Skoči na vsebino

Kak ste si naredl lepše skutrje


Priporočene objave

Sej men se če čist po pravic povem sploh ne da kregat sam če bo pa gdo kej čez mojo sr-ko govoru se pa bom :angry: . Ne sej je čist ql ;)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm na auspuh dal nalepko akrapovič (nevešči verjamejo da mam res akrapoviča :D )

Tu bi se pa počasi končalo ker mi preveč oblepleni skuterji niso všeč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm na auspuh dal nalepko akrapovič (nevešči verjamejo da mam res akrapoviča :D )

kje pa si jo dobu?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej men se če čist po pravic povem sploh ne da kregat sam če bo pa gdo kej čez mojo sr-ko govoru se pa bom :angry: .

Z tem se tolazis da pravis da majo drugi slabse.....Pa z kreganjem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pravm da majo drugi slabše sam pravm da z mojo Aprilio ni čist nč narobe. Itak da so tud boljši motorji (sam ne aeroxi :D :D ) kot moj-to sploh ni dvoma. "Kregat" se je pa itak začel Aerox pol se pa še zdej mal zajbavava!! Drugač me pa itak boli k... kva vi govorite zato k ma vsak svoj okus!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje jst mam od akrapoviča vsaj 20 nalepk. pa da ne bote mislni da akrapovic ne nardi nč zastonj! moj frend je njegov sosed (smo iz ivančne gorice) pa mu je dušilc od gianellija čist skurl pol je šel pa k akrapoviču pa so mu zastonj naredl dušilc! zdej se pa ta model po ivančni voz pa mu noben ne vrjame da ma res akrapoviča!!!!!!!!!!!! :) :) :) (sej mu tud jst ne bi če nebi bil zravn k mu ga je prnesu!! (če ne vrjamete je ma mobisuxu pod imenom guano pa ga vprašte)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodal ne! pošlem ti pa lohk kšno. k jih itaq ne mislm na skuterja dajat k me bodo mel za fejkrja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pravm da majo drugi slabše sam pravm da z mojo Aprilio ni čist nč narobe. Itak da so tud boljši motorji (sam ne aeroxi  :D  :D ) kot moj-to sploh ni dvoma. "Kregat" se je pa itak začel Aerox pol se pa še zdej mal zajbavava!! Drugač me pa itak boli k... kva vi govorite zato k ma vsak svoj okus!! ;)

te pa povej ke je narobe z aeroxi???

jas nimam proti sr-kam nix (pa še isto mašino ma ko aerox (yamaha)), samo proti di-techom pa mam, ker je tota nova brezvezna tehnologija ki se je ne da nix napilit :P

se grema kregat ha? :D

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodal ne! pošlem ti pa lohk kšno. k jih itaq ne mislm na skuterja dajat k me bodo mel za fejkrja!

a bi men tud kakšno poslal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodal ne! pošlem ti pa lohk kšno. k jih itaq ne mislm na skuterja dajat k me bodo mel za fejkrja!

Se jet tut za eno priporočam. Sam lahko tut ponjo pridem, če hočeš. Ivančna ni tolk delč... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo proti di-techom pa mam, ker je tota nova brezvezna tehnologija ki se je ne da nix napilit :P

vse se da napilit! ka bi pa pol sele za 4taktarje+ajnspric reku, HA??? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej men se če čist po pravic povem sploh ne da kregat sam če bo pa gdo kej čez mojo sr-ko govoru se pa bom :angry: . Ne sej je čist ql ;)

SR je čisto vredu skuter, malo intaljansko šlampast, ampak po obliki pa vsaj spredaj kr Aeroxu podobn. Glede podpisa pa nevem, al ti manjka kaj v glavi al pa te je res en tak hudo razkuro, da bi šou preko svojih mej in skuterja nebi vzel, četudi bi ga mel. Jas bi mel še razlamanega Typhoona, če bi mi ga keri dal... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je pa še skoraj isti, ko je bil takrat, ko sn ga kupo. Nalepk nimam preveč rad, svetlobna telesa so pa od nekdaj bla mikavna :) Zato mam eno malo ledico (ki ful slabo sveti) spodi na plastiki. Mogoče bom nardil še kaj več, upam pa, da bom čimprej prodal skuter in dobo mojo Runnerco nazaj :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je dost bolše če vidim kakšen airbrush na skuterju, kot pa da je cel poliman z nalepkami....sam taki skuterji so zlo redki.....v 14 letih življenja sem vidu sam enga B)

če hočete da bi skuter res izstopal iz drugih si ga preštrihajte v refleksne barve (barve k odbijajo svetlobo, nekateri znaki so prebarvani s tem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se gilere runer oranžno sive barve ne da falit <_< k se tista barva tok svet da bi rabu skorej sončne očala da bi sploh lahko točno v skuterja gledov B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se gilere runer oranžno sive barve ne da falit <_< k se tista barva tok svet da bi rabu skorej sončne očala da bi sploh lahko točno v skuterja gledov B)

Ja ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo ko bi kaki hudi AIRBRUSH dal gor bi me blo pa malo strah, da ko bi nazaj prišo bi najdo olupanega skutera brez kančka plastike na sebi! To je tak, ko če bi tebe lastnik zunaj pusto v Armanijevih cotah, pa ko bi nazaj prišo še spodnjih gat nebi mel na sebi :)

Preveč riskantno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!