Skoči na vsebino

kako so vam ukradl skutr


sladkor

Priporočene objave

namreč: kupu bi si runnerja 180 ampkak če pogledaš statistiko na motosvetu al pa policija.si se mi zdi da je bolš da ga takoj podarim lokalnemu čifurju kt da se mi meša a bo še tm k pridm iz šole pa to. in glede na to da so mi tajfuna spizdil že 2x+ ene 3x probal je strah še tolk večji. sprašujem pa zato ker je biu obakrat ko je biu odpelan nezaklenjen in nekak dobivam od folka filing da kradejo bol al mn sam nezaklenjene. kakorkoli, če mate kkšne izkušnje se priporočam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o jast mam aprilio 125 pa za kratek cas zaklenem sam disk z debeloo zabco, ce pa ga postim mal d pa zaklenem se zadnjo gumo cez armortizer z kljucavnico ki je sestavljena iz zglobov. tko da ga mam tri mesce pa sem se vedno ponosn lastnik aprilie.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko mas zaklenjenega pa ti ga odpeljeo v majn kot 2 min vem z lastnih izkusen kak gre to hitro ko smo probirali pri frendih za zajebancijo....Ce pogledam se runner odpelje najlazje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zaklenu da bi ga? <_< sej zdej ga (disk+ketna za buldoga) ampak se je tud že en spravu s pajserjem nad klučavnco za disk in zdej mam zasonj ABS. :angry: kaj pa ta predlog: daelim NV125 (statistika ukradenih:0) samo preformanse pa 15 4t konjev proti 21 2t runnerjevih. pa še vprašljive azijske vozne lastnosti. al se pa mogoče hudo motm...ve kdo kej o tem skuterju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko mas zaklenjenega pa ti ga odpeljeo v majn kot 2 min vem z lastnih izkusen kak gre to hitro ko smo probirali pri frendih za zajebancijo....Ce pogledam se runner odpelje najlazje :(

Jah runerja t lohk brez problema :D

Sam ce mas pa ksnga copreja 300kg zaklenenga t ga pa nawjo kr tko odnesl. No razn ce jh je 10. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst mam 125 cc aprilio, ki je najveckrat sploh ne zaklepam. mam pa blokado vziga, ki pa ti ob kombi-akciji nic ne pomaga. edino kolesarski racunalnik mi je zadnc hotu en spizdit, pa je vidu da grem prot njemu, ga je nazaj gor dal pa spizdu. od takrat naprej ga vedno jemljem s seboj + balanco zaklepam ce se le spomnim. prevec je barab naokoli, da bi vsem motorje kupoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je kolesarski stevec, sam da ma par funkcij se zravn (digitalni): hitrost, razdalja, trip razdalja, max hitrost, ura, povprecna hitrost, stoparica, itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni so mojega Runnerja 180 vkradli izpod vhoda direkt. Mel sn ga točno pod balkonom, bil sem v dnevni sobi, ki je poleg balkona in gledal televizijo. Sej sem vedo, da jih hitro znajo vkrast samo nisem pa računal na kake 3 minute. Slišal nisem nič, da bi se spodaj kaj dogajalo, naenkrat sem samo zaslišal vžig in ko sem pogledal čez balkon sem vido enega malega črnega, ki ga je odpeljal. Itak nisem mogo vrjet, da je to moj skuter.... zato sn še nekaj cajta bil kot vkopan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tudi v Nemčiji kradejo runnerje. Tukaj sem našel enega, ki so se ga barabe že lotile, pa jim (nevem zakaj) ni useplo.

Do zadnje strani ključavnice se zelo lahko pride z odstranitvijo prednjega pokrova. Na sliki s ključavnico nekaj ni uredu, lejte tisto zeleno stvar z redečim štiftom.

post-18-1063743138.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa izgleda nesrečni motor. Gre za runnerja 125 (2T) l.2002.

Očitno je padel tudi po tleh, saj se vidi da je rahlo popraskan po po levi strani. Tudi ročica zadnje zavore je precej naprej zakrivljena. Mogoče so z njim pogrnili lopovi na begu.

post-18-1063743465.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejte tisto zeleno stvar z redečim štiftom.

Ja ja to smo ze mi vse skozi dali....sem ze vido jaz to pa obracal pa se vozo z takim skutom :)

No ko omenjas sedes...en na nasi soli sploh nima sedeza od runnerce zaklenjenega nevem al se mu je zlomo al kaj...v glavnem celado mas lahko v 10s v tvoji lasti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kryptonite prodaja tako žabico za disk, tak da ni možnosti, da ti kaki butl zvije disk. Pizda so fukjeni. Kaj je mislo, da če ga bo vkrado, bo se z zvitim diskom okol fural? :) Možganski IQ pa je res na stopnji morske vegetacije.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možganski IQ pa je res na stopnji morske vegetacije.

Pa ki da rabis IQ samo da zna on to vozi doma pa da raztavi kaj da rabi brat ce ne pa vozi dalje :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jest sm dal za elerem 30 000 sit in sem zdaj brez skrbi ko ga pustim kje zato ker sem naštimal tisti senzor na tolk mehko da čim se ga en iz mazinčkom pipne začne piskat tko da mislim da ni panike !? :? :yea2: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a pozna kdo kšn pocen pa dokaj dobr alarm za motor k jst glih najbolšga pa najdražiga ne rabm sam neki bi blo pa useen dobr met da se more usest kr usak model k se mu zlušta na motor pa se odpelat?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni skuter ukradli ne sploh. imam najboljsi alarm pod soncem, rece pa se mu BEJZBOLKA :naughty: :devil: :naughty:

Problem je v BEJZBOLKI samo ta, da navadno senzor deluje, ko skuterja več ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v BEJZBOLKI samo ta, da navadno senzor deluje, ko skuterja več ni :)

ne to ni problem......problem je v tem k daljinec nese samo 15 m

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas bi si pa štrom zvezal na ročke. Kondenzator iz fleša za fotoaprat pa konekte na bremze, pol pa ko bi se dotakno bi ga vrglo ene 5 metrov. In ko bi tak negibno ležal na tleh in me gledal bi ga vprašal, kaj je stikal po mojem motorju. Seveda vprašal bi ga fizično :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!