Skoči na vsebino

"pošteni" lopovi - NE ŠTEKAM


Priporočene objave

..Tej Mafiji je treba čimprej stopit na prste, če ne smo ga oplel!

Sicer prepoznavam tvojo potrebo ironiji, vendar se mi ne zdi povsem na mestu.

dave

življenje je preveč resno

da bi ga človek resno jemal

zato mislim, da so komični vložki

v resnih temah od večine

zaželjeni

jasno

- da se razburimo

- da smo žalostni

- jezni kot hudič

(kot sem bil jaz)

ampak če mi ne bi J & Pepe

pisala svojih pm-jev in takih vložkov

bi bil še sedaj hud

(by the way: thank's to you both)...

jaz se zelooo rad smejem

:D :D :D :D :D

posebej vicem na moj račun

:D :D :D :D :D

življenje je tako veliko lepše

:D :D :D :D :D

kaj pa ti - a ti ne?

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni še nič....

Prijatelj je na strehi od avta pozabil mobitel...ta je normalno padel na tla,..... potem, ko je videl, da nima mobitela je poklical na svojo številko...oglasil se je moški...dogovorila sta se, kje mu bo ta moški vrnil mobitel...OK, vsi skupaj se najdejo na enem placu...mu vrnejo mobitel...pa mu reče tip, naj da njegovi hčerki za sladolet...2000 sit... :ph34r:

Ali obstajajo še na svetu ljudje, ki za svoja dobra dela ne zahtevajo plačila????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol si ti tudi "Alan Ford" fan

:D  :D  :D  :D  :D

A se ne vidi po fotki v avatarju? :D :D :D

Urbi

HEHEEHEE

za tebe vem...

za J-ja nisem vedel...

urdbi - glej da se namalaš

v sredo zvečer na 3M

ok?

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Prijatelj je na strehi od avta pozabil mobitel.....

... naj da njegovi hčerki za sladolet...2000 sit... :ph34r:

Ali obstajajo še na svetu ljudje, ki za svoja dobra dela ne zahtevajo plačila????

to 2000 SIT = ok

saj je tolikop stalo da pride tja in nazaj

ampak če člouk pretirava je pa to

lopovluk

če tys nesem kufre na postaji

pa rečem 200SIT - boš dal, a ne?

čeprav je to zg. limit..

ćem pa reku 20.000 SIT - boš pa pulcaja puklicu

čep en men dukumente & ostalo vrnu

pab reku 10.000 SIT

bi mal težko ampak bi reku OK

pab fnt pušten dnar u rokah meu

ja tko je pa lopov in bo to ostal

enisoenipanisolopovipress

:rolleyes:

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm....zapleteno....ampak tisti ki bi našu denarnico s 100.000 sit dvomim da bi jo vrnu...ker moč je privlačna....denar je moč.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm....zapleteno....ampak tisti ki bi našu denarnico s 100.000 sit dvomim da bi jo vrnu...ker moč je privlačna....denar je moč.... <_<

ys bi jo

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm....zapleteno....ampak tisti ki bi našu denarnico s 100.000 sit dvomim da bi jo vrnu...ker moč je privlačna....denar je moč.... <_<

Za tako "malo" se pa res ne gre umazat :)

Sicer pa mobitel le prijavi kot "ukraden" ( IMEI številko seveda imaš :) ) . Dosti jih baje pride nazaj.

Tisti, ki pobaše denar iz najdene denarnice je pa definitivno lopov, ne glede na to kako normalno se to nekaterim zdi. In tudi sam bi bil zelo zadovoljen če bi v podobnem primeru dobil nazaj vse razen gotovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi denarnico definitivno vrnil, tako kot bi jo našel. Sem že peljal denarnico in denar na dom. Je pa problem, če najdeš denarnico prazno, samo z dokumenti in jo vračaš, sem že razmišljal kaj bi naredil v takem primeru, da ne bi mene kdo postrani gledal :blink: kao, da sm jst kaj vn pobral <_< , nelagoden občutek.

Take stvari so vedno delikatne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vzameš denar ki ni tvoj je isto kot da si ga ukradel :o

Daš vse nazaj pa če je človk hvaležen pa ti da nagrado v redu ,če pa ne pa tud v redu,važno da maš sam dober občutek,da si nekaj dobrga naredu :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človeku vrneš denarnico ki je mela notr 100.000 in on ti da za nagrado jurije :huh: poj pa razmišlaš da si mev u rokah 100x več kot si imaš zdej :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm....zapleteno....ampak tisti ki bi našu denarnico s 100.000 sit dvomim da bi jo vrnu...ker moč je privlačna....denar je moč.... <_<

Hmmmm.... Zanimivo :)

Vceraj se vkljucujem na Celovsko in glej jo, na tleh lezi, sama, brez zivljenja, brez lastnika...

Jo pustiti in iti naprej brez tezav ali jo :rolleyes:

pobrati in nekomu prihraniti veliko zivcev, poti in nekaj cekinov oz. B)

biti optozen, ce je ni slucajno kdo ze osiromasil :unsure: :blink: :o

OK. Riskiram. Poberem. Vzamem sabo. Imam se nekaj opravkov. Potem se bom pozanimal cigava je.

In tako kot sem zapisal pogledam za kako idejo komu pripada in nic. Odnesti na policijsko postajo? Hmm...

Potem je tam osebna, poklicem na informacije. Dobim cifro. Poklicem. Previdno se predstavim in povprasam po lastniku.

Odg.: Ni ga... dela.

OK. Danes se peljem..... imam njegov tosel!

Odg.: Kok ste pa vi zlat B) :D :rolleyes:

Pridemo takoj.... Se zmenimo kje...

Pogledajo toselj, vse na svojem mestu B) B) B)

In to je to :D :)

Pocutil sem se odlicno! :lol:

PS: nismo me pa nic vprasali kdo sem, kaj sem in podobno. Vzeli, presteli, zahvalili, sli ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človeku vrneš denarnico ki je mela notr 100.000 in on ti da za nagrado jurije :huh: poj pa razmišlaš da si mev u rokah 100x več kot si imaš zdej :unsure:

Ampak obcutki so pa bozanski ko vrnes vse kot moras! B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človeku vrneš denarnico ki je mela notr 100.000 in on ti da za nagrado jurije :huh: poj pa razmišlaš da si mev u rokah 100x več kot si imaš zdej :unsure:

Maš pa jurja več kot si ga imel pred tem ;) :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človeku vrneš denarnico ki je mela notr 100.000 in on ti da za nagrado jurije :huh: poj pa razmišlaš da si mev u rokah 100x več kot si imaš zdej :unsure:

Maš pa jurja več kot si ga imel pred tem ;) :rolleyes: :D

hmnja....... a ne pripada 10% najdene sume postenemu najditelju? vsaj v AUT lahko to tudi po zakonu uveljavljas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja....... a ne pripada 10% najdene sume postenemu najditelju? vsaj v AUT lahko to tudi po zakonu uveljavljas.

pr ns tut

sam da bi sodnik crknil od smeha

ko bi se pojavil na sodišču z zahtevkom za npr.:15,5€

zeloo verjetno bi tožnika obravnavli kot superbarabo

hmm druge muzike pa so če najdeš 1Milo€

pol je pa tut pitanje

B) = :ph34r:

vsakpoštenjakmasvojocenopress

;)

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja .....call me stupid..... samo ce mi nekdo vrne izgubljenih € 1.000.- mu rade volje stisnem € 100.- v roko kot nagrado za postenost in zahvalo.vsaka napaka naj nekaj stane.in raje imam deficita samo € 100.- kot € 1.000.-. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sem nasel denarnico s 7000sit + dokumenti pa tipa pokličem in povem da sem jo našel, me prekine in prav da vse kar je gotovine not je lahk moje pa se 5jurjev mi zravn da ce mu jo vrnem :D ...in res je dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja .....call me stupid..... samo ce mi nekdo vrne izgubljenih € 1.000.- mu rade volje stisnem € 100.- v roko kot nagrado za postenost in zahvalo.vsaka napaka naj nekaj stane.in raje imam deficita samo € 100.- kot € 1.000.-. ;)

sej se strinjam

čeb ys zgubu 10Mio€ bi tut z veseljem dal10% nagrade poštenemu najditelju

ČE BI GA SPLOH KDAJ VIDU

:D :D :D :D :D

a veš kaj mislim?

B) + velika vsota = :ph34r:

enostavnamatematikapress

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človeku vrneš denarnico ki je mela notr 100.000 in on ti da za nagrado jurije :huh: poj pa razmišlaš da si mev u rokah 100x več kot si imaš zdej :unsure:

Maš pa jurja več kot si ga imel pred tem ;) :rolleyes: :D

hmnja....... a ne pripada 10% najdene sume postenemu najditelju? vsaj v AUT lahko to tudi po zakonu uveljavljas.

prideš na policijo pa rečeš na prkirišču sm najdu avto in zdej zahtevam 10% :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja .....call me stupid..... samo ce mi nekdo vrne izgubljenih € 1.000.- mu rade volje stisnem € 100.- v roko kot nagrado za postenost in zahvalo.vsaka napaka naj nekaj stane.in raje imam deficita samo € 100.- kot € 1.000.-. ;)

sej se strinjam

čeb ys zgubu 10Mio€ bi tut z veseljem dal10% nagrade poštenemu najditelju

ČE BI GA SPLOH KDAJ VIDU

:D :D :D :D :D

a veš kaj mislim?

B) + velika vsota = :ph34r:

enostavnamatematikapress

´s vidu besedico "ce"?! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jap treba je podmazat najditelja, nikol ne veš kdaj boš spet "zgubu" denarnico in ti jo bo on spet "najdu" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@1:

Kako to da ne štekaš ?

Saj je čist enostavno. Kjer si imel vsaj ime in priimek napisan si dobil nazaj, kjer ga ni bilo pa ne.

Na denarju ni bilo tvojega naslova.

;)

Je bil pa od guvernerja in viceguvernerja...........preveri,da ga ni poslal na njun naslov......al pa v narodno banko slovenije.......vsaj mislim da je gor neki tazga napisano. :P <_< :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@1:

Kako to da ne štekaš ?

Saj je čist enostavno. Kjer si imel vsaj ime in priimek  napisan si dobil nazaj, kjer ga ni bilo pa ne.

Na denarju ni bilo tvojega naslova.

;)

Je bil pa od guvernerja in viceguvernerja...........preveri,da ga ni poslal na njun naslov......al pa v narodno banko slovenije.......vsaj mislim da je gor neki tazga napisano. :P <_< :P :P :P

Ja, točno to, tam je končal.

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!