Skoči na vsebino

Neonke od A do Ž


Priporočene objave

Vsi skor pišete o neonkah spodi pa kako se jih prkluč mene pa zanima kok so kj trpežne ?! :unsure:

k je ne mislm kupt pa pol gor zmontiret pol pa v eno lukno zapelat pa se bo mal stresl pa bo šla tista

neonka sam še u smeti :angry:

Aja pa u eni trguvini sm gledu olja za skutr pa sm vidu olje od SHELL prou za skutrje pa me zanima če kj veste kok je uredu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi skor pišete o neonkah spodi pa kako se jih prkluč mene pa zanima kok so kj trpežne ?! :unsure:

k je ne mislm kupt pa pol gor zmontiret pol pa v eno lukno zapelat pa se bo mal stresl pa bo šla tista

neonka sam še u smeti :angry:

Aja pa u eni trguvini sm gledu olja za skutr pa sm vidu olje od SHELL prou za skutrje pa me zanima če kj veste kok je uredu :huh:

Ja neonko lohk prklopš na akumulator (12V), pa unmes en šoltar nastimas da jo po želji ugasneš pa przgeš(ne požre velik štroma). Glede uzdržlivosti ce mas ksno kroslo res ne priporočam :D, k ti jo bo kmal skinl. Če mas pa cestnaka jo pa mal podložiš da ni direkt na šasijo. Tiste mejhne tresljaje bi pa že mogla prenest. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam toti sliki sta ze od takrat ko sn komaj prvo neonko gor dal...Zaj sta 2 neonki pa ledi diode....Se bojo slike pocasi :D mogoce ze juter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol pravš da če jo mal obložiš da je nau ornk tresl pol bo dolk delala :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tiste neonke k jih v intersparu prodajajo so uredu (okol 3 000 sit ) :(

A ti pulcaji kj težijo al ni problemou :rolleyes:

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se dobi te neonke? Na moji šminkerski makini to skor more bit :lol:

rs50neon.jpg

Popravljeno . Popravil igralec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste tavlke za 3jurje pa tanke niso vredi.Vredi so one ko majo prozorno plastiko na vsaki strani pa debelo steklo pa prozoron kabl pa pride 3690 majo jih pa v intersparu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se dobi te neonke? Na moji šminkerski makini to skor more bit :lol:

V intersparu al pa OBI-ju :D :D Ce rabi kdo lahko zrihtam :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj jz sm jh dons v OBI-ju gledu . :blink: A ti mislš uno k je okol 20-30cm dolga pol je pa okolin okol

prozorna plastika pol je pa un uvitk od kabla prozorn da se not vidi kabl pol je pa na konc nastavk za u

cigaretar (k ga nom rabu :lol: ) na pol iz prosojne plastike :(

A se komu lub pa če lohk da gor kakšno sliko sam neonke bol od blizu :unsure: (ne tko ko je zgori ko se vid

skutr od delč kako zgleda) :(

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej roba kolk ledic mas gor a mas kej unih visoko svtilnih?a ti dost akumolator unicuje s to neonko pa ledicam kje mas ledice pa na kaj mas vezane?cao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej roba kolk ledic mas gor a mas kej unih visoko svtilnih?a ti dost akumolator unicuje s to neonko pa ledicam kje mas ledice pa na kaj mas vezane?cao

Zadaj an riti mam 9 ledic pa eno neonko pri kileru pa eno odspodaj :D :D Ledice mam 1500candelnosti(moc svetilnosti)Niti nena dosti zere to....gre skozi..se bom dal slike juter da vidite to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdaj boste pa ze vsi meli neonke al kaj? <_< jaz sem mojo ze odklopo

mare, jurja pa je tvoja moja? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ko se bodo enkrat vsi skuterji svetil od neonk pa nav več zanimiv ;)

itak je namen tega da imaš drugačen motor od ostalih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ko se bodo enkrat vsi skuterji svetil od neonk pa nav več zanimiv ;)

itak je namen tega da imaš drugačen motor od ostalih...

Boš pa dal zeleno neonko gor pa maš drugačenga! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bele neonke so itak najbolj navadne, kar jih obstaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D jaz sem jo mel ze pred lanskim poletjem pa sem eno cheap skuro, drugo pa mam se zdaj vendar je ne prizigam ker nisem showoff.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!