Skoči na vsebino

Neonke od A do Ž


Priporočene objave

ammm tak ti bom reko...so vzdrzljive in ne crknejo ce pazis na vlago in kamenje itd...osfetijo full, sploh te od racunalnika...dobis jih v vsaki trgovini z pc opremo :) mas tud neonke v big bangu za 5k sit...rdece, modre kake hoces, ampak so full obcutljive na vlago, ker so namenjene za v avto :) jas sem mel toto iz big banga na skuterju in malo rosa in adio neonka .... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neonka vam nikakor ne more delat brez škatlice :hmm: (štarterja) ker štarter daje ven pulzni (izmenični) tok in okoli 300V napetosti zato se ne čudit, če vam brez njega ne dela. štarter je pametno zaščititi pred vodo kolikor se le da( silikon, izolirni trak,.. ) kajti če vam notri pride voda lahko neonko samo še vržete za psom :lol1: (razen če obvladate in si sami zlotate nov štarter)

P.S:to ne velja za katodne neonke (samo to sploh niso več neonke ampak samo žarnice v obliki neonk)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

he jst sm bu u lublani in una trgovina nadsproti koloseja not majo FUL utrgane cene!!! :OK: sm kupu dve 30cm neonki za 2500sit!!! pa tudi izbira je FUL DOBRA :OK: jst sm si kupu UV neonko k mi je ful hard!! une nvadne pa po mojem ful preveč svetijo za na motor!!! sej pomoje te v oči blešči ko se vozš ponoči!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja u BOF-u sm jih tud jst že vidu. Sam kolkr se spomnm, so tm kr zasoljene cene!! :? :?

si mogu pol vrjtn kako akcijo ujet, da si jih tk pocen dubu?? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pizda jst sm bu tm in je blu ful usje pocejni... original igrce z 4000-zstwjn!!! :OK: ja al pa j bla kšna akcija sam nec nej pislu :? ma sej j ful huda trgovinca!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ne kupvt neonk za motor raj kupte podobn k neonke sam je draži pa sestavln je iz LED diod k je ful bolj trpežen pa večja svetilnost in use pa daljša doba dubi se pa u bof-u alpa naredte sami iz led diod LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kupvt neonk za motor raj kupte podobn k neonke sam je draži pa sestavln je iz LED diod k je ful bolj trpežen pa večja svetilnost in use pa daljša doba dubi se pa u bof-u alpa naredte sami iz led diod LP

mislm d so neonke počasi minile :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jaz imam plac za neonko samo sem jo razbil(hitro se razbije) pa mi jo je bilo škoda gor davat.

mogoče jo še kdaj dam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, daj moji sošolci majo zdaj vsi skuterje in so se spravil neonke gor dajat. In kreteni so jih gor namestili s čim? Izolir trakom jasno :slap: To bo zelo dobr držal ja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

JST BI PA PRAŠU KI BI SE DALE DOBIT TE LED DIODE PA KAKA JE CENA.PA TO VLIK BOLJ SVET KO NEONKA PA ČE JE KEJ BOL TRPEŽNA K ČE NEONKO MAL KAM RUKNEŠ KR NEHA SVETIT VSAJ TTE RAČUNALNIŠKE.

LP TADEJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JSt sm meu 2x po 2 vrsti led diod pa to velik bl svet k neonka pa ito je trpezn ce ne se bl :) u glavn bol je:) cena pa ni tok jst nebi vedu k sm jih dzabe dobu sam ni tok :OK:

to je kr neki vm prevm rajs tunejte pa stayling pol pa za nakonc se to :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ledice so kr drage ja, jaz dobim npr modre po 400 SIT (ko ne gori je prozorna, sveti modro)

pa ledice so veliko bolj trpežne od neonk, sploh niso občutljive na tresljaje, sam zatesnit morš dobr da voda ne pride blizu pa jih boš meu za skos oz. dokler se ne boš naveličau :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ledice so kr drage ja, jaz dobim npr modre po 400 SIT (ko ne gori je prozorna, sveti modro)

pa ledice so veliko bolj trpežne od neonk, sploh niso občutljive na tresljaje, sam zatesnit morš dobr da voda ne pride blizu pa jih boš meu za skos oz. dokler se ne boš naveličau :D

pa lahko kej teh ledic zrihtaš?k bi jst neki nabawu tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam baje so te ledice pa neonke v rdeci zeleni pa modri barvi prepovedane pa se pelm zravn polcaja pa mi ni nc reku da nej bi blo kej narobe :D sam to je res brez veze fantje mors pazt pol kako vozs pa take fore kako gres cez robnik itd :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kdo ve za ksn pametn nakup neonk...modre barve cimvecja...dal bi jo pa na cestaka...cagiva mito...kdo ve??ksn bof al pa spar al kaj ste govoril???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kdo ve za ksn pametn nakup neonk...modre barve cimvecja...dal bi jo pa na cestaka...cagiva mito...kdo ve??ksn bof al pa spar al kaj ste govoril???

Ne bit rižar prosm te, ne še ti :) Sej to je motor, ne ringelšpil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vedu da se bos se ti javu...tud ti ce bi si dal ksno mislm da ne bi blo nc slabo k bi mal zasminkeru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vedu da se bos se ti javu...tud ti ce bi si dal ksno mislm da ne bi blo nc slabo k bi mal zasminkeru...

Sm ti že razložu, kako je z neonkami.. .) Drugač mi je pa čist vseen, kaj,kam,kako..

popravek. celo jst ti jih lahk zrihtam :>

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neonke maš v OBI-ju, katerikol računalniški trgovini, itd. Sam pol morš bit pazljiv, da ne pride v kontakt z vodo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kaksno neonko nej dam gor??pa jst bi tako da jo voda ne zjebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

risko dej nehi no...ko da bi na ferarija šel dajat neonke :lol1:

ne zgleda...jst sm to včasih mel na skutu ene pol leta pa sem se naveličal...sploh pa je ta modna muha že tok daleč nazaj da :doze:

vglavnem jst je nikol več ne dam na motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu to kok 3 mesce gor pol sm pa dop pobrou k je res brez veze ...skoda dnarja! .) VRJEMTE da je brez veze na zacetku je hudo jea pol pa vedno bl bedn pa sploh ne uporablas pol sm dou pa sam dol :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!