Skoči na vsebino

Sr 50 laze stevc in gre dvajset km manj !


en_border

Priporočene objave

In zakva je to dobr, a je kej bolš če je to?? :P

Pol maš 70 ccm motor in je močnej!!!

Itak de je bulš!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hum.

meni gre 108.

150k sit sem dal samo za dele od predelave pa malo se dela vmes.

tebi pa gre 2 km/h vec z orginalno masino. s tem da me SR z enako predelavo kot jaz ni prehitel:)

:blink:

daj mi prodaj tvoj skuteeeeer pa ga se predelam pa bo sel 140. hum, ce dam corso noter, bo sel 155. bom pa se dal evota noter pa bo sel lepo 170. pol bom pa se prenose zamenjal. je 180. pa variator in jermenico zadno da bo te so 190.

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe verjetno ja

Že pr 120 khm te že kr zanaša zaradi majhnih koles pa ta motor ni namenjen za tako hitrost

110 kmh se mi zdi da je že kr na meji da gre dovolj, :huh: zame saj---->sicer pa usak ma svoj prav in svoje želje!!!!!

Prodam ti ga pa ne!!!

Edin za kake 500 sit hah :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj ne pretiravej 190km/h!!

Men je zdj un pick polomil, k drzi iglo na stevcu pr 10km/h, in mi gre 2x naokol, jaja, vi se kr zajebavajte vas bom z mojmu tajfunm nascau da boste se nekj cajta jajcka praskal :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

btw: zj mam od suzuki hayabusa 1300 masino gor, ampak, ker znam sraufat sm ga tko nastelov da ma samo eno prestavo......

uglavnem pa:

Vm se je cist sfukal glede pravilne hitrosti, men pa tud, sam gor poglejte, a ni logicn da nj bi stevci praviln kazal do 50km/h, ce pa das blokade vn, je pa odvisn od vsacga skuterja, pa tud ce je isti model, vsakmu mal drugac kaze..

p.s. djte se prosm umirt glede hitrosti,ker vs mam pun kurac!

lp,Gloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno nitrost oz. komu gre vec je najlazi ugotovit tko da se dva postavta na ravnino pa nagazita gas ... pol se pa vid "koji je jači" :) pa ce pol enmu kaze 200km/h enmu pa 97km/h loh na števc gledano počasnejši zmaga :D :D :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega da se preganjamo kdo gre hitrej se strinjam.

To je pa tut res da števc do ene 50kmh točn kaže po lpa odvisn ot vreste skuterja.

Zato k en ga je mu novga pa mu je točn 45kmh kazal s polno hitrostjo po dolin in u hrip ane!(vem ja taku je zablokiran) :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gloga, ma daj no, sej vidiš, da se zajebavamo :) Drugače majo pa novi Aeroxi dobro poštimano, ko majo med 70 in 80km/h na števcu večji razmak, kot med 50 in 60 recimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se hecam no:D

itak vsi vemo.

aprilia laze najbolj:>

ce hocete pravilno hitrost, vsi bicikl stevce gor:)

speedfight ma tudi med 80 in 90 vecji razmak kot med 30 in 40 recimo:) jap. tako je to.

aja, sr-a ne bi mel za noben dnar:>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas se ga glih nebi brano, samo toti ajnšpric mi nea preveč diši, pa plasika pa nalepke so drage ko hudič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole bom napisov glede mojega poznanstva na skuterje:

Valda najprej moj model

-typhoon: prevec je treba vlozit vanjga,da da tist kar lahk da od sebe, trdo vzmetenje, chubby whees sux 2x, prevec teze vzadj,no ja ce znas po zadnjem je dobr, drugac pa ne..

-nrg: dober sesalc ampak oblika-ful ozk pa zadnje luci so ful grde, v postev pridejo z dd-jem(double disc), gre fajn , dobra lega, ce se pocas peles se hitr segreje(iz izkusenj pravm)

-zip-bo beno povedal

-speedfight- lepa oblika, ampak gadn zvok z navadnmu rorm, dobra lega na cest

-runner-super skuta, ampak mal prevelika in pretezka za 50cc, stevc laze nenormalno, ampak kukr kermu..

-stalker-sux chubby wheels, ampak kukr sm se jest vozu ful dobr za polagat, res, na zalost zracn hlajen

-sr50, zelo udobna voznja, to pa je tudi to, ker skoz ovinke pa kr fejst "plava", lep dizajn, se posebej tanovi ki nimajo barvane plastike, en kolega ma se ful dobrga leva originaln narisanga na maski, pa valad mal presiroka maska, od stevca sploh nam

-aerox-nimam nc za rect, samo skoda da nima stevca vec od 80km/h naprej.. vsaj pr tanovmu

-spy-trpezen ko tank:) sam isto ko typhoon je treba velik vanjga dat da nardi tist kar lahk..

YOUR COMMENT?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa gremo u klanc in gre on s dvema odstranjenima blokadama v hrib komaj 20km/h mogoče 30.

ja..to tut moja sr50 sport dela, ajnšpric

pa sem se pogovarjal z enmu, k ma isto kot jzst, sm on ma isti auspuh (pa itak je to vse dost odprto pr tej aprilii) pa njemu tut nikamor ne gre v hrib,max ene 30-40, ampak jereku, da preden je dal blokade ven, da se je v vsak hrib pelal 50 (jzst ne vem, ker se motor kupu z 1500km in odblokiranega + gianelli)

drgač pa tut...jzst mislim takole: apriliina oblika skutera, speedfight1 števec in pa aeroxov motor...to bi bil skuter k bi vsi navalili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole sm se puzabu rect:

Men se zdi da tekma poteka med naslednjimi->

-nrg mc2,3

-speedfight1,2

-runner

-f-15

-aerox

-sr ampak brez ajnsprica

mogoce sm se kksna puzabu, ampak brez panike, kr napiste..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam skuterji niso nevem ka za hrib čeprav majo vodno hlajenje!!So bol za po mesti pa gas pa bremza pa spet gas!! B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr jes vem dve let stara area 51 nima ajnšprica <_< !! Ja pa ahočš reč da gre zablokeran bol u klanc k pa odblokiran??

No men je tut šu zablokiran u klanc 50, ampak, zdj gre pa odblokiran u klanc 70 - 80km/h (dva člana posadke gor!!). Moj motor je čudn, gre kukr se mu zdi :blink: . Učas je šu 65, pol kr 70 (kdr se mu je zdel), večinoma 65. Zdej gre 80, če sm sklonn in se pomatram 85 - 90 (učasih). No pol se pa učer peleva dva gor, nč sklonena in on u izi 85 <_< ?? Dobr pol sm biu sam sm dosegu počasi 90. Ampak jes pravm da gre 80 :D ! Sej vem da nabijam, ampka za to nej bi forum bil :P !

Ajde :D

Ps.: vse meritve od 70km/h naprej so se dogajale včeraj - včer je šla blokada B)

Popravljeno . Popravil firefox f-15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dna-ja si pozabu omenit v konkurenci :) Škoda, da so Katane tak redke, bojda je kuj dober skuter po testih sodeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dna-ja si pozabu omenit v konkurenci :) Škoda, da so Katane tak redke, bojda je kuj dober skuter po testih sodeč...

Cena muci ludi zato pa jih je malo....Nevem kaj bi dal DNAju za konkurenco ne najdem dobenega primernega skutera mogoce bi dal Aprilio RS po obliki sta si isti samo masini... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom itak da hvalu svoj skuter :D :D ampak pohvalu bi pa tud D.N.A.-ja k sem se dons z nemu pelu pa je dost pošteno!!

p.s. sam je moj še zmeraj bolši :P :P :D :D ;)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak pohvalu bi pa tud D.N.A.-ja k sem se dons z nemu pelu pa je dost pošteno!!

Kaj je mel kaj predelano al vse orginal na masini pa zunanjosti??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ga nisem nč uprašu sam je pa letela ene 95 po kolesarskmu števcu tko da je ziher kej mel predelan!! Ampakk vozi se pa ful lepo (čeprov se moj boljš :D :D )!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avspuh se mi zdi da ga je menjal sam ne vem pa kakšnga ma . Filter ma pomoje originalen. Jest sem se pelu itak sam ene pet minut pol je pa mogu it dam na kosil!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!