posebej. če si tisto že vozil in ti potem take neumnosti na testih tip napiše, da vidiš, da je imel motor pod sabo sam za en vikend, pa še to bolj pod prisilo. Potem pa četice evropejčkov v štacune in kupit zmagovalca testa.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da bom naredil točno to, proti čemer je pisal, ampak se ne morem upreti:

PERVY: :notworthy:

Zadel si bistvo, srž, terno, za 100 točk. Teme so prežvečene, obrabljene, balasta je vsepovsod preveč. In vsi so pametni. In kot bi rekel Louis Armstrong preden je šel na luno: "What a wonderful moto-world" :wacko: (pa še citat sem noter spravil! :lol: )

Torej, dovolite mi, da se pridružim: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo kdo vseeno kdaj spet uporabil to temo za izliv, ki bi ga imel kje drugje in tako pomagal ohraniti forum oz. moto teme saj malo bolj pregledne.

lp

pervy

Kar si napisal mora definitivno držati za to, kar ti misliš, kar ti rabiš in ti hočeš .... svojo vizijo o motosvetu.

Lahko se strinjam, da so teme nasičene, gotovo postajajo nepregledne in res je, da je veliko svakojakih nabijaških mozoljev, ki se mastijo po forumu in pri katerih ti je res lahko samo slabo :SS ...

:kva2: Pa vendar : Here comes the sun..... skušaj se omejiti na to, kar ti rabiš, ti dobiš in o čemer imaš ti dobro mnenje, in kar že dobivaš, sicer tvojega imena na forumu ne bi več srečali... :cry:

Mislim, da je prvo stališče, ki ga je potebno zasesti v tem "kupleraju" mnogolikih oseb(kov, nosti), ki se izlivajo in izstiskajo po teh straneh, pač potrebno izkazati kar nekaj tolerance, prevsem pa osebnega zadovoljstva, da ne prideš v fazo sadističnega ožmikanja svojega žolča in bruhanja kr vse povprek.... pomagajo ....kamilice.... in tavžentroža. :yea2:

PS: Sem od daleč že vidla že kakega odgovornega za ta forum... ni za verjeti... govorijo, slišijo, se odzivajo, smejijo, so včasih slabe volje.... HUMAN BEINGS...pa jim daj kakšno prišepni, odpri svojo temo, pridobi si informacije, ki jih rabiš .... srkaj medico....

(VERJAMEMDASISAMODOBROMISLUSTEMKARSINAPISU) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PERVY: za zacetek si lahko sam pomagas tako, da si za forum shranis tale url: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?c=1

Oz. z drugimi besedami - ne rini v dele foruma, ki ti niso vsec, saj te nihce ne sili B)

Se pa strinjam, da je precej motoristicnih tem polnih nabijanja in brez pravih informacij. Zgled take teme je tista o FZ6 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa strinjam, da je precej motoristicnih tem polnih nabijanja in brez pravih informacij. Zgled take teme je tista o FZ6 .)

ce nocejo lepo, pa naj imajo svinjak. sem jih zadosti prosil. zdaj: BMK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedavno je znanec za vormitum uporabil kar svoje vozilo na poti domov, doma, na dvoriscu je enostavno pustil vrata odprta, saj jih ni bil sposoben niti zapreti. In eto srece iznenada! Zjutraj, ko se je priblizal vozilu z vedrom in krtaco, je bil prijetno presenecen, interier je dobesedno sijal! Pogresal je le se Maxibril, ki ga ponavadi posprica po armaturi in vseh neoblazinjenih delih. Zacudeno je tuhtal katera dobra vila je opravila delo namesto njega. :? Nakar opazi v blizini sosedove muce, ki si lizajoc svoje kozuscke zadovoljno predejo in podirajo kupcke, po obilnem zajtrku. To si velja zapomniti! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce nocejo lepo, pa naj imajo svinjak. sem jih zadosti prosil. zdaj: BMK

Saj to ni bil ocitek tebi, Ice, saj vem(o) da imas opravka z Avgijevim hlevom ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CARTIKA: kaj jaz rabim, kaj jaz hočem? to da se v teme o motorjih piše z malo zdravega razuma.

1. če ima nekdo nek motor en mesec in z njim 1000 km (recimo FZ6 - ni pa pogoj saj je tudi v drugih temah polno "pametnjakovičev") in vidi primerjalni test kjer njegov motor ni zmagal, da takoj razglasi testne novinarje za nesposobne in pristranske. BTW ti tipi na leto prevozijo krepkih nekaj 10.000 km in to že kar nekaj let, ob tem pa vozijo VSE motorje na tržišču. mislim da so bolj sposobni ocenit motor kot nekdo, ki je v življenju vozil par motorjev od tega pa nobenega, ki je bil testiran ob njihovem. in potem je vse "jaz mislim da to ni res, ker teoretično bi........"

2. če nekdo da utemeljeno kritiko motorja je vedno nekdo neznansko užaljen in se potem brani z "vi ste samo fauš".

3. v temi o motorju sprašujejo kdo je uvoznik ali kje je trgovina namesto da bi poiskal po motosvet imeniku

4. posti kot "meni je lep", "meni pa ta honda ni lepa, yamaha je lepša", "fuj je grd",............

skratka ljudje, ki morejo nekaj napisat pa če imajo kaj za povedat ali ne!

5. politiziranje, ki počasi prerašča v neko obračunavanje raznih političnih opcij po principu "rdeči so vse pokradli", "črni hočejo gozdove in oblast", "raja trpi direktorji pa kradejo", "južnjaki so krivi za vse",...... jasno vse brez kakršnega koli argumenta.

glede na bližajoče volitve in splošno politično vročico, ki takrat zajame slovence se pač bojim da bo forum v tistem času postal orodje za odkrito politično propagando kot se je že v preteklosti pokazalo. tudi pri referendumu noben ni točno vedel zakaj gre pa to ni motilo nikogar, da nebi "širil svoje resnice". še danes ko so končno razjasnili, da je bil referendum brezveze (kar smo BTW nekateri vedno trdili) in usluga izbrisanim se še najdejo nekateri, ki so ponosni da so "povedali kaj si mislijo o izbrisanih" in je to stalo samo 600 mio.

6. nekateri mislijo, da je osnovni namen foruma, da se objavlja poste. ni res, osnovni namen foruma so informacije o MOTORJIH IN VSEMU KAR JE Z NJIMI POVEZANO! torej ne o tem kaj je kdo jezen oziroma zakaj je kdo depresiven, vesel, osamljen ali zakaj je komu dolgčas in more tu brezveze nabijat.

7. moja vizija izhaja iz osnovnega namena in imena: MOTOSVET

torej ne POLITSVET, PRIKOLICASVET, PSIHOSVET, DEPRASVET, ONA-ONSVET, FRUSTROSVET.......

CYC: malo težko se je izogniti delom foruma, ki me ne zanimajo če imam vsak dan 4 strani novih tem od zadnjega obiska od tega 4 teme o motorjih in mogoče 1 tema z kako novo informacijo vse ostalo pa smeti.

PS (vsem): poglejte malo tuje forume o motorjih pa boste videli, da govorijo skoraj samo o motorjih, je pa res, da imajo manj obiskov in članov ker pač motorji ne zanimajo tako široke mase ljudi, tu pa ima lahko vsak kaj za pripomnit, če ne pri motorjih pa v Kr'Neki

PISS :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to ni bil ocitek tebi, Ice, saj vem(o) da imas opravka z Avgijevim hlevom ... <_<

niti nisem vzel za ocitek s tvoje strani. upam, da se bo ostalih "prijelo", ce jim ze cegu direkt v glavo vrzes. ker ocitno je samo manjsina sposobna dojeti blag in civiliziran namig.

*kaj se sploh trudim :doze: *

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

perv, kot velikokrat imas spet prav. vsaj delno.

tisto prav je glede prvega dela foruma pod naslovom "motociklizem" (definitivno veliko prevec nakladanja) in delno motosvet.com. v ostalem pa lahko delajo - vec ali manj, v mejah normalne cloveske interakcije - kar se jim zljubi.

torej po moznosti brez zaljenja, pozivanja k taksnim ali drugacnim nestrpnostim (?!)...... pac ekstremov, za katere admina in moderatorji menijo, da so - ekstremi ali nedopustni prispevki. in tu je problem; kar se nekomu zdi ok ali normalno je lahko za drugega ze zaljivo ali derogatorno.

ko & ce admina ali moderatorji zbrisemo ali uredimo nekaj se nima nobeden pravice pritoziti. to je najbolj enostaven fakt tukaj. kot sem ze v prejsnjem postu napisal, nekateri ne verjamejo/dojemajo/vzamejo resno dejstvo, da so tukaj na privatnih straneh ponudnika in se morajo primerno obnasati. demokracijo lahko zganjajo na volitvah ali v parlamentu. pravice obstajajo samo v tej meri, v kolikor so podeljene s strani adminov; konec koncev smo tudi moderatorji odvisni od njune dobre volje.

najboljsa primera zadnjih dni sta pilot in baron. pred njima bi lahko nastel vsaj se 10 osebkov (nekateri se jih mogoce spominjate).

da si cisto jasno in glasno povemo kako stvari stojijo. ce komu ni kaj vsec ga noben ne sili, da se vnaprej sodeluje na straneh motosveta. ta odlocitev je vsakemu prepuscena in se lahko vsak najbolj demokraticno opredeli, ali sodeluje in se drzi pravil - katere BTW niso nobena vesoljna skrivnost v primeru, da je dozivljal vsaj malo vzgoje s strani starsev, sole, druzbe itd. - ali pac ne.

konstruktivne kritike se nismo nikdar otepali, smo je celo veseli. vecinoma probavamo predloge tudi uresniciti, vendar so meje s strani software-a tudi za upostevati.

za tolazbo adminov in nas moderatorjev, da vseeno delamo vsaj nekaj pravilno je stevilo ljudi, kateri sodelujejo tukaj tudi ze vec let in predvsem, da te iste ljudi spoznavamo "tam zunaj" IRL in lahko z njimi kaksno recemo ali spijemo pijaco, pa ceprav smo razlicnih mnenj, pogledov in filozofij.

cheers. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CARTIKA: kaj jaz rabim, kaj jaz hočem? to da se v teme o motorjih piše z malo zdravega razuma.

Veseli me, da si razumel, kar sem ti hotela napisati, da nisi vzel tega osebno in da mi na vse kriple ne hočeš dokazovati kako je vse v kurcu in vizionirati o tem, kar še bo... čeprav še ni.... in v naprej določiti, da so odgovorni gluhi in z eno posušeno pistacijo v glavi.

Probaj se omejiti na teme, ki govorijo o stvareh, ki te zanimajo...... a se zavedaš, da se ravno mastiš v temi Kr neki ? Pol pa se jeziš in huduješ.... bejž ven.

INŠEVEDNOMISLIMDASIHOTELSAMODOBROSTEMKARSINAPISAL :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veseli me, da si razumel, kar sem ti hotela napisati, da nisi vzel tega osebno in da mi na vse kriple ne hočeš dokazovati kako je vse v kurcu in vizionirati o tem, kar še bo... čeprav še ni.... in v naprej določiti, da so odgovorni gluhi in z eno posušeno pistacijo v glavi.

Probaj se omejiti na teme, ki govorijo o stvareh, ki te zanimajo...... a se zavedaš, da se ravno mastiš v temi Kr neki ? Pol pa se jeziš in huduješ.... bejž ven.

INŠEVEDNOMISLIMDASIHOTELSAMODOBROSTEMKARSINAPISAL :004

Ah, zato pa..... ne bom več zgubljala besed na kakršenkoli izliv na to temo, da ne bom kot eden tistih škodljivcev, ki se pasejo po Motosvetu, pa še bicikla nimajo doma.... :kva2: :kva2: :kva2:

Imam pa Nike copate..... in to NOVE !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!