Skoči na vsebino

Sr 50 laze stevc in gre dvajset km manj !


en_border

Priporočene objave

Jaz pa ti povem da ni fajn ker nikam negre pa lahko polek cajtnge citas :D

to maš prau.....sam men je dost bolša za pelat, k pa oni obični skuterji, že zaradi drže, pa težišča.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi kaj so se do zdaj peljali z DNA so navduseni nad drzo :D :D Pa vsi skoraj jamrajo da jih ja*** bolijo ko na spredno bremzajo :D Te bi jaz ze brez njim mogo bit ko samo na spredno bremzam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dna-ja si pozabu omenit v konkurenci :) Škoda, da so Katane tak redke, bojda je kuj dober skuter po testih sodeč...

Cena muci ludi zato pa jih je malo....Nevem kaj bi dal DNAju za konkurenco ne najdem dobenega primernega skutera mogoce bi dal Aprilio RS po obliki sta si isti samo masini... :)

Dna in Rs enaki po obliki?? Spljoh ne!! MIslm da je dna bl naked, ala gagiva raptor (mini).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dna in Rs enaki po obliki?? Spljoh ne!! MIslm da je dna bl naked, ala gagiva raptor (mini).

Idi spat! :D Po sportnosti mislim....se pa ni doben skuter tak sportn ko DNA torej jo lahko primerjam samo z Rsko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sn se spet pelo z Dna od Robeka, pa sn mel malo bolj priložnost sprobat tale 70ccm mlinček ;) Položaj je super, v ovinek pade super, leti super (samo 90kg nea smeš met)...če sn še kaj pozabo, se bom kasneje spomno. Skratka, če bo keri kupoval 50ccm, naj kupi DNA, ker pol ko sn se na Aeroxa vsedo sn mislo, da sn doma na WC-ju :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cuj se tvoj Aerox masin tudi ni svoh gre kar fajn :) samo pospeski z mesta ne :( :( pa proti golobovem zgleda tvoj ko z skatle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej kuj gre, pa tudi oni stavek drži, da je proti golobovem ko iz šatulje :D Ampak, kaj to meni, se 20 sekund pripravljam na končno brzino, ko da grem srat! :) Da bi ti vido kak je Runner 180 stegno....no sej verjetno si lahko misliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak zaj gre ke golobe ko ma 70tko?

tomaž ti bi lahko malo optično spremenil skutera :) da nebi bi tak kot iz škatle :D

doma maš žiher neke nalepk Malossi al pa ke, tak da gor vrži :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak zaj gre ke golobe ko ma 70tko?

tomaž ti bi lahko malo optično spremenil skutera :) da nebi bi tak kot iz škatle :D

NEvem ki je Golob ker ga nic nisn vido ze od nedelje :) Tomaz zaj spreminja Aeroxe v sfriziranem slikarju :P :D :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D Nebom jas mojega nič spreminjo, ker niam rad preveč nalepk gori, ko ga bom prodajo pa bo oni mislo, da sn ga iz štarcune prpelo :D Razn! Če bi si mi kaki poceni Air-Brush ponudooo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mogoče pa le, če gledaš, da mogoče računa 20.000sit za barvanje kake malo zahtevnega AB, ličar ti pa plastiko pofarba za 15.000sit. Te se že splača...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem kupu ta novga motorista in not sta runnerca in typhoon preštrihana. Zgleda kr vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, sej sta sam dve slike. Težko je opisat, ker sta obadva v takih barvah da kar glava boli :D V bistvu je to reklama za enga tipa iz tržiča k se z airbrushom ukvarja. Skenerja pa žal nimam. Sej s3em že po netu isku sam motorist nima svoje strani :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!