Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

No dečki, deklice, ateki pa mamice, pač vsi ko zahajate na forum motosveta pod rubriko skuterji. Povejte malo v kirem časovnem obdobju ste med počitnicami doma, pa kake predloge kam bi vse lahko šli, ker kolko vidim nič ne bo iz raznih vseslovenskih meetingov. Tak da, ljubi Mariborčani, je najboljše, da se zmenimo sami. :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mislim, da ne bi smel bit problem... Magarem na Evroparku se dobimo, pa malo kurblamo, pol pa skliznemo malo predn kake pizdarije pridejo :) Pol dalje pa malo cruisat, pa kje še kake stunte pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cuj od druge nedelje naprej smo mi Sveta Trojica(KKS,_Aerox_ pa jaz) vsi spet kompletni tak da lahko magari takoj v pondelek naredimo miting :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vi kr predloge devajte, jaz mam tak immer cajt.. (ce bo Polonca pustla, sicer pa lahko ona tut s svojim Zipom pride :) )

Nekam malo zanimanja je ...

Pišite vi datume pa kraje kam bi lahko šli. Pol pa se bomo zmenli, ko jih bo čimveč melo cajt, da se dobimo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meeting v Mariboru definitivno bo. Zaenkrat je datum 2.8.2003, glede kraja pa bomo še ta teden poiskali po Mariboru kakšno primerno parkirišče (s senco seveda in čim manj sosedi) :D

Kako bo s sv. trojico tega datuma? :lol:

p.s. Ta meeting bom jaz poslikal s digitalcem, ter slike objavil na forumu, da ne bodo kakšna ugibanja, da se v Mariboru ne znamo organizirat pa samo govorimo :D :D

Popravljeno . Popravil grega
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bo s sv. trojico tega datuma? :lol:

p.s. Ta meeting bom jaz poslikal s digitalcem, ter slike objavil na forumu, da ne bodo kakšna ugibanja, da se v Mariboru ne znamo organizirat pa samo govorimo :D :D

Cuj Mateja se ni doma kolk se meni zdi nevem tocno :huh: No jaz bom tudi slikal pa se kamero bom sabo prineso da bomo posnemali burn oute itd.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa načelno bi potem ta datum držal?

Jaz sem zadolžen, da naredim seznam vseh, ki bi naj prišli. Pridejo lahko seveda vsi, ki imajo skutere in se jim da v soboto prit na meeting.

Vsi tisti, ki bi prišli pogledat iz motosveta pa naj pošljejo PM meni, da se dogovorimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e, jaz grem mensezdi ravno tisti dan na morje :( , če bom lahko pa bom prišo, če bom šel zvečer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja next tedn je ql. Samo 1.8. ravno ne... ker mam dan prej rojstnega pa lahko da... hm.. no ja. Bom malo zdelan :) :) Kaj pa če bi bol med tednom meli? Aja.. eni ste pridni pa delate... No meni je tak vseeno :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa digitalci niso problem. Še jaz mojga prinesem :) Samo ljudje. To bo vseskuteraški meeting. Lahko pridejo vsi ko majo skutere oz. kake druge motorje (ki so original 50ccm:) ) Lahko pridejo skuterji Z blokadamim, brez blokad, skuterji z eno kolo, skuterji s tremi.. Vseeno. Čim več nas more bit.

Uhhh kake fotke bojo to. :)

Vi samo širite novice kolk se da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No.. če pa še kaj koga zanima al pa ma kake izrecne predloge pa bom v profil dal mojo # pa bi blo lepo če bi jo še kdo zaradi hitrejšega kontaktiranja.

LP, Lahko noč :)

Eh.. pomojem tak al tak še vsi NetTV gledate zdaj ko je v petek pa soboto spet burno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pridejo vsi ko majo skutere oz. kake druge motorje (ki so original 50ccm:) )

Ja vsaj skuter more bit. Da nebo kakšna poplava avtomatikov al pa APN (skuter meeting)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj če je APN malo predelan da gre vsaj 50 oz 60 km/h me ne moti. :) Samo tega pa tak nebo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni finta v tem, da gre 60, finta je da ni skuter, in to bo scooter meeting, al se motim?? zaj razglašamo tu scooter meeting, fa da bojo ful slikce, sej to je super, samo da nebo pol na slikah 6 scooterjev pa 20 avtomatikov, apn itd. Pomoje je važnoda pridejo skuterji, no DNA pa to se še šteje zravn, lahko bi skoraj rekli vse razn tomos :D , ne sej če jih nekaj pride ni nič narobe samo da jih nebo tolk al pa več od skuterjev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dečki zmenmo se enkrat med wikendom, ker med tednom smo eni v službi, pridno delamo za polini :D

pa tak btw ste pozabli da tomaž je še zaj tudi na morju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tak btw ste pozabli da tomaž je še zaj tudi na morju

Se zato pa jaz ravno pravim da treba bol pozno naret da bo sveta trojica pa ozji sodelavci cela pa se golob more prit,pa matejcek.....Mormo nase vse pocakat da bomo ekipa tako smo bli :D :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matejcek se mi zdi je do nedelje na morju(morn slvkota vprasat),tomaz nevem do kdaj je ka bom poklico pa vpraso ce se mi bo javo,Golob bi pa tudi nasledni tedn mogo skutera nazaj dobit pol pa je tak takoj z morja doma :) Tak da nevem...Morem se z perotom pa linolado posvetovat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!