Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

pred pol ure sem glih prišel z mitinga.........res od Robeja DNA trga.......me veseli da smo se spoznali, Roba, _OKI_ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čigav je pa tale motor (v sredini)? A kdo pozna tega tipa? Al pa vsaj ve če ma kj predelano to? Zato k vidm da ma auspuh pa ene polini nalepke (sklepam da ma kit notr) pa to! :devil:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh, ziher je blo več ko 135, kak je letoooo mimo po avtocesti, adijo, tomozuki z svojo 250ko ni mogo dohitevat :afro2: mislim ne kak je šel, brezveze sploh komentirat :)

Eh, šou je ko svija! :kva2: Jas sn sicer bolj pozno štartal, ker so bli avti vmes, samo dohitet ju nisem mogo pa sem se peljal po števcu 138km/h. Glede na to, da mi pri 130km/h po števcu laže za 2 kilometra na uro, ga je Roba žgal čez 140km/h. Ne morš verjet! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čigav je pa tale motor (v sredini)? A kdo pozna tega tipa? Al pa vsaj ve če ma kj predelano to? Zato k vidm da ma auspuh pa ene polini nalepke (sklepam da ma kit notr) pa to! :devil:

tale am gor polino for-race2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Roba postavo rekord tudi v vožnji po zadnjem na Vespi (120m). Učil se je na GTA: Vice City skuterju Faggio :lol1:

post-18-1088891445.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pridejo vse slike in videi od mene za vas :notworthy: Tomozuki ma vas rad!

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pozabli smo na Goloba tik preden je pokozlal Di-Techa :lol1:

Hahahaha :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajno vi pa kar po avtocesti :D kak to smešn zgleda da te na avtocesti prehiti en z rumeno tablco :lol1: Roba svaka čast :notworthy: :notworthy: hudo leti tale dna

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U majke... vi ste eni :D :D jaz pa sem bil v tem cajtu neki pri Kamniku bogu za hrbtom :D Sem šel po RS125 :D :yea2: Tak da bom pr naslednem meetingu zihr poleg

PS: _Roba_ : you'r sick :D kaj delaš z bogim motorčkom :D :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj sem ravno oni Robejov movie vido. Ono poleg je bla 125 ne??

Fuck.. kaj sem zamudo :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čigav je pa tale motor (v sredini)? A kdo pozna tega tipa? Al pa vsaj ve če ma kj predelano to? Zato k vidm da ma auspuh pa ene polini nalepke (sklepam da ma kit notr) pa to! :devil:

Ja 70ka je not&For Race...ce hoces ti lahko zrihtam da se pomenita o tem vsem kaj ma not :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo robek :D

dobro si zrihto ja :D

jaz ko sem jih videl ko so leteli po avtocesti, nisn mogel vrjeti kako gre toti dna.

hudo :D :devil:

pa kak se dere :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Kok se vas je pa zbral na tem mitingu?

Ej _Roba_ DNA :OK: :OK: :OK: :OK: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Kok se vas je pa zbral na tem mitingu?

Ej _Roba_ DNA :OK: :OK: :OK: :OK: :notworthy: :notworthy:

malo več kot 90, mislim da 93 al tam nekje

držimo rekord!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ej.. to bi mogli en vseslovenski meeting v LJ organizirat.. Da se zberemo vsi v lj :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!