Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

aja...

BTW: bomo dali kako omejitev glede udeležencev? (vrsta motorja, spol :->) Pomojem ni potrebno.. Fajn bi blo da bi še kakšno dekletce na skuterčku prišlo.. Za vrsto APNov pa mislim da ni skrbi.. :)

Ni vazno kolk jih pride..... :) Cuj za deklice pa sn jaz tudi ze studiro :) pa bi se najdlo par kandidatk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa šivi v gležnju :( -> peče ko svinja

Ni mi trenutno do vožnje. Še gledat ga nisem šal v garažo zdaj na svetlem. Klejem vse po spisku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi še jaz rad vedel :D

neprevidnost, šoder, zaviranje, nekiga kurca sem študiral, pok, potem pa mi je malo filma sfalilo, zdaj pa ležim ko robocop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...

BTW: bomo dali kako omejitev glede udeležencev? (vrsta motorja, spol :->) Pomojem ni potrebno.. Fajn bi blo da bi še kakšno dekletce na skuterčku prišlo.. Za vrsto APNov pa mislim da ni skrbi.. :)

Ni vazno kolk jih pride..... :) Cuj za deklice pa sn jaz tudi ze studiro :) pa bi se najdlo par kandidatk :)

hehe :)

jas bi reko moji mali, samo če je spet na morji v nedeljo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sive mas??Pa kaj si ti ja malo nor....Kak si te pado pa ni blo videt tak

Jap. 5 šivov so mi not vžgali. Doli na gležnju. Take tri "brazde" sem mel not vrezane dol do kosti. Če sem si v luknjo not potisno doma one palčke, ko so za uho čistit pa je cela kapica šla not :blink: To je toti šoder kurčov poljčanar, ko je tak oster pa mi je not zarezal. Nisem si mislo, da bo tolk šodra blo tam na postaji. Če ga nebi blo nebi zroval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peesdarija a je to nalezljiv, sva ze dva rumena typhoona v slovenij stresena, matkurba sm biu na kreslinovmu koncertu na bledu, se pelem dam, ze skor v nas ulc, pred trgovino pa ena baba se nekj pocas cjaz in pac nc nouga-zmigovc pa mim, pridem do pol mi pa zapre pot, je pa zenska zavijala na parking in brez zmigovca, peedarija, jst vs potolcen(sam praske in modrice), komj vstanem mi je se una zenska pomagala, fak kuko bom jst na siht prsu baba zmesana, zakwa nis dala zmigovca, moj motor, jst pa komj stau.. :D Najprej motor pol pa zdravje, eh jebi ga.

Posledica: popraskana oba boka prag ma mal lufta, nosilci za lev bok poceni, in nos vs porisan od barve z avta, razbit zmigovc, zgornja plastika predj zlomljena, balanca kriva, ampak smo po kmecko poglihal..

Uglavnem morm ustimat do 15ga ker grem pol na morje z njemu.

No zdj prehitevam z mal tezjem srcem, ampak gre nekakm, bo ze bols. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti k si bolj z naših koncev - piškovce se merkej! pou preveč se jih je že tm stovkl, pomoje še dons eden.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piskovca je zakon! :) Tm se ga pa tolk pegla ko svina po dezju je dober, k ne nese tolk pa prasi se ne!, en moj kolega se je pelov 20km/h pa se razbu ko picka, morm potrkat na les zase. Drugac pa uzadno je en tip iz kasarije nek z runnerco in zx-om, za mano sm ga tko nascau da ga nism vec vidu u speglu ze po petih sekundah :) Pa kislina iz akumulatorja mi ej vn udarla tko se je rukov motor :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posledica: popraskana oba boka prag ma mal lufta, nosilci za lev bok poceni, in nos vs porisan od barve z avta, razbit zmigovc, zgornja plastika predj zlomljena, balanca kriva, ampak smo po kmecko poglihal..

Ti si pa mogo fajn se razbit ej. Jaz niti približno nimam tak hudo. Po desni mam porajsanega. Je pa res, da če maš na Typhoonu oni črn nosilec, na katerega lahko kufer namontiraš ( tam pri sedežu) ti to dost odnese. Tako, ko drsi po boku ne pošobaš plastik bočnih tako fejst. Do neke mere jih zguliš potem pa ti tisti kovinski nosilec zaščiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@beno:

Sam da se prasica ustima! :)

Pol pa sam endan v hangarju pocukj za rokav pa greva, sam me bos mogu cakat, sj ves navaden auspuh pa to..

@grega:

najprej je slo v avto, pol me je pa se ubrisal na drugo stran tko da sta obe strani popajsane, se dober da sm mu rokavice gor pa jakno drugac bi su sam se v bolnco.. Pa vse pr hitrosti cca30km/h

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kaj ni bek motor dobo je grega dobo zakaj pa se en vozis z kavbojkami pa jakno....od zdaj naprej ko grem k vam mam vedno jakno gor pa vse protektore noter :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde dečki fajn se mejte na mitingu, jaz grem ob enih treh vjutru na morje.

I'LL BE BACK(in a week) :) :) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde dečki fajn se mejte na mitingu, jaz grem ob enih treh vjutru na morje.

I'LL BE BACK(in a week) :) :) B) B)

Pazi da se nebos vtopo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sej zaj se bom prej na forumu dve uri, se mi neda it spat.

vtopo se nem, mam zravn xxl rokavčke, pa žlauh. žlauh morn met zraven, kr ga niam na lampu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!