Skoči na vsebino

NEED HELP!!!!!


firefox f-15

Priporočene objave

No dons sm se spravu da osdstranm blokado v variomatu. Mam firefoxa in je ful plastike okol, zato se mi zdi škoda nazaj zašraufat. Morm zrihtat do 11e ure, pol pride fotr dam!! Zj mam vse odprt, pa ne vem kaj je blokada, oz. ne vem kako zgleda - posledica: je ne morem odstranit. Ful bi prosu kašn nasvet, oz. opis kakšna je ali kako jo snet, vario. je pomojem enka kot pri yamahi ker je njen tudi jermen!!!

PROSM POMAGITE!!!!!

HVALA in LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ponavadi odsraubam z tistmu k je za kolesa pr avtomobilih sraubat, tist k je tko nazoblen primem s cuno in odsraubam. k bos to osraubov bos vidu jermen pa se nekej tazga malega, en tak OBROCEK, lahko je plasticen alpa je iz ksne kovine, samo tist obrocek vzames ven in nazaj zasraubas useskupej. pazi da nebos prevec zategnu, ker ti gre lahko glavna gred, lahko se ti pa zavrti matica v prazno in bo sla po gobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi z roko prevec zategnil? niti pod razno:) saj se odretgnit ponavadi ne mores.

sem veckrat ze s kompresorjem sraufal pa ni take sile, da te ne bo prevec prestrasil langus;).

pr yamahah je taki obrocek tam ko je jermen, ki povzroci, da je vario bolj narazen. pr peugeotih pa je direkt v variu noter blokada, vario odsraufas in odstranis en del.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvaua fantje, res. Sej se zavedam da sm smetiv po forumu, ampak se mi je ful mudilo. Uglaunm sm že zrihtu, ker ni blo odgovorou sm pobrsku in najdu dost podatkov da mi je uspelo. Upam da ne zamerite!! Ok, sj zj sm ful zadovoln, lepo teče nič ne trese iz pospeška... končna je pa okol 80km/h. Hvala in lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bla pa časovno omejena misija, pri kateri je bil foter glavnega pomena :) Upam, da te ni dobo. B)

Mission Acomplished

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo mene pa zanima kolk morš met najmanj kilometrov da greš lahko blokado vn pobrat.

Jah, v bistvu je vseen, sam dobr pa je da jih maš vsaj 1000 tko da se motor že mal uteče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm dal blokado vn po prvem servisu (500 km)-tko mi je serviser tud svetoval, pa mi čist uredu vse dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno kdaj jo daš vun, Francoski skuterji se dobijo že za kupit brez blokad. Lahko jo kuj na začetku vun rukneš, samo gasa ne smeš nonstop sukat do konca. Vbistvu teče skuter pri 80km/h skoraj pri istih obratih kot zablokiran pri 50km/h ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend je imel Aeroxa '98 blokiranega 3000km pol je šele odstranil blokade. In guess what tistga aeroxa ni noben mogu pihnt pa če je imel še tok nabritga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki me zanima. Kolk velik pa je oni obroček, ker jst se spomnim da ko sva nazadne s fotrom naki šravfala skutera sem vidu tm na gredi tak valj dolg ene 5 cm pa me zanima a je to ta blokada?

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mogoče .pa no zgleda kot eden malo bol debel prstan. - širok cca. 0,3 cm - no vsaj na moji mofi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend je imel Aeroxa '98 blokiranega 3000km pol je šele odstranil blokade. In guess what tistga aeroxa ni noben mogu pihnt pa če je imel še tok nabritga.

starejši aerox je bolj leti :)

98tka pa je itaq šla ko sneta skira :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe fotr me ni dubu B) !! Sm se dons skos furu in sm res ful zadovoln :P . Am, fantje kje je pa tretja (zadnja blokada) :D ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enemu kolegu je leto 98 letnik 95km/h po cajgeru pa je normalno sedel. Moj 2000 pa 85km/h, če sn se dal dol. Je pa res, da sn mel vsaj 20kg več od njega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja unmu je pa števc lagov k je biu analogn.

firefox a sta pol z fotrom zmetala tiste tri kubike peska? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja unmu je pa števc lagov k je biu analogn.

firefox a sta pol z fotrom zmetala tiste tri kubike peska? :D

Keremu je števec lagal? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enemu kolegu je leto 98 letnik 95km/h po cajgeru pa je normalno sedel. Moj 2000 pa 85km/h, če sn se dal dol. Je pa res, da sn mel vsaj 20kg več od njega :)

teh 20kg se pr teh kilavih skuterjih fejst opazi <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se posebej ce mas 115kilsko kravo tako jaz :) Pol pa se stric gor vsede pa bi bla tema ce nebi blo 70-ke :D

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma moja kolegica eno yamaho (sem pozabu kero, mislim da spy) in se gre od nje foter pelat. Bil je pa skuter zablokiran in od nje foter ma 100 kil. Pol pa pride pa reče da skuter nikamor ne gre :blink: :blink: :blink: Ja haloooooo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!