Skoči na vsebino

kako so vam ukradl skutr


sladkor

Priporočene objave

Jas bi si pa štrom zvezal na ročke. Kondenzator iz fleša za fotoaprat pa konekte na bremze, pol pa ko bi se dotakno bi ga vrglo ene 5 metrov. In ko bi tak negibno ležal na tleh in me gledal bi ga vprašal, kaj je stikal po mojem motorju. Seveda vprašal bi ga fizično :)

name: tomozuki , profession: the undertaker........ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas bi si pa štrom zvezal na ročke. Kondenzator iz fleša za fotoaprat pa konekte na bremze, pol pa ko bi se dotakno bi ga vrglo ene 5 metrov. In ko bi tak negibno ležal na tleh in me gledal bi ga vprašal, kaj je stikal po mojem motorju. Seveda vprašal bi ga fizično :)

Ja sej če bi meu to naštiman bi ga pa že zanalš pustu nek pa mal je.. folk u glavo pa bi jih metal po zrak :OK: :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to ni problem......problem je v tem k daljinec nese samo 15 m

:OK: POL MAŠ PA FULL SLB ALARM OZ ANTENO ALPA PRAZNE BATARIJE V DALJINCU :yea2: K MEN ČE JE ČIST PROSTO DA VIDM SKUTR MI DELA TUD 200M ALPA MOGOČE VEČ UPRAŠTE SPEEDY-MAN -A SENZOR PA DELUJE ČE MI SE SM KDO PINE SKUTERJA :naughty: BEJZBOLKA PA PRIDE POL UPOŠTEV K VIDM ČE HOČE KDO KEJ NRDIT PA POL ZA NEM LETIŠ S TISTO BEJZBOLKO :fight2: :OK: :xx: :xx: :grrr :notworthy: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: POL MAŠ PA FULL SLB ALARM OZ ANTENO ALPA PRAZNE BATARIJE V DALJINCU :yea2: K MEN ČE JE ČIST PROSTO DA VIDM SKUTR MI DELA TUD 200M ALPA MOGOČE VEČ UPRAŠTE SPEEDY-MAN -A SENZOR PA DELUJE ČE MI SE SM KDO PINE SKUTERJA :naughty: BEJZBOLKA PA PRIDE POL UPOŠTEV K VIDM ČE HOČE KDO KEJ NRDIT PA POL ZA NEM LETIŠ S TISTO BEJZBOLKO :fight2: :OK: :xx: :xx: :grrr :notworthy: :devil:

Ja ni nujno da ma slabe batarije...lahko da je vse tko narjen da na tolk prime, namreč nš Passat(l.03)ma tud dalinca prime pa tud samo na kšne 10m največ dobr prime pa k si ene 7m od avta...tko je pač pilot narejn pa še tko je da je signal za zaklepanje močnejši od signala za odklepanje sej je useen če ti prtisnš zaklep na 15m na WV pa misljo da ni useen če ti odklepanje predelč nese ker smatrajo da ti lahko v tem času ko ti prikorakaš do avta al se pa še kej zaustavš da ti kdo uleti not pa kej napul:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men skuterja še nikol niso ukradli, so me pa že večkrat napadli čapci :xx: :xx:

To se kr postavjo okrog motorja pa fehtajo...Eni na zic, drugi balanco držijo...

Enega sm enkrat pelal, ker ni hotel iz skuterja pa mi začne kreten krast denarnico iz ruzaka :lol1: :lol1: :lol1: sej pol mi je ni ukradu, ker sm pravočasno opazu :D pol se je pa sam od sebe tolk usrov, da je rajš spizdiv, ker tut jest nism vesel zgledal :rolleyes:

No ja...smešna je ta čaparija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja poznam čaparijo...mojmu frendu so enkat zamorl k sva se furala še z APNi po Fužinah pa so mu trije kr začel nabijat da naj da en krog pa take scene...jst sm sam reku da če jim bo dau krog da ga jst nam dam pelu k z dvema mi APN ni šu nikamr...bi pa itak un al se pelu v neskončnost pa pol nazaj prpelu mogoče še kej sfrderban al pa sploh nebi prletu nazaj :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurbe so toti ja....Isto ko tu cigani vcasih.En je enkrat priso do mene tam malo vstran od sole je ena gostilna pa smo bli na pijaci pa je reko ti si vkrado mojemu bratrancu motor istega je mel a ze pred tremi dnevi je kolegu tecnaro na isto foro pa jih je pol dobo...Pa grema do motora pa rece moj bratranec je mel vse isto....pa se kuj gor vsedo pa nekaj da mu dam kluce da mi ga bo zaj vzel pa njemu vrno...pa sn ga samo zalimo pa ustnico preseko pa malo se je pocohal po obrazu...se danes vedno ko me vidi me na vlko pozdravla pa ce me je ze prej 3x vido :)

Ce je kaki ko vam tecnari pa to ga samo narezite...pa se nena bojte ko rece da pride z brati pa celo familijo....Sn ze to vse skozi dal da so samo glasni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurbe so toti ja....Isto ko tu cigani vcasih.En je enkrat priso do mene tam malo vstran od sole je ena gostilna pa smo bli na pijaci pa je reko ti si vkrado mojemu bratrancu motor istega je mel a ze pred tremi dnevi je kolegu tecnaro na isto foro pa jih je pol dobo...Pa grema do motora pa rece moj bratranec je mel vse isto....pa se kuj gor vsedo pa nekaj da mu dam kluce da mi ga bo zaj vzel pa njemu vrno...pa sn ga samo zalimo pa ustnico preseko pa malo se je pocohal po obrazu...se danes vedno ko me vidi me na vlko pozdravla pa ce me je ze prej 3x vido :)

Ce je kaki ko vam tecnari pa to ga samo narezite...pa se nena bojte ko rece da pride z brati pa celo familijo....Sn ze to vse skozi dal da so samo glasni

Ja cigani majo res več besed kt dejanj sam pr čapcu ga boš pa kresnu pa polomu ti bo pa starejšmu bratcu povedu pa ti bo un iz enimi 5imi pounimi jugoti pa not usak po en kij pa eno pištolo pa ti bojo pršli dam zvonit če si mogoče doma...jih itak boli k.... za vs svet pa tud če enga ubijejo jih nč ne peče vest.

Pa da nebi misll da use čefurje u isti koš mečm...z nekaterimi sm clo prjatu k jih že doug poznam oa vem d so dobri ludje tko d niso vsi isti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da nebi misll da use čefurje u isti koš mečm...z nekaterimi sm clo prjatu k jih že doug poznam oa vem d so dobri ludje tko d niso vsi isti!

Taki čefurji so redki kt čudež.čudežov je pa zlo mal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo mel runnerco 50. In tamau se je vozu v šolo z njim ( frizerska na Litostroj). Nekoč mu je prjatu s sosednjega razreda reku, če bi zamenala, da bi meu on runnerco, nam pa bi dal aprilio (replica Ferrari). In tako je tamau zamenu motor. Toda kmalu so nam to Aprilio ukradli. S posnetkov na šoli je bilo razvidno, da je motor ukradu nekdo, ki je imel ključe od te aprilie, saj jo je lepo odklenil in se odpeljal. Kljub temu, da smo prijavli policiji, kdo naj bi ukradu, le-ti niso storili nič. Tako smo ostali brez Runnerce in brez aprilie. Tip ki je hotu met runnerco je očitno naredil (zase) lepo poslovno potezo....

No napaka je tut z naše strani, da nismo oporekal tamaumu, da nej ne vzame tiste aprilie.... :cry: Na napakah se pa učimo - na žalost, ko je že prepozno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te čefurje je treba enkrat dobr Pref00kat,

sam so kukr eni hrčki, zmeri so u skupin al pa jih je

več skup saj trije, de bi pa ket vidu enga samga ga pa pomoje kr ubijem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigani ce jih tak imenjum lahko recem da so eni zlo dobri pa normalni eni pa so samo za vstrelat al pa za na goli otok poslat....

Cigane pa cefur na goli otok poslat pa malo delat z njimi tako so nacisti delali z zidi :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Cigane pa cefur na goli otok poslat pa malo delat z njimi tako so nacisti delali z zidi :) :)

Sam tisto foro s tuši bi pa bolj teško izvedel ker se čefurji ne umivajo :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!