Skoči na vsebino

Neonke od A do Ž


Priporočene objave

Zanima me kakšna internetna stran kjer bi dobu dosti izbire neonk in da se pol bi dalo jih tudi kupit pa to....

hvala, LP

na avto netu pod porema poglej ucas je blo kej za najdt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolha

čene pojdi v najbližjo računalniško trgovino pa boš dobil željeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Vsi skor pišete o neonkah spodi pa kako se jih prkluč mene pa zanima kok so kj trpežne ?! unsure.gif

k je ne mislm kupt pa pol gor zmontiret pol pa v eno lukno zapelat pa se bo mal stresl pa bo šla tista

neonka sam še u smeti mad.gif

jst mam neonko gor skor 1let in dela čist uredu....

Aja pa u eni trguvini sm gledu olja za skutr pa sm vidu olje od SHELL prou za skutrje pa me zanima če kj veste kok je uredu huh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

neonke dobis na scooter-attack.com pa pogledas stevilko izdelka in pol narociš na scooterkit.com

tm sm js kupu in dal gor je dobr zgledal :rolleyes:

Popravljeno . Popravil speedfight2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi skor pišete o neonkah spodi pa kako se jih prkluč mene pa zanima kok so kj trpežne ?! unsure.gif

k je ne mislm kupt pa pol gor zmontiret pol pa v eno lukno zapelat pa se bo mal stresl pa bo šla tista

neonka sam še u smeti mad.gif

Aja pa u eni trguvini sm gledu olja za skutr pa sm vidu olje od SHELL prou za skutrje pa me zanima če kj veste kok je uredu huh.gif

živjo!! jst na mojem motorju imam tudi neonko!!. imam jo 4 mesece pa dela kot nova :OK: :OK: . jaz imam supremoto in velikokrat grem tudi po terenu in ima velike tresljaje!! neonko imam od pilot!! čaw!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm meu neonko od lampa italia gor (pod skuterjem) in ni blo nobenga problema za vodo, kamenje,... sam zej sem jo dol dau, kr je itak brez veze met neonko, sploh je ni za nikjer rabit. Tako da tistim k si hočjo kupt neonko ne priporočam nakupa, kr je brez veze, itak jo ne morš nikjer pržgat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak k ma neonke oz ledice je bol ko ne zacetnik...=)

tudi jst sm meu 2x led diode..sam ni za kej rabt...totalno brez veze ;)..mioslm more bit res hud ceu styling;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

torej če mam jz neonko oz. dve jih normalno nekam namestim dam gor stikalo in vežem na akumolator. kukr sm zasledil skurit nimam kej torej lahko probam kabla od neonk wežem na akumolator ali samo + na + pa - na maso?(na ogrodje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala za odg. sam sm pa še zasledil led diode mam jih na a3 sam dej nwm kako je to pr skuti a rabiš kšn predupor naibrž ne pač je isti sistem kt pr hladnih katodah (neonkah) dej pa če ma kšn izkušne s temi ledicami me zanima če ve kako pride ohišje in kako se jih montira! hvala za odgovore!

še link za ledice: / https://www.cool-pc.org/productdetail.php?p...7d8b5420a4a6076

Lp. Cvili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti piše zram napetost: 12V :whistle: upor se nuca če je napetost porabnika manjša od napetosti izvora :winkiss:

je pa tko kot je koci reku na plug&play varjanto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Am ja rad bi vprašal kako in kje naj kupim neonko modre barve da bi jo dal da bi svetila zadnje in sprednje kolo in še kaj :evilgrin:

Ja moj motor yamaha tzr...Neonko bi se po možnosti lahko sklopilo, da ne bi možje v modrem kaj težili :whistle:

Neonka bi bila vzdržljiva ne da bi takoj romala v smeti :blush:

NASLOVI TRGOVIN CENE LINKI IN PA POSTOPEK DAJANJA NEONK GOR IN POSTOPEK DA BI SE VŽGALE NA STIKALCE :P

VEM DA BO TEŽKO VENDAR VAM ZAUPAM KER VEM DA STE PROFIJI :OK: :hooray: :worship:

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupiš TUKAJ, neonko povežeš direkt na akumulator preko med vožnjo dosegljivega, vendar skritega stikala, ne vem kake postopke rabiš tukaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tresljaji in to zdrži al kaj, ker imamo tukaj v Ajdovščini dokaj slabe ceste, čeprav je tukaj sedež Primorja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!