Skoči na vsebino

Kak ste si naredl lepše skutrje


Priporočene objave

Js sm vidu eno Katano u Tepanjah! Pismo, je fletkan skuter, b-ga kr prec meu.....mater, glih sn iz LJ prišo pa mi je v glavo stoplo :D Skratka, skuter ni slab, je pa problem, da je z rezervnimi deli tak preskrbljen ko stara mama s kaktusi. Primerjava za Yamahine dele: dobiš jih kadar češ, preskrbljeni so povsod tak ko stara mama s plenicami. Mater, sn glih od babice prišo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobel.

Jst bom pa kr sam erbrašow!!

S kompresorjem kar bo pa bo. Sej mam itak čelado za 5000 sit!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na disku mam polno prebrushanih Aeroxov, samo ne morm tega na net spravit :( Če hoče kdo drugi, pa mu jih lahko pošljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
js sn pa spredi dal modro pozicijsko, utezi na balanci so zdej kovinske barve (prozoren lak, prej so bile rjasto-crne :D ), custom stevilcnice (bele barve, prej do 200 km/h/13000 rpm, zdaj do 220/14000), nalepke (Giannelli, Shell, Castrol, Alpinestars, Dunlop, Ouri, DID,... seveda veliko, a ne prevec), alu mrezice (take goste, se svetijo) preko lukenj za hladiln zrak na oklepu, pa se tu pa tam par podrobnosti, kmalu pa pride se nova barva in nove nalepke, pa sirso gumo bom dal zadaj (140 mm).

update (sm ze cel slinast :D ):

-metalik modra barva!! :wub:

-vse nalepke dol potrgal

-guma me se caka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok nardit stevilcnice po svoje?Ker ce bi z digitalcom sliko bi biu problem ker semizdi da kazalcev dol ne morem dobit oz. se bojim da bom utrgo?Ka so gor prlimani al ka???No povejte kak nej to nardim al pa ce ma kdo stran na netu od slikic, aja mam pa Typhoon-a tistga ko ma do 120km/h !

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok nardit stevilcnice po svoje?Ker ce bi z digitalcom sliko bi biu problem ker semizdi da kazalcev dol ne morem dobit oz. se bojim da bom utrgo?Ka so gor prlimani al ka???No povejte kak nej to nardim al pa ce ma kdo stran na netu od slikic, aja mam pa Typhoon-a tistga ko ma do 120km/h !

:hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

razdres armaturo, das dol uno iglo k drzi kazalec na nuli (v mojem primeru jo odlomis pa nazaj pol prlimas... :P ), vrzes na skener, merilo 1:1, se mal s kakim programckom poigras, sprintas, nalepis na originalno ploscico (js sm lepil s selotejpom, in sicer tako, da je print bil VECJI od ploscice, na straneh narezan, lepil sem pa zadaj, tako da se na prednji trani nic ne vidi - isto sem naredil za stevec kilometrov in dnevnih kilometrov), pa je to to. pr men je pri stevcu zgledal takole (sm se pa tud nad obratomer spravu):

prej:

norm_stev2.jpg

po tem:

norm_stev1.jpg

delano je blo s slikarjem. zdej, k ga ze mal bol obvladam, studiram, da bi si naredu neki cist odstekanega... :hmm:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D dobr si tole naredu beno. isto mam jest pr bovhi na obratomerju narjeno in mislm da je clo ista nalepka :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zazy:kazalec piaggio/glera grejo cist enostavo dol k bos mel stevc narazen ga samo navzgor potegn pa bo tko je men slo na runnerci in na zipu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!