Skoči na vsebino

Avtomatski mazalci verige


Noise
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

TUTORO pdf, navodila, how to..itd-.. klik

Priporočene objave

Ker sem prodal Varo - prodam cisto nov zapakiran  Scot-Oiler - 50 Eur.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, branko1 pravi:

Ker sem prodal Varo - prodam cisto nov zapakiran  Scot-Oiler - 50 Eur.

 

 

@branko1če pošlješ, kupim. Saj paše na vse modele ?

 

Popravljeno . Popravil MitcH'
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pase, je univerzalno.................

poklici me (po 18.uri) 031 256 723 pa se zmeniva

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se odločil vseeno za Tutoro. Mi je všeč da se nikamor ne priklaplja.

Kolk časa je ponavad trajal da je to pršl v Banano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, NejcZ pravi:

Jaz sem se odločil vseeno za Tutoro. Mi je všeč da se nikamor ne priklaplja.

Kolk časa je ponavad trajal da je to pršl v Banano?

max 7 dni, če se ne motim, če želiš detajlne info pa lahko celo preverim. Tutoro je ažuren in hiter. Prav tako ti odgovorijo če želiš samo en mali košček v vrednosti 5€  in ti ga pošljejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašam, ker nisem razen potrdila da so mi dnar vzel, dobil nič 2 dni :) Sem upal da bo do vikenda.. bo pa do drugega, jebiga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, NejcZ pravi:

Vprašam, ker nisem razen potrdila da so mi dnar vzel, dobil nič 2 dni :) Sem upal da bo do vikenda.. bo pa do drugega, jebiga :P

3x tutoro in 1x samo delček, vedno dobil relativno hitro in bp

ponavadi 1 dan zamude od plačila, torej če sem 1. vplačal, je drugega bil poslan majl da so odposlali. Pravkar sem preveril na gmail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, NejcZ said:

Kolk časa je ponavad trajal da je to pršl v Banano?

Pri prvem nakupu je prišlo presenetljivo hitro, nekje v treh dneh. Tokrat pa po enem tednu (včeraj dobil rezervni del). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo najdl problem pr Tutoro.. menda naj bi izbral telefonsko potrditev(nisem) in zato kao ni šlo nič naprej, niti potrditve nobene nisem dobil. Menda bodo rešili :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, NejcZ pravi:

Smo najdl problem pr Tutoro.. menda naj bi izbral telefonsko potrditev(nisem) in zato kao ni šlo nič naprej, niti potrditve nobene nisem dobil. Menda bodo rešili :) 

če je karkol jim piši na mail, jih berejo in tudi odgovorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda zdaj za KTM priporočajo montažo na desni strani, da ni problemov z vročino, kam si ga ti dal na GT? Ena od rešitev je daljši vijak za stopalko sopotnika, in potem pač cevka po želji napeljana do verižnika. Pa da ne berem celotne teme, katera nastavitev se večini obnese za cestno vožnjo, ter katera druga olja poleg original še pridejo v poštev?

qsjGMT2wfg7YaxNlUq2mVJ7mSgrPsg9IoRDMKg1T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, NejcZ pravi:

Menda zdaj za KTM priporočajo montažo na desni strani, da ni problemov z vročino, kam si ga ti dal na GT? Ena od rešitev je daljši vijak za stopalko sopotnika, in potem pač cevka po želji napeljana do verižnika. Pa da ne berem celotne teme, katera nastavitev se večini obnese za cestno vožnjo, ter katera druga olja poleg original še pridejo v poštev?

qsjGMT2wfg7YaxNlUq2mVJ7mSgrPsg9IoRDMKg1T

Leva stran, z vezicami na nosilec tačke, potem pa speljano na vilico. Vedno povsod isto. Za cestno vožnjo odprto med 1/2 do 3/4 odvisno kok ti svinja. Olja pa porabiš toliko malo, da je liter za 2 če ne več let. Lepše in bolje maže rdeče olje, stavijo pa marsikaj, če par strani nazaj prebereš boš našel.

vse 

vse moje pozicije na mopedih: (ta pozicija je zihr ok, ker ni blizu agregata niti se ne segreva, pot cevke ni preveč dolga, pa še sam zvoj deluje naravno in ne muči preveč cevke z zvijanjem.

Z900

IMG_20180605_144016.thumb.jpg.a3349095e849fa4755f3e5ddbe080d14.jpg

KTM GT

IMG_20160411_150541.thumb.jpg.4ec2cb754b161df85bf544326290dc78.jpg.c851366f0f4983476bf7b59bcb0258c4.jpg.089ef234ce903e3f8dda70e7e4618603.jpg

 

Z1000sx

P1060781.jpg.efbd77e935b03bf84a2315c2968d6200.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, NejcZ pravi:

Takle bi šlo seveda tudi na KTM, ampak se mi zdi kar izpostavljen "vplivom" :)

zaenkrat v 32kkm na GT je bilo samo enemu vplivu izpostavljenju, namreč drsenju po asfaltu, pa je celo ostalo. Edin če je sopotnik neroden, potem se tale vpliv lahko poveča :(, na Sxu pa je preživel celo hudo trčenje. Istega sem potem na GTja montiral.

Vedno montiram na notranjo stran nosilca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx, bom dal kar na isto mesto, zaenkrat.

Moja mora tak tamalega čuvat da se lahko vozim, verjetno nebo problema :D Sicer pa moj oiler zgleda še kar v UK, nimam sreče, hehe. Mi gre vsaj vreme na roko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, NejcZ pravi:

Tnx, bom dal kar na isto mesto, zaenkrat.

Moja mora tak tamalega čuvat da se lahko vozim, verjetno nebo problema :D Sicer pa moj oiler zgleda še kar v UK, nimam sreče, hehe. Mi gre vsaj vreme na roko :D

mesec gor al dol so rekli na elektro, k sem jih prosil za povečanje glavne varovalke z 1x25 na 1x35 :P No zdej sta že dva mimo pa še vedno ni nič. Oiler bo, brez panike. 

Zakaj pa nisi kupil preko peypala?

ps. pa montiraj si tja kamor ti paše, vzemi si čas, pa naštudiraj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem, vse to plačam PayPal, če drugega ne, zaradi sigurnosti. GLS ima še vedno status UK, težk rečem kaj je fora :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, NejcZ pravi:

Saj sem, vse to plačam PayPal, če drugega ne, zaradi sigurnosti. GLS ima še vedno status UK, težk rečem kaj je fora :)

dopusti? piši mail, pa povprašaj, saj si naročil komplet, tisto pa vedno imajo na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, NejcZ pravi:

Zgleda bo :P

Capture.JPG

veselim se s tabo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja..posodico sm zarad boljse/lazje montaze dal na drugo stran. Bi pa rabil nekoga da mi pomaga dovajalnik fiksirat. Karkoli naredim, se mi zdi preslabo. Na slikah cevka ni nikjer pripeta, ker prilozeni nosilcki niso nikjer drzal, pa sm z bencinom spucal.

20180705_000113.jpg

20180705_000123.jpg

20180705_000219.jpg

20180705_000041.jpg

20180705_000054.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi pri Louis u uho in ga pritrdi tam kjer je vijak spodaj pri plastiki. Ali pa odreži koš pločevine in oblikuj držalo. Ušesa ki se kupijo so fajn ker jih kar privijačiš na ožji del pa ali z objemko ali z vežico spneš dizo

 

pred 15 urami, NejcZ pravi:

 

20180705_000113.jpg

 

 

 

 

cevko za olje fiksiraj ohlapno z vezico na par mestih (ali samolepljivo kljukico), da ti ne ude kam, recimo pod vzmet ali da se ne drsa ob gumo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom dal enojno šobo, so svetovali pri Tutoro da se bolje obnese pri prahu in ostali svinjariji. To precej poenostavi stvar. Sej vem da toplo vodo odkrivam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, NejcZ pravi:

Bom dal enojno šobo, so svetovali pri Tutoro da se bolje obnese pri prahu in ostali svinjariji. To precej poenostavi stvar. Sej vem da toplo vodo odkrivam :P

Ja, tisti, ki imamo najbolje narejeno, imamo na enojno šobo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!