Skoči na vsebino

NEED HELP!!!!!


firefox f-15

Priporočene objave

Ja točno tak! Te pa naj goni pecikl pa bomo vidli, kak bo hiter pri 100kg. Zato pa so vsi kolesarji taki špuravi, ko da bi jih iz Dahava poslali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno tak! Te pa naj goni pecikl pa bomo vidli, kak bo hiter pri 100kg. Zato pa so vsi kolesarji taki špuravi, ko da bi jih iz Dahava poslali :D

Kje bi ga picikl zdržav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrbit bi šlo če bi uporabu titan. Sam ne unga k so noži iz topshopa narjeni... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrbit bi šlo če bi uporabu titan. Sam ne unga k so noži iz topshopa narjeni... :D

:D :D :lol: :lol: ....ja ja, ko je zlate barve..... :D :D :lol: :lol: ....pizda si me spomno na to, zaj pa spat nebom mogo.... :lol: :lol: .....pa kaj te oni mislijo, da sn od včeraj? Vsak butl ve, da je sivo-plav... :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrbit bi šlo če bi uporabu titan. Sam ne unga k so noži iz topshopa narjeni... :D

:D :D :lol: :lol: ....ja ja, ko je zlate barve..... :D :D :lol: :lol: ....pizda si me spomno na to, zaj pa spat nebom mogo.... :lol: :lol: .....pa kaj te oni mislijo, da sn od včeraj? Vsak butl ve, da je sivo-plav... :lol: :lol:

Hehe, nisem ti hotu spanca pokvart :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh 20kg se pr teh kilavih skuterjih fejst opazi

no sam tko za info ma moj skuter* pospeške iste če sta dva gor al pa eden :o :o :) :) :) pa to brez zajbancije

*sr50 ditech '03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba: ej sam ti morm priznat da tvoja D.N.A. zgleda prov pošteno. Dej ti enkrat nared (če se ti da, seveda) kakšne slike kak zgleda motor ponoč z ledicam pa neonko pa jih objav na forumu k me ful zanima!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobite dobite...mogoce ze juter nemorn nic obljubit ker nimam digitalnega doma pa je vse odvisno kdaj bo Grega zmigo vsojo rit...ker samo pravi ja zaj neki bomo slikali pa nic ni z tega...Morn ga za uhe potegnit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa jst nucam pomoč. Dons sem razšravfu skuterja in pogledu ke ma ta hudič blokado in prišov do zaklučka da nimam pojma ker obroček bi to bil ker kandidatov je več <_< Bom povedu kako si sledijo sestavni deli na gredi pol nej pa en pove kaj je zdaj ta pre***** blokada. Prva je matica, ona ta zafukana, pol je en črn obroček k gre skup z kick štartejem in to ni, pol je en zlat obroček s širino 3mm, pol že prideš do veternice, nasleden je jermen, pol je ona zadeva k so valčki not (spet pozabu kuko se reče) in nasleden je majhn siv obroček s širino 2mm pol je pa že en zobnik in je konc. Dejte plis povedat ker obroček je ker če zvem da nimam blokade ga po bregu dol spustim <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada je tisti obrocek ki je med variatorom in oni krogom po katerem potuje gor jermen.....na tisti krog so ponavadi gor naslonjene veternice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prov razumem nej bi se nahaju med unimagladkima površinama k jermen leze gor pa dol? A je možno da je to tak valjk je pod variatorjem pol ga pa gleda ene 3 cm vn k samo ta zadeva je vmes, druzga nč :blink: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prov razumem nej bi se nahaju med unimagladkima površinama k jermen leze gor pa dol? A je možno da je to tak valjk je pod variatorjem pol ga pa gleda ene 3 cm vn k samo ta zadeva je vmes, druzga nč :blink: <_<

Blokada je na gredi med obema stranema variatorja. Ce se spomnes........preden si dal dol jermen bi mogel biti spodaj obroček. Tisti valj pa ni blokada :D in ima čisto drugo funkcijo....

btw: koliko pa ti gre masina?--ce gre po ravni cesti cez 50km/h----recimo 60km/h, pol blokade na variatorju sploh nimaš.

lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tm ni nč druzga. Se pravi bi mogu bit obema stranema? Sej men se mal sanja de tist valj ni to sam sm pač mislu... Mašina mi pa gre po ravnem 80 km/h B) Pa tolk sem mislu kolk bo pol letel... :(

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pol pa najbrž nimaš blokad...

Drgač je pa treba odstrant tisto rinko, ki preprečuje, da bi se tisti dve ploskvi v obliki kroga, bolj stisnili in s tem dvignili jermen in s tem spremenili prestavno razmerje. Tole sm napisal kakor jaz vem, če je kej narobe me popravte.

;)

Popravljeno . Popravil Kremšnitar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti leti 80 pol skoro ziher vec ni tiste blokade not. no prepricas se tako, da pogledas kako visoko je vario obrabljen. ce je do vrha pol ni blokade, ce pa je vec kot 1cm neobrabljene povrsine pol pa najbrz je blokada.

Popravljeno . Popravil mare20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistega zlatega daj ven. menda bo pravi.

Ja, sam je na narobni strani. Čeprav se mi zdi zelo sumljiv, ker je zaradi njega na koncu gredi ful mal placa in pol k pride še una črna zadeva za kick štarter pride gor glih za glih. Sploh pa, če vžgeš motor na nožnem zaganjaču a pol zavrtiš veternico? Če je tako je pol un zlati tm čist po nepotrebnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem popravo odgovor ko sem vido da ti leti 80 :ph34r:

Ja, sem vidu. Mal sem te prehitu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa, če vžgeš motor na nožnem zaganjaču a pol zavrtiš veternico?

DA :blink:

Pismo, zdej sem pa res v dvomih. Kaj pa, če bi ga dol vzev pa se šu pelat. A bi znal bit kej narobe? Ful sem zmeden glede tega :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem, ti že veš kako zgleda pa kakšne so šanse da bo delalo :D

Jst naprimer sm dons vzel ven blokado pa sm se kar z odprtim variatorjem pa brez filtra furav da sm vidu če dela... in sm ugotovu, da gre z filtrom velik bolš :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!