Skoči na vsebino

Sr 50 laze stevc in gre dvajset km manj !


en_border

Priporočene objave

ok...za zacetk : mam aprillio sr 50 in je gor for race 70 ... lani je sel po avtomobilskem stevcu 100km/h (pa sva bla dva gor->po mojem stevcu je sel pa 105km/h) ...pol mi pa cez zimo in pomladi ni vzgal, in sem ga zadnjic razstavil pa spucal dizo,pa frgazer in je pol vzgal... fora ja pa taka : ko se po mojem stevcu peljem 85 se brzina konca...motor cuka kot bi hotel dat tistih 20 km vec od sebe ampak vec od cukanja ne pride ...no pa se tole : po avtomobilskem stevcu grem komej 70 ... od kje take razlike ?? prosm vs da mi date mau predloge kaj bi kej naredu (sam, ne na servis->sm bl brez kesa) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na začetku ti je predobro letel, zato pa zdaj tolko manj :) Poglej zračni filter za vsaki slučaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi zarad laganja števca, ker aprilia laze tko kt pes teče. Takrat ko ti je lagal le za 5 km/h ti je tist ki je bil v avtu pustil veselje in rekel da ti gre 100.

Sicer pa lahko preveriš še če je frgazer pravilno nastavljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kaj si zaj povedo glede števca pa je OLD STORY!!!Moj soed ma aprilio tut sr 50 si-tech pa mu števec laže za 10km/h!!Ko ga je mel prvi dan pa se je mal vozu okol par ur recimo pa mu je na števcu kazalo da je naredu 500km!! <_< <_< <_<

TU much stari!! B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko taka firma z dolgoletno tradicijo nardi tak drek???

Men to ni jasn!!! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej na 50kah vsi stevci lazejo da kr glava pece, da majo pol mulci vecje vesele... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej na 50kah vsi stevci lazejo da kr glava pece, da majo pol mulci vecje vesele... :D

Sn bral enkrat anket pa je pisalo da je aprilia pa malagut namerno naredo da stevci lazejo samo da bi jih kupovali :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok... tistih sto je slo zihr k sm biu jz u avtu fotr je pa vozu skuter ... tko da , stevc se je takrt lagal za 5-10 km ...ja jz mam navadn filtr-> ok nej mi en pove kuko nej to spucam (ja sj vem nc ne znam...) : k jz sm filtr odpru pa s skret papirjom obrisu peno sm pa pustu pr miru ? :unsure: kuko bi pa frgazer biu napacno nastavlen ? ja nism lih za mehanika, sam sm pa short on cash ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej uplinjac spuci najprej, mene je fuuuul zezal vse skup, pa je filter bil full zapacan, pa sn frgazar spucu, slo zverinsko, spucu se filter, slo nc bols (aprilia af1 futura 125, airbox, za filter je 0,5 cm debela plast pene, velikost pribl. 15x30 cm).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok... tistih sto je slo zihr k sm biu jz u avtu fotr je pa vozu skuter ... tko da , stevc se je takrt lagal za 5-10 km ...ja jz mam navadn filtr-> ok nej mi en pove kuko nej to spucam (ja sj vem nc ne znam...) : k jz sm filtr odpru pa s skret papirjom obrisu peno sm pa pustu pr miru ? :unsure: kuko bi pa frgazer biu napacno nastavlen ? ja nism lih za mehanika, sam sm pa short on cash ...

kot zgleda tvoj števec pozna letne čase, da včasih laže za 10 včasih za 20... :D

pa tak me zanima, ti maš polini for race auspuh gor na navadni cilinder? al maš še kej drugo nareto? al maš mogoče funky auspuh pa neveš? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok nej mi en pove kuko nej to spucam (ja sj vem nc ne znam...) : k jz sm filtr odpru pa s skret papirjom obrisu peno sm pa pustu pr miru ? :unsure: kuko bi pa frgazer biu napacno nastavlen ? ja nism lih za mehanika, sam sm pa short on cash ...

Ja filter namocis v bencin pol pa ga z kompresorom spihas isti vse dize pa notranjost ohisja od fergazera :)Napacno da nena potegne nena gre dusi ga .....pa take finte ce se na to ne spoznas ne mors tocno povedat.... :( Ce pa ves kaj bi lahko blo krivo pa je lazje pol dat odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej na 50kah vsi stevci lazejo da kr glava pece, da majo pol mulci vecje vesele... :D

Sn bral enkrat anket pa je pisalo da je aprilia pa malagut namerno naredo da stevci lazejo samo da bi jih kupovali :blink: :blink: :blink:

Kaj zdej malagutija vmešavate?? Aprilia je pa itak jajc!! Moj kolega je meu areo 51 (dig. števc), pa dve blokade vzun. Js sm meu pa original vse in odšrauban dušilec (firefox). Pol pa pazi: on je vozu okol mene (ker je biu hitrejši), js pa lepo počasi naravnost. Pol sva uskladila vožnjo in je men na števcu (dig.) kazal da potujemo s hitrostjo 60km/h, pogledam k sosedu in mu kaže 65km/h?!? Ga opozorim na razliko in se začne praskat po čeladi. Če že zdj tok laže, kaj šele pr 100km/h??? No pa še neki, takrat smo šli na lj. grad. On je meu na seb še enga frenda (sta bla dva), js pa sam. Pol pa gremo u klanc in gre on s dvema odstranjenima blokadama v hrib komaj 20km/h mogoče 30. Js pa brez dušilca veselo frčim okoli ovinka 40 - 50km/h km/h ( na lj. grad). Pridemo na hrib in on reče: pač dva na motorju v hrib :rolleyes: . No dons k mam jes dve blokadi vzun (pa še vedno brez dušilca, hehe), sva s kolegom v podoben klanec okoli šmarne gore (ena hribovska cesta) pelala 60 - 80km/h.

Kaj pravte na to??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko taka firma z dolgoletno tradicijo nardi tak drek???

Men to ni jasn!!! :angry: :angry:

mislim da ma aprilia pr skuterjih tud to tradicijo da vsem preveč lažejo števci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ma aprilia pr skuterjih tud to tradicijo da vsem preveč lažejo števci :D

Pa luci crkujejo pa elektrika jebe :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok nej mi en pove kuko nej to spucam (ja sj vem nc ne znam...) : k jz sm filtr odpru pa s skret papirjom obrisu peno sm pa pustu pr miru ? :unsure: kuko bi pa frgazer biu napacno nastavlen ? ja nism lih za mehanika, sam sm pa short on cash ...

Ja filter namocis v bencin pol pa ga z kompresorom spihas isti vse dize pa notranjost ohisja od fergazera :)Napacno da nena potegne nena gre dusi ga .....pa take finte ce se na to ne spoznas ne mors tocno povedat.... :( Ce pa ves kaj bi lahko blo krivo pa je lazje pol dat odgovore...

Roba : dj ti men se enkat tale post napiš, bolj po slovensko k te nc ne razumem... tist stavk : napacno da nena .... pa sploh nc ne kapiram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enmu mojmu frendu gre aprilija sr 50 110 kmh po števcu!!!

Kolk mislte da laže?

Pa nima nč 70 kita!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enmu mojmu frendu gre aprilija sr 50 110 kmh po števcu!!!

Kolk mislte da laže?

Pa nima nč 70 kita!!!

Aprilia laže pomoje za 20km/h, on pa še za dodatnih 20km/h :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta frend sm js pa gre po števcu dobrih 110kmh pa mam občutek glede na hitrost motorja da gre res tuk. Sej videš da skor letiš. :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!