Skoči na vsebino

Avtomatski mazalci verige


Noise
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

TUTORO pdf, navodila, how to..itd-.. klik

Priporočene objave

pred 4 minutami, maus pravi:

a če napišem, da nimam oilerja, čeprav sem resno premišljeval, da bi ga mel, pa sem se premislil, bom brisan :huh: 

ubrisan boš :D

ne, ker si resno premišljeval :P (ta čas ko sem resno premišljeval o oilerju a bi al ne bi sem že nov moped kupil)

Naj uganem vzroke: ker si len pa se ti ne da več s pixno okrog mopeda, pa mazat vsakih 500km  anede

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ubrisan boš :D

ne, ker si resno premišljeval :P

Naj uganem vzroke: ker si len pa se ti ne da več s pixno okrog mopeda, pa mazat vsakih 500km  anede

 

Ni len, le stara se

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ubrisan boš :D

ne, ker si resno premišljeval :P

Naj uganem vzroke: ker si len pa se ti ne da več s pixno okrog mopeda, pa mazat vsakih 500km  anede

 

ma kaj pa vem .. 
1. len sm

2. ne da se mi ukvarjat z nabavo oilerja

3. ne da se mi montirat

4. na ninđi RR niti ne zgleda oiler

5. preden se bom odloču, bom zamenju motor :P

zdj na 1000 mau brizgnem po njem in to je to :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

ma kaj pa vem .. 
1. len sm

2. ne da se mi ukvarjat z nabavo oilerja

3. ne da se mi montirat

4. na ninđi RR niti ne zgleda oiler

5. preden se bom odloču, bom zamenju motor :P

 

1. priznanje se pola oprašta

2. ebay klik in klonk

3. montira Elisa, pa nauš se ti matru

4. obstajajo tudi taki, ki jih ni videti, samo pipca na verižnik pa nič drugega (scotoiler)

5. kupiš sedaj, daš na nov motor in bo verižica od začetka mazana

Evo, sem ti vse rešil, sedaj pa sam še klik :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

1. priznanje se pola oprašta

2. ebay klik in klonk

3. montira Elisa, pa nauš se ti matru

4. obstajajo tudi taki, ki jih ni videti, samo pipca na verižnik pa nič drugega (scotoiler)

5. kupiš sedaj, daš na nov motor in bo verižica od začetka mazana

Evo, sem ti vse rešil, sedaj pa sam še klik :P

 

Ti lepo Mausu reči, naj vozi za nekom, ki ima ojler - pa bo itak imel masno ketno, pa še kaj drugega. :lol1:Res komplicirate. Eden za vse v koloni. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Scarabeo 500 pravi:

 pa bo itak imel masno ketno, pa še kaj drugega.

še cesto bo naoljil, da ne bodo imeli vozniki za njim presuhih gum...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Jaz verigo namažem na cca 500-1000 km na sledeč način. Zbrišem z suho cunjo, premažem z čopičem olje za mazanje verig motornih žag,

Na motorju imam oiler in centralno stojalo, se to med seboj izključuje? Na zadnjem potovanju 8Kkm bi mi zmankal frišnih gat za brisanje ketne pa še kantico in čopič bi gnal na 500km. 0,8deci olja (DIY šlauh mazač za 10€) me je rešilo vseh zagat. Ketna pa drži že 40Kkm in še bo...če bom le jaz pri zdravju.

ajd uživajte z ali brez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, MiNa pravi:

Na motorju imam oiler in centralno stojalo, se to med seboj izključuje?

Ne...kot gotovo veš je centralno stojalo zelo uporabno tudi pri flikanju zadnje gume...med drugim. Tako da...lahko imaš oboje. Centralno stojalo ni pogojeno z oilerjem...za tiste, ki to povezujejo...?

Drugače pa....tudi en gadget...nekdo naj si zmontira...ziher je ful dobro...mislim da celo boljše kot oiler...bomo drugo zimo imeli kaj za premlevat...?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, BIF pravi:

Ne...kot gotovo veš je centralno stojalo zelo uporabno tudi pri flikanju zadnje gume...med drugim. Tako da...lahko imaš oboje. Centralno stojalo ni pogojeno z oilerjem...za tiste, ki to povezujejo...?

Drugače pa....tudi en gadget...nekdo naj si zmontira...ziher je ful dobro...mislim da celo boljše kot oiler...bomo drugo zimo imeli kaj za premlevat...?

 

Jz bi to mel , sam potem bodo rekli da nisem motorist .......?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, BIF pravi:

Ne...kot gotovo veš je centralno stojalo zelo uporabno tudi pri flikanju zadnje gume...med drugim. Tako da...lahko imaš oboje. Centralno stojalo ni pogojeno z oilerjem...za tiste, ki to povezujejo...?

Drugače pa....tudi en gadget...nekdo naj si zmontira...ziher je ful dobro...mislim da celo boljše kot oiler...bomo drugo zimo imeli kaj za premlevat...?

 

ta zobnik bi mogu bit gor dol gibljiv , saj ketna niha ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Kmet2 said:

Se pravi sem neresen. ?

 

Takole bo prav. 

 

Jest mam isti oiler ze skor 10 let. Semi-automatic. Stresm sprej, ga dam oilerju, motor nagnem na taci, oiler vrti kolo in namaze verigo. Done. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

Ne...kot gotovo veš je centralno stojalo zelo uporabno tudi pri flikanju zadnje gume...med drugim. Tako da...lahko imaš oboje. Centralno stojalo ni pogojeno z oilerjem...za tiste, ki to povezujejo...?

Drugače pa....tudi en gadget...nekdo naj si zmontira...ziher je ful dobro...mislim da celo boljše kot oiler...bomo drugo zimo imeli kaj za premlevat...?

 

obstaja sistem, mislim, da tudi v tej temi zabeležen, kje gre veriga preko neke spužvaste gumice (zarežeš v plastično vodilo namestiš gumico in cevko vanjo in wala...maže

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Kugelschreiber pravi:

Takole bo prav. 

 

Jest mam isti oiler ze skor 10 let. Semi-automatic. Stresm sprej, ga dam oilerju, motor nagnem na taci, oiler vrti kolo in namaze verigo. Done. 

sam kok dela maš, jst neč. K se ustavim kontroliram svinjarijo, če jo je preveč mal zaprem pipco, če jo je premal, pa odprem. Aja..če se spomnim, drugač maže samo :P

Včasih za en izlet do pakle sem tovoril sprej, mazal v pakli, če je bil dež še prej...zdej pa nič. Če je dež med vožnjo odprem mal pipco.

Pa še neki sem podabu...olje dolijem vsake 2-3 jurje v posodico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

sam kok dela maš, jst neč. K se ustavim kontroliram svinjarijo, če jo je preveč mal zaprem pipco, če jo je premal, pa odprem. Aja..če se spomnim, drugač maže samo :P

Včasih za en izlet do pakle sem tovoril sprej, mazal v pakli, če je bil dež še prej...zdej pa nič. Če je dež med vožnjo odprem mal pipco.

Pa še neki sem podabu...olje dolijem vsake 2-3 jurje v posodico.

 

Oiler aktiviram predn odpelem s pred bajte. Sprej uzamam s sabo samo na dopust, ker po navadi rijem po kakem makadamu. Predn gremo domow, aktiviram oiler. 

 

Mam paz oilerjem vec opravkov ko ti. Sigurno. :D ucasih mam filing de me lahko poskoduje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kmet2 pravi:

Sej ti tud nisi vedel kaj je oiler dokler nisi kupil motor od mene :P

Tut drvarnca ga je mela,ajprov! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, BIF pravi:

Ti si šele zmeden. Ne delaj premetank po svoji volji, ker ti ne gre dobro. Pusti kot je pa boš razumel...sem napisal tako, da tudi takšnim kot si ti ne bi smelo delat težav.

Resnega motorista sem pojasnil...in nikjer nisem napisal, da sem jaz resen motorist.

Samo tebe sem citiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 3 urami, Primosio pravi:

če malo prebrskaš smo tudi o tem že debatirali, sicer je zadeva ročna, ampak princip je isti kot pri vseh, olje mora priti na verižni in zatem na verigo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

če malo prebrskaš smo tudi o tem že debatirali, sicer je zadeva ročna, ampak princip je isti kot pri vseh, olje mora priti na verižni in zatem na verigo :P

 

Vem vem, zanima me samo, če je kdo že nabavil konkretni oiler, ker je očitno ponaredek Cobrinega Nemota in me zanima če deluje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi pa poročaj :)

če ti je škoda keša povej bom jaz, čist tko iz firbca, ker niti ne vem več če se mi da sploh oilerje montirat.

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, nejc74 pravi:

kupi pa poročaj :)

če ti je škoda keša povej bom jaz, čist tko iz firbca, ker niti ne vem več če se mi da sploh oilerje montirat.

Sem naročil, bom poročal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Primosio pravi:

Vem vem, zanima me samo, če je kdo že nabavil konkretni oiler, ker je očitno ponaredek Cobrinega Nemota in me zanima če deluje

ce beres komentarje kupcev... ni vredn nakupa ... vsi neki jamrajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, prebral, folk ima občasno težave z enim od tesnil (O-ring), ok če je. Običajni čunga lunga problem, prodaja brez kontrole kvalitete. Saj čim delajo kotrolo, so izdelki praktično enake cene kod tu.

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!