Skoči na vsebino

NEED HELP!!!!!


firefox f-15

Priporočene objave

Ma sej maš prov, bom vn butnu pa bom vidu kaj bo. Blagor teb, k si blokado mel. In kolk se je spremenila hitrost pa pospeški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pospeški so velik bolš, bom zmeru. Z blokado je rabu 6 sekund do 40km/h. Zdej pa velik manj. Hitrost pa iz ene 55 na 80, neki tazga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kr vredu ti gre. Kolk ti pa porab do 80. Jst sem mel ene 20 :( Zdej je pa še slabš ker me neki pospeški jebejo sam dons je pa kr konstantno pospešvov do 80 in se lukne sploh ni porajtal. Ustavu se je morda za trenutek potem pa naprej.

(novegumepress) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sn gledo včeraj, pospeški do 100km/h po cajgeru so nekje 18-20 sekund (odvisno kak pun želodec mam), do 110km/h po cajgeru pa pride v cca 700metrih. Ni švoh, glede na to, da tudi jas nisem švoh :D Bi se dal pa pospešek iz mesta dosti bolj zboljšat, glede na to, da lahko skuter z nogami ostavim.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da lahko skuter z nogami ostavim.

To pa res ja :) Tako ko sma z semaforov spelala ti si bil ze 30m spredi zmojim ko je tvoj komaj v obrate priso :( Treba tu nekaj porihtat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, jas ti še tvoje morn nazaj prnest

Jaz pa jih iscem pa sn ze mislo da jih je pero al pa linolada odneso pa mi ni slo v glavo kdaj pa zakaj bi jih onidva odnesla oz.rabla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, jas ti še tvoje morn nazaj prnest

Jaz pa jih iscem pa sn ze mislo da jih je pero al pa linolada odneso pa mi ni slo v glavo kdaj pa zakaj bi jih onidva odnesla oz.rabla :D

jas mam fedrce na kuplongi že menjane :P in nerabim tvojim

linilado lahko samo osumiš

če ti bo zmanjko oni kluč za oljne filtre te veš da ga jas mam :D

robi ti bi lahko odpr rent-a-werkzueg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!