Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Ena mastna kranjska klobasa, čez razkuhano kislo zelje, sardele namazane z marmelado, topel per in za zaključek še pet surovih jajcev dol po grlu...

post-11-1082755336.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne mores verjet.... :blink:

mentaliteta danasnjih skuterasev :angry:

brez celade,

s sladoledom v roki :angry:

...v rdečo.. :angry:

dvakrat.... :angry: :angry:

in ce bi ga kdo zbil bi bila novice polne clankov z naslovi "TRAGICNO"ali "UGASNILO MLADO ZIVLJENJE" in ostalega sranja :angry:

mamicu vam.... :angry: :angry: :angry:

.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bilo kaj sreče, bi se morda škarnicelj od sladoleda dalo ponovno uporabiti. :P

Do sedaj v CE nisem opazil razoglavih črno kodrastih trenerkarjev na skuterjih. Pa temna sončna očala so tudi obvezna. Očitno je skuterska moda oplazila tudi to populacijo v CE. V zadnjih dneh opazil kar nekaj takšnih primerkov tukaj.

Vozijo pa itak skozi vse barve luči semaforskih, pa po diagonali skozi križišča in podobne poslastice.

Rešitev je verjetno zgolj Darwinova naravna selekcija. Čim več jih obleži, tem manj jih bo. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne rabijo čelade, ker imajo na čupi toliko strjenega gela, da je to bolje kot katerakoli Arai ali Shoei.

Po novem to na tehničnem tudi homologirajo, če imaš zraven trenirko in si iz fužin (rakova tudi šteje).

Pridružujem se vomitiranju na takšne skuteriste :SS

(če me še kdaj kakšen tak modelček izsili mu odtrgam glavo in se mu pokozlam v vrat :angry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako lahko nekdo ki je ravnokar naredil izpit za kategorijo A in kupil svoj prvi moped v zivljenju seddaj tako samozavestno razglasa, kako je ta moped (ne bomo delali reklame a ne :angry: ) najboljši.

Vsi, ki ga opomnijo da morda le ni nic posebnega, so po njegovem mnenju samo zavostni.

njegov moped je najboljši

pa ceprav je to edini moped na katerem je kadarkoli sedel, kaj sele peljal....

kajti

huso je dabest :angry: (evo reklame)

in vis te vsi sam fouš

:angry:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

dons sem sedel na njem in se mi zdi ful dober motor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, ti si naš Veliki Vomiter :) (samo v tem posebnem primeru seveda) :D

Če spijem preveč tažlahtnega (zlato penino oz. Union) lahko moje izjave v vomitoriumu zelo praktično podkrepim s konkretnimi primeri...

Aja, bi skoraj pozabil...

:SS

P.S.:

Can I call you "Symon-the-great-arm-wrestler" from now on? .) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksna zacetniska zaljubljenost da pravico da posvinajjo celo temo o dolcenem motociklu in pisejo nat samo budalastine v stilu to pa to je da best...

in kje bo nekdo ki resnicno rabi kaksne konkretne informacija nasel kakorkoli uzitnega v morju sranja????

motocikle je lahko :

dober, soliden, kvaliteten, vsestranski, zahteven, divji, vrhunski, uzivaski....slabše kvalitete, švoh,

ne more bit DA BEST

da best je lahko

glasba, sladoled, film, fotka, ...ali karkoli druzga kar bi zahtevalo visji intelkekt za opisovnaje čustev ki te prevevajo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi izjava "meni je pa ta motor ful všeč"...

Zakaj zaboga bi mene ali kogarkoli drugega zanimalo, da je tebi ta motor všeč.

SO FU**IN' WHAT!

Meni je pa všeč Angelina Jolie in tudi nisem odprl teme Angleina Jolie in spodaj napisal "Ona mi je pa všeč, samo je malo predraga...Potem, ko bom malo našparal in imel izpit dovolj časa, si jo bom pa mogočel privoščil..."

Aja, bi skoraj pozabil...

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo vprasanje (brez tekoce-napolprebavljenega izliva):

kako je lahko ena stvar "zakon"? in ce je, v kateri reformi oz. amandmaju je bila uzakonjena? in s strani koga? je ustavni zakon ali "samo navadni" 08/15 zakoncek, tak vsakdanji? in se sedaj morajo vsi takega zakona drzati?

ker roko na srce, hyosung res NI zakon. Z750 tudi ne. se manj FZ 6. tudi bandit 12 ni noben zakon (je pa zelo dober motor, da :P ) in se bi lahko podobno nasteval

in nasteval

in nasteval

in nasteval........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če sm lihkar na skretu kozlal a je to tut primerno za objavo na tem mestu?

Žal mi ni uspelo identificirati jedi, ki je vzrokovala ta veličastni dogodek. Ampak gobice in japonska riba napihovalka so pa izključene (haven't had that lately ...).

No, pa na :SS vsem skupaj :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice pa je zakon! .) :lol1:

a to po prvi testni vožnji :devil: saj o tem je menda tema zdaj :o

ma ravno tako delo za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to po prvi testni vožnji :devil: saj o tem je menda tema zdaj :o

ma ravno tako delo za :SS

N'č ne zastop'm več. :blink: Kakšna testna vožnja? :?

Ah brez veze, dejmo rajš :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se bi slucajno kdo spomnil, pa aktiviral motovsetovce da začnejo zbirat denar za moj novi moped....2.300.000 bo popolnoma dovolj

hvala

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tri, štiri, zdaj!

everybody :SS somebody :SS

:SS

:SS

:SS :SS

ko smo že glih pri praznjenju: a sem že omenil, da kombinacija gledanja rokometa na Lošinju in nadaljevanje popoldneva na jadrnici ob burji s hitrostjo 35 vozlov in vožnjo do Raba ni najboljša kombinacija (beri: :SS )

peesmo, prej sem se en teden doma hvalil, kako meni ena k..a jadrnica ne more pridit do živega, potem me pa je požrla z vsebino želodca vred :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ti dam en tolar!! B)

Tolar na tolar pogača,

zrno na zrno tejka te bo prebutala.

Jaz sem pesnik za :SS

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem malo :SS

berem članek v večeru o nesreči v kateri je umrlo mlado 22-letno dekle. tip na viragecu z očitno veliko hitrostjo krepko fali desni ovinek (ustavila ju je šele betonska ograja, motor se je odbil preko) in ubije punco. ona ali verjetno celo oba brez čelade, po nepreverjenih (poudarjam nepreverjenih) govoricah pa naj bi tudi bil ljubitelj AS vožnje (alko-sportski).

mislim res frajer, brez čelade impresionirat žensko z divjo vožnjo na motorju predpotopne konstrukcije, vprašanje tudi kako sposoben voznik je sploh bil, če ni bil bolj šank-biker.

ma za :SS :SS :SS

boga punca, ki je podlegla zaradi kretenizma :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boga punca, ki je podlegla zaradi kretenizma :angry:

Punca niti ne, tam kjer je, ji zdej nič ne manjka.... pač pa njeni bližnji, ki bodo frajerstvo in postavljašto možakarja pomnili celo življenje :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boga punca, ki je podlegla zaradi kretenizma :angry:

Žalostno, škoda, brez besed .....

Ne vem zakaj je treba divjat z nekom na zadnjem sedežu. Zakaj je treba nekomu razkazovat in dokazovat svoje znanje-neznanje in sposobnosti na motorju-avtu.

A ni vožnja v užitek vozniku!!!???

Kaj ima 41 letni ŠB za dokazovat 22 letnici ??????

Razumem da se ubijejo vozniki .... skor vsi iščemo svojo mejo ... eni jo najdejo pregrobo ..... ma zakaj morjo zraven umirat nedolžni ??? Zakaj?

..... očitno sem še premlad-premalo videl da bi razumel neumnost ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!