Skoči na vsebino

Kak ste si naredl lepše skutrje


Priporočene objave

Jes sm ga polimov pa preobleku sedež ... aja pa vzvratna ogledala sm odstranu pa neki sm se z vodoodporcm igrov <- samo nvm ce sm z tem glih lebšga naredu :unsure: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja un ma pa cajta da je skor vso plastiko narezu pa zluknu :lol:

Ma jz mam AEROX-a B)

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sj jz sm pa mislu uno plastiko čez hladilnik pobarvat na srebrn a mislš da bi dobr zgledal drgač je pa scooter modro-črn :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn pa spredi dal modro pozicijsko, utezi na balanci so zdej kovinske barve (prozoren lak, prej so bile rjasto-crne :D ), custom stevilcnice (bele barve, prej do 200 km/h/13000 rpm, zdaj do 220/14000), nalepke (Giannelli, Shell, Castrol, Alpinestars, Dunlop, Ouri, DID,... seveda veliko, a ne prevec), alu mrezice (take goste, se svetijo) preko lukenj za hladiln zrak na oklepu, pa se tu pa tam par podrobnosti, kmalu pa pride se nova barva in nove nalepke, pa sirso gumo bom dal zadaj (140 mm).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te nalepke si sam nardu al si jih dubu pa nakupu :unsure: A maš kakšno sliko tvojga scooterja sam da vidm kak zgleda ne pa da b si točn tazga naredo tk k eni pol pa vidš dva enak a scooterja brez veze :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hum

nalepke niso kul, prevec:>

zato, vse nalepke odstrano, pobarvo cel skuter na crno, (prej je tudi bil crn, samo sem razbil zadnji del enkrat). imam speedfighta 1, pa sem zamenjal zadnji del in dal od 2ke, luc spremenil da dosti lepse zgleda (pobarval pa te fore, da sta ostala dva stirikotnika zaobljena na robu), zatemnjeni zmigavci, avpsuh (ja, tudi to je opticno:D), plasticne mrezice vsepovsod zamenjal za kovinske srebrne (tudi odspredaj), odstranil ogledala, nov fergazer in sportni filter (dosti boljse zgleda kot normalen airobox pa vse to:)), odstranil stranska macja ocesa, zadnje macje oko, modra zarnica odspredaj za ponoci (slabo sveti:>), bicikl stevec:D,

v namenu se mam zadnji blatnik cisto odstranit in predelat zmigavce, kar je pr speedfightu rahel problem, ce nisi z nemcije:). pa odspredi bom dal eno majhno nalepko -> playboy logo (oni zajcek beli)

mare20: daj mi sprintaj, sem ti pozabil povedat:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh....jaz pa nebom rajsi nastevo kaj sn vse naredo za optiko....ker orginalnega ni kaj dosti vec gor je vse spremenjeno.....Pomojem nima doben takega DNA-ja v Slo :D :D :D Al pa ga ma keri kaj te vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm razmišlu da bi pr aerox-u zadno "strehco-blatnik" (tm k je urginal tablca) dal stran pa tablco direkt na

una šraufa k zdej držita cel blatnik :D Pol pa sm se učer furu pa je blo "mal" mokro pa je blo še na pomožnm

zicu mal umazanije s zeste <_< pa me zanima če je kdo to dol dal pa a je mel kj mokro rit ko je čez kako lužo

zafuru :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je to (se pred obdelavo):

norm_04.jpg

slika je malo motna, nalepk nisem nic vec dodajal, dodal sem pa mrezice, spremenil barvo utezi, preoblekel stevilcnice, dodal LED pozicijske lucke (zdaj lahko imas vkljuene tudi ce nimas kontakta - skrito stikalo + supersvetle LED diode) pa se par malenkosti. ;)

naslednja slika pride verjetno cez kak teden. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sn tudi že dosti keša vložo v tote male lulikaste optične stvari, malo mi je žal, bi rajši to vse pršparo mel takiga skutera da bi me blose sram z njim vkoli vozit, a šo pa bi mi boljše :D

en moj kolega ki ma aeroxa pa ma ful spredelanega in skuter leti ko sveta skira ampak je pa celi špošrajfani, ma ZARJAVELE diske, počeno plastiko,... :D

meni se skuter smili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn pa spredi dal modro pozicijsko, utezi na balanci so zdej kovinske barve (prozoren lak, prej so bile rjasto-crne :D ), custom stevilcnice (bele barve, prej do 200 km/h/13000 rpm, zdaj do 220/14000),...

Zanima me kje bi dobil te številčnice za števce za Aprilio sr50 ditech (za hitrost tam do 120 km/h-čeprav tolk ne gre :( ampak tud zarad igleda ;) )pa kva morš to pol vse nardit (kej spreminjat nastavitve al kej podobnga :huh: ). Zanima me tud kolk bi to koštal pa če to sam ugradiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stevilcnice sem vrgel na skener, 100 dpi 95%, malo obdelal v navadnem slikarju, sprintu, obrezal, nalepil s elotejpom (na zadnji strani). poceni in ucinkovito. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stevilcnice sem vrgel na skener, 100 dpi 95%, malo obdelal v navadnem slikarju, sprintu, obrezal, nalepil s elotejpom (na zadnji strani). poceni in ucinkovito. ;)

to še je najbolj pogosta varianta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nima sr50 že serijsko do 120kmh????

Mele so men se zdi da do letos zdej so pa 80km/h gor fuknil :huh: . Jest mam pa glih '03 model pa pol nima do 120km/h. No sej bom vidu kva bom naredu drugač pa hvala za informacije ;)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ti ne rabiš števca do 120 ker ti tak kazalec prek 70 niti pride neja :D :D :P :P

ti mene zabavaš, jas tebe nazaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!